>

Nowy Rok – Nowa Ja

czwartek, 1 Listopad 2018

Nowy rok, nowa ja.

Z nadchodzącym nowym rokiem bardzo często robimy sobie takie założenie. Będę się lepiej odżywiać, zacznę uprawiać sport, będę chodzić na spacery i zadbam o swoją urodę. Niestety, większość tych wartościowych planów przepada, bo nawet nie wiemy, jak się za to zabrać. Od czego zacząć? Jak najlepiej przygotować się na przyjście kolejnej wiosny? Przede wszystkim warto wykorzystać aktualną porę roku, czyli zimę i zadbać o swoją twarz. Oto kilka najlepszych na ten sezon zabiegów.

Zima jest ratunkiem dla Twojej cery

Mało która kobieta zdaje sobie sprawę z tego, jak wartościowym okresem dla cery jest zima. Krótkie dni i mała ilość światła słonecznego, choć często traktowana jest jako minus, dla cery, szczególnie tej poddawanej różnorodnym zabiegom, może być zbawienna.

To okres, w którym możemy zregenerować skórę twarzy po okresie jej intensywnej ekspozycji na działanie promieniowania UV. Mała ilość światła sprzyja gojeniu się skóry po zabiegach i pozwala skutecznie walczyć z przebarwieniami. To doskonały czas, by odzyskać młody i świeży wygląd swojej cery.

W czasie zimy najlepiej poddać się zabiegom złuszczającym, wybielającym i regenerującym. Dzięki nim skóra zostanie nie tylko „naprawiona” po minionych wakacjach, ale również przygotowana na kolejną dawkę słońca. Zaproponujemy Ci kilka wg nas godnych uwagi zabiegów, które sprawią, że spoglądając w lustro faktycznie powiesz „nowa ja” a w końcu mamy nowy rok i to rok 2019 i to musi być dobry, silny i bardzo konsekwentny czas.

Postanowiłaś sobie zadbać o siebie regularnie? Postanowiłaś być dla siebie ważną? No to do dzieła! Wykorzystaj porę roku. Zima— która stanowi niesamowita możliwość do wykonywania mocniejszych zabiegów, oczywiście polecamy pod okiem profesjonalistów z Profesji.

Uzyskanie efektu odmłodzonej i pięknej skóry możliwe jest przy zastosowaniu niektórych kwasów przeznaczonych do zabiegów kosmetycznych. W Profesji pracujemy na medycznych kwasach marki PCA Skin, jest to lider w pielęgnacji skóry peelingami.

Wybór odpowiedniego preparatu leży po naszej stronie. Znaczenie ma bowiem stan cery, jej specyfika, ilość i jakość przebarwień.  My zapewniamy Ci bezpieczeństwo i komfort oraz efekt po kuracji peelingami u nas.

Peelingi pozwolą usunąć stary naskórek, a tym samym odsłonią świeży, jaśniejszy, zdrowszy. Skóra stanie się bardziej elastyczna i jędrna, a twarz będzie wyglądała na wypoczętą.  Nie obawiaj się intensywność zabiegu dobieramy do potrzeb Twojej skóry ale też po rozmowie z Tobą do specyfikacji Twojej pracy i Twojego stylu życia, nie wykluczymy Cię z życia codziennego na 10 dni, możliwe są zabiegi złuszczające , które powodują złuszczanie drobnopłatkowe. Wszystko uzgodnimy, dobierzemy i wspólnie osiągniemy sukces.

Poza peelingami chemicznymi, warto również pokusić się o zabiegi mechaniczne. Wśród nich na uwagę zasługuje mikrodermabrazja. Wykonywana jest za pomocą specjalnej głowicy. Odpowiednio dopasowane parametry pozwalają szybko i skutecznie usuwać stary i zniszczony naskórek, odsłaniając piękną i promienną twarz. W Profesji wykonujemy mikroedermabrazję diamentowa jak również korundową tak więc może zdecydujesz się do nas umówić na bezpłatną diagnozę skóry, wtedy odpowiemy na wszystkie Twoje pytania jak również zaproponujemy Ci zabieg najbardziej wskazany do potrzeb Twojej skóry oraz Twoich oczekiwań.

Warto odżywić i wzmocnić skórę zimą. Dzięki temu każda kobieta może się poczuć piękniejsza i z większą przyjemnością będzie spoglądać w lustro. Kosmetolog doradzi najlepsze zabiegi i zaplanuje indywidualnie skomponowany plan odnowy biologicznej skóry twarz. Zobaczysz sama, jak chętniej będziesz się uśmiechać bo pamiętaj, piękna skóra to zdrowa skóra zadbaj o nią w sposób profesjonalny i bezpieczny.

Początek roku 2019 stanowi do tego niezwykła okazję, zapraszamy.

Pamiętaj masz przed sobą kolejne 12 miesięcy roku 2019 – nie zmarnuj ich i zadbaj o siebie.

Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt