>

Bandaże Arosha na ciało INACZEJ….

poniedziałek, 20 luty 2023

Pewnie słyszałaś już o bandażach Arosha, którymi można owinąć ciało w celu ujędrnienia, wysmuklenia czy działania silnie antycellulitowego.

Bandażami Arosha można również owinąć biust oczywiście są to specjalne bandaże dedykowane tej części ciała, przyznam szczerze, że powiększać to nie powiększają te bandaże biustu ale to co robią z jędrnością piersi, elastycznością skóry piersi i dekoltu to jest niesamowite.

Przyjdź do mnie na zabieg, podpowiem Ci jak dbać o tą okolice ciała i jeżeli tylko będziesz chciała Twoimi ramionami również się zajmiemy.

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące zabiegu na okolice biustu, zadzwoń do mnie 516058425 bardzo chętnie opowiem Ci dokładnie, jak wygląda ten zabieg a także odpowiem na wszystkie Twoje ewentualne pytania.

Bandażami Arosha można owinąć również brzuszek i tutaj wykorzystuje się specjalnie stworzony bandaż dedykowany właśnie tej okolicy.

Zabieg Bandaże Arosha wykorzystują bandaże wykonane z delikatnej bawełny, która nasączona jest wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Dzięki wiedzy kosmetologa, dobieramy odpowiedni zestaw bandaży dedykowany problemom Twojej skóry, odpowiednie ampułki oraz odpowiedni odstęp między zabiegami.

Zabiegi wykonywane prawidłowo, redukują cellulit, mają właściwości modelujące, ujędrniające, nawilżające ciało oraz pomagają w walce z pierwszymi oznakami starzenia się skóry.

W zabiegach bazujących na bandażach Arosha nie stosujemy silnego ucisku, zabieg ten doskonale sprawdza się również u osób z problemami naczyniowymi na nogach.

Ja chciałabym zachęcić Cię do przyjścia do mnie na 1 zabieg bandażowania ciała. Autorsko zmodyfikowałam ten zabieg i jeżeli korzystałaś już z tego typu zabiegów w innym salonie kosmetycznym to tym bardziej przyjdź do mnie i sprawdź jak to wygląda u mnie a zapewniam Cię- zawiedziona nie będziesz.

Tak jak napisałam, bandaże dedykowane są różnym partiom ciała. Tutaj skupię uwagę na bandażach na ciało czyli partiom obejmującym nogi, pośladki, bioderka i brzuch (choć na sam brzuch wykonuję również inne bandaże).

Bandaże na ciało odpowiednio dobrane do potrzeb skóry- Ich głównym działaniem jest pobudzanie skóry do pracy, działanie antycellulitowe, działanie silnie ujędrniające i wysmuklające. To niezawodna broń jeżeli chodzi o walkę z niedoskonałościami ciała jednak jest jedno ALE…

Trzeba dobrze dobrać zabieg do Twojego ciała.

Trzeba odpowiednio dobrać bandaże, ampułki do Twojego cellulitu.

I efekt będzie. Zapewniam.

Szeroka gamą produktów Arosha, szeroka gamą bandaży, ampułek a także forma bandażowania i wykorzystywanie swojej wiedzy i doświadczenia w każdym zabiegu zapewnia spektakularne efekty w osiągnięciu celu jakim jest zmiana wyglądu Twojej skóry.

Zabieg u mnie wyglada trochę inaczej niż odbywa się to w innych salonach kosmetycznych. Dlaczego? Ponieważ pracuję na tej firmie już ponad 10 lat, ponieważ owinęłam już setki nóg, brzuchów i biustów i opracowałam swoją autorską metodę owijania i pobudzania skóry do pracy.

Oczywiście zabieg rozpoczynam szczotkowaniem ciała na sucho, stosuję peeling kwasowy, ampułkę, bandaż ale to wszystko wygląda trochę inaczej. Przyjdź do mnie na konsultację, porozmawiamy i wspólnie zdecydujemy jaki zabieg byłby najbardziej dla Ciebie wskazany, dobierzemy formę zabiegu, ustalimy częstotliwość i zrobię wiele by Twoje ciało było w pełni gotowe na sezon letni a Ty byś była pełna satysfakcji i zadowolenia, że osiągnęłyśmy cel, który sobie wspólnie wyznaczymy.

W ofercie Profesji mam kilka rodzajów bandaży na ciało- pamiętaj cellulit cellulitowi nie jest równy, tak więc jeżeli chcesz osiągnąć cel to najpierw dokładnie musimy poznać wroga.

I ja go poznam. I pokonam. Zapewniam.

Brzuszek- ah ten brzuszek, w Profesji mam również specjalistyczne bandaże na okolice brzucha. Ten zabieg zalecam wykonywać w mniejszych seriach bo zamiast 8 zabiegów co tydzień, zazwyczaj proponuję serię 4 zabiegów co 2 tygodnie. To jest wręcz niewyobrażalne jak zmienia się struktura skóry, jak zmieniają się obwody, jak widać talię i jak ujędrnia się brzuch.

Zabieg pojedynczy na ciało to: 75 min w cenie 270 zł

Zabiegi pojedyncze wykonuję bez autorskiej modyfikacji. Chcesz przekonać się o mocy tego zabiegu, zachęcam do wykupienia serii (poza tym pisząc szczerze, zabiegi na ciało musimy wykonywać w serii, pojedynczy zabieg to niestety za mało, jeżeli chcemy naprawdę osiągnąć zmianę wyglądu)

8 zabiegów bandażowania ciała Arosha to koszt 1950 zł i zalecam wykonywanie zabiegu 1 x w tygodniu chyba, że indywidualnie zdecydujemy inaczej.

Dodatkowo ode mnie do serii 8 zabiegów Arosha na ciało otrzymujesz 2 zabiegu masażu próżniowego DCK po 30 min w prezencie. I efekt będzie. Nie ma mocy by było inaczej.

—————————————————————————————————————————

Zabieg Arosha na biust- To bardzo lubiany przez moje Panie zabieg. Skóra piersi się bardzo zmienia, poprawia, znaczna, zauważalna różnica jest już po 3 zabiegach, dekolt pięknie napina się, jeżeli masz tylko potrzebę mogę zająć się Twoimi ramionami.

Czas to ok 60 min cena pojedynczego zabiegu to 260 zł

Seria 8 zabiegów to koszt 1920 zł

—————————————————————————————————————————

Zabieg dedykowany opornemu brzuchowi to taki zimno/ciepły zabieg już po 2 zabiegi widać bardzo dużą różnicę.

Zabieg Arosha brzuch pojedynczy to 75 min 270 zł

Seria 4 zabiegów to koszt 950 zł

Przy zakupie dwóch dowolnych serii otrzymujesz ode mnie 2x masaż próżniowy na ciało DCK po 30 min każdy lub 1 zabieg pielęgnacyjny na twarz.

Jestem do Twojej dyspozycji, zawsze możesz do mnie zadzwonić, porozmawiamy i odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Zawsze też możesz umówić się do mnie na bezpłatną konsultację, porozmawiamy i sama ocenisz, czy zdobędę Twoje zaufanie.

Sama jestem Kobietą i tak jak Ty, lubię gdy moje ciało jest po prostu ładne.

Pozwól mi zadbać o swoje ciało.

kosmetolog Edyta ☎️516058425

 

Bandaże Arosha ciało 75 min.

1 zabieg – 270 PLN

8 zabiegów (1950 zł) + 2 zabiegi DCK Modelator Sylwetki po 30 min w prezencie

 

Bandaże Arosha biust 60 min.

1 zabieg – 260 PLN

8 zabiegów (1920 zł) + 1 zabieg DCK Modelator Sylwetki 30 min w prezencie

 

Bandaże Arosha BRZUCH (specjalistyczna nowa formuła) 75 min

1 zabieg – 270 zł

4 zabiegi ( co 2 tygodnie) 950 zł

 

Płatność za serie jest możliwa w ratach

Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt