>

Zadbany Mężczyzna

Drogi Mężczyzno zapraszamy do Profesji.

Doskonale znamy Twoje oczekiwania i potrzeby pielęgnacyjne. Nasi kosmetolodzy wiedzą, jakie zabiegi Ci zaproponować, jakie konsystencje i zapachy preparatów mogą sprawić, że poczujesz się idealnie. Potrzebujesz odpoczynku? Chcesz zredukować stres i zachować formę? Ważne są dla Ciebie, dobra prezencja, efekt wizerunkowy, poczucie zadbania? Czasami bolą Cie plecy i kark i chętnie pozbyłbyś się kilku dodatkowych centymetrów w obwodzie brzucha? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Czekają na Ciebie miękkie szlafroki i przyjemna, kameralna atmosfera?

Co proponujemy teraz?

Zdecydowanie  zapraszamy do miejsca relaksu i profesjonalnej pielęgnacji obejmującą 3,5 h rytuały na twarz, ciało, dłonie i stopy.

Pakiet Zadbany Mężczyzna to

1 h niezwykle odprężający, rozluźniający i przenoszący w inny wymiar rzeczywistości masaż ciała gorącymi kamieniami. To nietuzinkowa propozycja dla świadomego mężczyzny, który w spektakularny sposób chce nabrać energii i siły na cały dzień. Niezwykle relaksujący masaż ciała gorącymi kamieniami to z pewnością idealna propozycja dla wyjątkowego Mężczyzny.

1 h indywidualnie skomponowany i dobrany do potrzeb skóry zabieg na twarz, który zapewni Ci relaks i odprężenie ale też zdecydowaną poprawę stanu skóry twarzy. Nasi kosmetolodzy zadbają o konsystencje i zapach produktów, delikatny masaż pędzlami a także otulą Cię relaksującą muzyką w tle i blaskiem świec.

1,5 h kompleksowe zadbanie o  dłonie i stopy – zadbany Mężczyzna od stóp do głowy nie zapominając o dłoniach, które są ważnym aspektem zadbanego Mężczyzny.

Czas: 210 min.

cena zabiegu Zadbany Mężczyzna 450 PLN
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt