>

Kilka słów o Profesji

Nazywam się Stawińska Edyta, stworzyłam Klinikę Zdrowia i Urody Profesja w 2011 roku.

Istniejemy dla Państwa już ponad 13 lat i mogę w 100% stwierdzić, że specjalizujemy się w zabiegach na twarz i ciało i zdecydowanie jesteśmy innym salonem niż większość. Dlaczego tak uważam? Co nas wyróżnia?

Jestem wręcz przekonana, że gdy przyjdziesz i odwiedzisz mnie w Profesji, przekonasz się, że moje w pełni zaangażowanie by spełnić Twoje oczekiwania, staranność, komfort i bezpieczeństwo, które Ci zapewnię, a także najwyższa jakość usług i zaopiekowanie się Twoją skóra, sprawią, że podzielisz moje zdanie.

Klinika urody Profesja - Wrocław

Tworząc Profesję kierowałam się przede wszystkim pasją i wyobrażeniem miejsca, w którym dba się o zdrowie i urodę. Doskonale wiedziałam co chcę robić w życiu i miałam na to swoją wizję i receptę. Moje spojrzenie na świat, mijające dni, tygodnie, a także wszystko to co przeżywam każdego dnia, ma bardzo duże odzwierciedlenie w tym, jaka jest Profesja.

Jest ogrom salonów kosmetycznych, gdzie wykonywane są prawidłowo zabiegi kosmetyczne i kosmetologiczne, gdzie jest wielu wspaniałych specjalistów i wszystko jest wg. standardowych receptur. Profesja jest trochę inna. Gdyż każdy zabieg to również emocje, nastrój, relacje z moimi Klientami. I zdecydowanie to mnie wyróżnia na tle innych salonów we Wrocławiu.

Tworząc Profesję najważniejsze były, są i będą potrzeby każdej trafiającej do mnie osoby. Każda skóra jest inna, czego innego potrzebuje na każdym etapie życia. My się zmieniamy, zmienia się nasze otoczenie i to wszystko ma wpływ na stan naszej skóry. Każde ciało jest indywidualnością, każda skóra, gładka, jędrna, z cellulitem czy rozstępami potrzebuje indywidualnego potraktowania i podejścia. Dlatego też, zawodowo nie wiążę się z jedną firmą kosmetyczną, wybieram „perełki” z każdej marki kosmetycznej i medycznej by w 100% zaspokoić potrzeby i oczekiwania swoich Klientów. Pracuje tylko na medycznych urządzeniach zabiegowych posiadających certyfikaty FDA i CE, biorąc w ten sposób odpowiedzialność za efekty.

Klinika urody Profesja - Wrocław

Profesja przechodziła liczne zmiany aż do dnia dzisiejszego. Otrzymaliśmy tytuł SALON KOSMETYCZNY ROKU 2018. Otrzymaliśmy również tytuł SALON KOSMETYCZNY ROKU 2020 oraz otrzymałam tytuł KOSMETYCZKA ROKU 2020. Jest to dla mnie osobiście bardzo duża nagroda i jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju.

Zdobyte tytuły to duże wyróżnienie i motywator, by rozwijać dalej firmę. Zdecydowanie stale uaktualniam i rozszerzam ofertę Profesji, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów. Profesja to miejsce, gdzie macie Państwo relaks ciała i duszy wraz z bardzo ukierunkowaną indywidualną pielęgnacją. Na stronie przedstawiam ofertę salonu, jednak tak naprawdę do każdego Klienta podchodzę bardzo indywidualnie i każdy zabieg autorsko jest modyfikowany dostosowując się do potrzeb skóry i oczekiwań danej osoby. Tak więc propozycje zabiegów, rytuałów czy pakietów przedstawione na stronie to tylko namiastka tego co mogę zaoferować w Profesji.

Zapraszam na bezpłatna diagnozę skóry, wtedy z pewnością porozmawiamy, poznamy swoje oczekiwania jak i również przedstawię Ci moją propozycję wspólnej podróży pielęgnacyjnej.

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak inni piszą na temat wizyt u mnie to:

kliknij tutaj i zobacz jak inni oceniają Profesję

Klinika urody Profesja - Wrocław

Przekraczając drzwi Profesji, wkroczysz do świata przytulnego luksusu, bezpieczeństwa i profesjonalnej pielęgnacji, zabiegi pielęgnacyjne, luksusowe i specjalistyczne na twarz, zmysłowe rytuały na ciało, zabiegi antycellulitowe i relaksujące jak również kosmetologia estetyczna to mała część oferty naszych usług, wiedzy i doświadczenia.

W Profesji, Klienci mogą skonsultować się ze specjalistą z zakresu kosmetologii twarzy jak i ciała, zaopatrzyć się w produkty renomowanych marek kosmetycznych i medycznych  w wersji detalicznej, umożliwiające kontynuację pielęgnacji w domu. Klienci mogą również umówić się na konsultację z lekarzem medycyny estetycznej.

Z racji tego, że fascynuję się japońską pielęgnacją, w Profesji oferuję Państwu masaż Kobido jak również masaż Kobido + intensywne odżywienie skóry. Jeżeli uwielbiasz relaks i odprężenie, to zdecydowanie Rytuały Kokonowe są odpowiedzią na Twoje potrzeby.

W Profesji również bazują na technologiach, aparaturach m in masaż próżniowy DCK, Geneo, Bloomea, Rf frakcyjny, DermaPen, Oczyszczanie wodorowe, maska Led czy wiele innych aparatur dobranych do potrzeb Twojej skóry i Twoich oczekiwań.

Zapraszam Cię do mojego świata piękna, w którym kieruję się myślą przewodnią „Zdrowa skóra to piękna skóra”.

Profesja jest dużą częścią mnie, tworze ją wiedzą, doświadczeniem, pasją i spojrzeniem Kobiety- do jakego salonu kosmetycznego ja sama chciałabym chodzić i komu umiałabym zaufać- dlatego dołożę wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania, gdyż największą satysfakcją są dla mnie zadowoleni Klienci.

Nic tak nie uczy mojego zawodu jak codzienna, czynna praca z Klientami. A to robię od ponad 20 lat.

Zapraszam, mgr Edyta Stawińska.

Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt