>

Twarz
Naczynka

Zaopiekuj się swoją skórą w sposób profesjonalny.

Kiedy masz ochotę na wyjątkowe danie, idziesz do dobrej restauracji. Twoja skóra także potrzebuje czasem bardziej wyrafinowanego „posiłku” niż to co serwujesz jej na co dzień w postaci kremów i maseczek. Skorzystaj z naszego menu profesjonalnych zbiegów dedykowanych rozszerzonej grze naczyniowej, rumieniowi czy nadwrażliwości i zaopiekuj się swoja skórą razem z nami.

Skóra to wizytówka ludzkiego ciała. Jej wygląd, szczególnie na twarzy, świadczy o stanie Twojego zdrowia i kondycji. Aby prezentować się pięknie i zdrowo potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji oraz diety bogatej w kluczowe dla niej składniki jak witaminy A, B i E, lecytyna czy proteiny. Wszelkie niedobory tych substancji w organizmie widać w pierwszej kolejności na skórze. Z drugiej strony, aby je uzupełnić od wewnątrz potrzeba wiele tygodni.

Nieprawidłowe funkcjonowanie naczyń żylnych na twarzy jak również na ciele to nieprzyjemny, trudny do zamaskowania problem wielu Osób. Boryka się z nim co druga kobieta i co trzeci mężczyzna. Rozszerzone czy popękane naczynka to znak, że system naczyń włosowatych w naszym organizmie nie funkcjonuje prawidłowo. Nie należy tego lekceważyć i jak najszybciej rozpocząć terapię. Na początkowym etapie można bowiem jeszcze skutecznie wzmocnić naczynia i uniknąć eskalacji problemu. Dlatego warto od czasu do czasu zadziałać od zewnątrz i zaaplikować składniki odżywcze bezpośrednio na skórę gwarantując sobie natychmiastowy efekt wyciszenia. Aby jednak przedostały się one do jej głębszych warstw, czyli tam, gdzie są najbardziej potrzebne, nie wystarczy zwyczajna maseczka. I tutaj z rozwiązaniem problemu przychodzimy my, zespół profesjonalistów, którym zaufało już wiele osób i którzy zapewniają Cię, opierając się na wiedzy, bezpieczeństwie, doświadczeniu, wspierając się sprawdzonym i medycznym sprzętem oraz odpowiednio wybranymi produktami zabiegowymi, jesteśmy wstanie wspólnie z Tobą zaopiekować się Twoją skórą gdyż od ponad 7 lat stale posługujemy się z powodzeniem w Klinice Zdrowia i Urody Profesja, zabiegami, które w rewelacyjny sposób pokonują grę naczyniową na twarzach naszych klientek, tak więc jeżeli Twoja skóra reaguje nadreaktywnie, jest bardzo wrażliwa na czynniki wewnętrzne jak również zewnętrzne, otulona jest nieestetycznymi, widocznymi naczynkami, koniecznie przyjdź do na na bezpłatna diagnozę skóry. Wspólnie ustalimy program zabiegowy.

Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt