>

Stwórz prezent

Udany sposób na prezent dla bliskiej osoby. Podaruj Piękno.

Oferta zabiegów pielęgnacyjnych na twarz oraz z zakresu kosmetologii estetycznej  w Profesji jest długa i szeroka. Ale zawsze jestem do Twojej dyspozycji, by Ci podpowiedzieć, by wspólnie stworzyć wymarzony czas dla bliskiej Ci Osoby.

Bon. Voucher na zabieg u mnie to prawdziwe Piękno w Podarunku, to indywidualna kompozycja, otulona różnorodnymi zapachami, konsystencjami i wielokrotnie autorsko komponowana dla wybranej osoby. Doskonale wiem, że bardzo trudno jest zdecydować się który zabieg wybrać, jaka pielęgnacja będzie najbardziej właściwa, czy można coś połączyć w pakiet, a co da więcej relaksu, a co sprawi uśmiech na twarzy ukochanej osoby?

Pamiętaj, zawsze możesz zdecydować się na bon tzw Piękno w Podarunku na określoną kwotę, a obdarowana osoba sama zdecyduje, czy chciałaby aksamitny masaż twarzy a może energetyczny peeling pleców ?

Zachęcam do skontaktowania się ze mną, wspólnie stworzymy z pewnością niezapomniany czas. Jeżeli wiesz, jaką muzykę uwielbia Osoba, której chcesz sprawić przyjemność, nie widzę problemy w tym, by podczas zabiegu u mnie właśnie te melodie umilały Jej czas. Jestem w stanie wspólnie z Tobą stworzyć niezapomniany, wyjątkowy czas „uszyty wręcz na miarę potrzeb i marzeń wyjątkowej osoby”.

Zapraszam, kosmetolog Edyta.

zadzwoń, uzgodnimy szczegóły 516058425

Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt