>

Zabiegi
ZMIANA dłonie i stopy

Trudna decyzja za nami, ale mimo iż istniejemy na rynku ponad 10 lat to na kolejne lata postanowiliśmy zająć się tym, w czym jesteśmy najlepsi a mianowicie głównie zabiegami na twarz i ciało. Niestety nie zadbamy już o Twoje dłonie i stopy. Zmieniliśmy ofertę salonu i nie świadczymy już usług manicure i pedicure.

Bardzo nam przykro, jeżeli Cię rozczarowaliśmy i przyzwyczaiłaś się do zabiegów na dłonie i stopy u nas, ale taka decyzja zapadła, czas pokaże czy wrócimy do tej usługi, jednak na chwilę obecną nie planujemy.

 

Ale mam dla Ciebie dobrą informację, jeżeli jesteś nasza stałą Klientką, która korzystała u nas z manicure lub pedicure, to zadzwoń do nas 713425866/ 516058425  a podamy Ci namiar na miejsce we Wrocławiu, które przejmuje nasze stałe, zainteresowane Klientki. Więcej w chwili obecnej zrobić nie możemy.

Zapraszam na zabieg na twarz lub ciało, bo to zdecydowanie dziedzina w której odnajduję się i chcę rozwijać Profesję, a rok 2022 to zapowiedź dużej metamorfozy oferty salonu właśnie pod kątem zabiegów na twarz i ciało.

 

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do obserwowania

kosmetolog Edyta

Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt