>

Zapewniamy

Otrzymując tytuł Salonu Kosmetycznego Roku 2018 we Wrocławiu oraz Dolnym Śląsku, zdobyliśmy zaufanie wielu osób ponieważ zapewniamy najwyższy standard obsługi klienta, jakość, bezpieczeństwo, profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie oraz pracują u nas specjalistki w swoich dziedzinach. Otrzymałam również tytuł kosmetyczki roku 2020 jak również podtrzymaliśmy tytuł salonu toku 2022. Przyjdź do nas i przekonaj się co wyróżnia nas na tle innych salonów kosmetycznych.

Zapewniamy:

Zabiegi pielęgnacyjne

Oferujemy pełen zakres zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, zarówno zabiegi bez użycia aparatury, jak również zabiegi bazujące na technologiach. Oferujemy zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej oraz medycyny estetycznej. Nawet popularne zabiegi upiększające to u nas prawdziwa przyjemność – kluczem są wysokiej klasy produkty kosmetyczne, sprawdzony, renomowany sprzęt medyczny oraz profesjonalna obsługa, bazująca na doświadczeniu, wiedzy i pasji- dzięki czemu jesteśmy przekonaniu o zaspokojeniu potrzeb nawet najbardziej wymagających osób.

Odmłodzenie i regeneracja skóry

Wykonujemy efektywne zabiegi rewitalizujace, liftingujące oraz powstrzymujące procesy starzenia się skóry z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Najpopularniejsze i najbardziej lubiane przez moich Klientów to: Rf frakcyjny, Bloomea, Geneo, oczyszczanie wodorowe, Dermapen czy medyczne zabiegi złuszczające. Mogę wiele wymieniać, bo wszystko zależy od wiedzy i doświadczenia by odpowiednio dobrać zabiegi do potrzeb skóry i oczekiwać Klienta.

Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki

Proponujemy szeroką gamę zabiegów na ciało, dzięki którym możemy skutecznie zredukować tkankę tłuszczową, wygładzić skórę, a także pozbyć się cellulitu. Najpopularniejsze zabiegi: DCK modelator sylwetki- prawdziwy pogromca cellulitu, w Profesji pracujemy dwoma sprzętami o szerokim zastosowaniu by zadziałać w 100% skoncentrowanym programem na Twoje oczekiwania i potrzeby, przy bardzo zaawansowanym cellulicie najchętniej wybierany zabieg przez moje Klientki Thermogenique, który również autorsko zmodyfikowałam bazując na swoim doświadczeniu i Twój oporny cellulit, brak jędrności skóry, nie ma najmniejszych szans. Już po 1-2 zabiegach zobaczysz i poczujesz równicę..

Masaże i rytuały

Naszą specjalnością są również masaże oraz zmysłowe rytuały na twarz i ciało na bazie najlepszych, profesjonalnych kosmetyków, które fantastycznie regenerują i znacznie poprawiają kondycję skóry. Szczególnie zapraszamy na rytuał  Masaż Kobido czyli moja fascynacja japońską pielęgnacja i dbaniem o skórę.

Strefa Man

W Profesji dbamy również o zdrowie i urodę mężczyzn, którzy – tak samo jak kobiety – pragną czuć się dobrze w swojej skórze i wyglądać atrakcyjnie, dlatego specjalnie dla Panów opracowaliśmy zabiegi, odpowiadające ich potrzebom. Panowie moga poddać się zabiegom na twarz, tutaj największe zainteresowanie wzbudza zabieg Bloomea oraz świecowanie uszu.

Bezpieczeństwo

Naszym klientom zapewniamy zabiegi o najwyższym standardzie. Dlatego gwarantujemy całkowitą sterylność zabiegów, najwyższej jakości atestowane kosmetyki, profesjonalny sprzęt zabiegowy oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. Wszystkie sprzęty, których używamy podczas naszych zabiegów – o ile nie są przeznaczone do jednorazowego użytku – przechodzą pełen proces dezynfekcji i sterylizacji medycznej, zgodnie z najwyższymi wymogami. Wszelkie urządzenia, które podczas zabiegu mają bezpośredni kontakt z Twoją skórą i mogą naruszać jej powłokę – wypakowywane są przez specjalistę w Twojej obecności z tzw. bezpiecznych antyseptycznych rękawów, w których wcześniej podlegały dokładnej sterylizacji w autoklawie.

Jakość

W naszej Klinice korzystamy z nowoczesnych i skutecznych urządzeń kosmetycznych. We Wrocławiu jesteśmy pionierami w zastosowaniu rewolucyjnego zabiegu mezoporacji przy użyciu urządzenia Acthyderm. Pracujemy tylko na sprawdzonych kosmetykach. Indywidualne podejście do klienta tp moja najważniejsza cecha i z takim nastawieniem, podejściem czekam na każdego Klienta w Profesji.

Każdy klient jest wyjątkowy, dlatego otaczamy go indywidualną opieką, aby jak najlepiej sprostać jego oczekiwaniom, dobrać najskuteczniejsze zabiegi i uzyskać najbardziej spektakularne efekty. Dowodzi tego tytuł salonu kosmetycznego roku 2018, salon roku 2022 oraz tytuł kosmetyczki roku 2020. Zapewniam Cię, przekraczając próg salonu, wkraczasz w inny wymiar rzeczywistości.

Dogodne formy płatności

Akceptujemy zarówno płatność gotówką, jak i kartą płatniczą.

Atmosfera

Unikalna atmosfera naszej Kliniki jest dla nas równie ważna jak jakość zabiegów. Dlatego bardzo dbamy o przytulny wystrój wnętrz, dekoracyjne detale, nastrojową muzykę, przemiłą obsługę, doskonałą kawę i herbatę, przepyszne firmowe krówki, a także miłe niespodzianki dla klientów.

Parking

W okolicy naszej Kliniki znajdują się miejsce parkingowe do Twojej dyspozycji.

Podarunek Piękna

Do Twojej dyspozycji mamy również eleganckie bony upominkowe, które możesz podarować komuś na szczególną okazję. Bony możesz odebrać na miejscu w naszej Klinice.

Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt