>

Twarz
Zanieczyszczona skóra

W wieku dojrzewania i w dojrzałym wieku.

W dzisiejszych czasach trądzik nie jest tylko problemem nastolatek. Coraz częściej borykają się z nim nawet kobiety w dojrzałym wieku. Dieta, styl życia, stres i stan środowiska, w którym żyjesz bezpośrednio przekładają się na stan Twojej cery. Dlatego trądzik coraz częściej uważany jest za jedną z chorób cywilizacyjnych.

Mówi się, że trądzik po okresie dojrzewania to najczęściej problem kobiet sukcesu. Prowadząc aktywny styl życia często zaniedbujesz dietę, za mało sypiasz, za dużo się stresujesz, a potem rekompensujesz sobie to spędzając wakacje w tropikach. Tymczasem wszystkie te czynniki przyczyniają się do powstawania nieprzyjemnych zmian skórnych przybierających formy wągrów, zaskórników czy bolesnych, czerwonych, ropnych krost.

Jeżeli masz ten problem, to z pewnością wiesz już jak trudno jest z nim walczyć. Z pomocą przyjdą Ci nowoczesne zabiegi, które znajdziesz w naszej ofercie. Spróbuj i przekonaj się, jak skutecznie poprawią one stan Twojej skóry. Przy okazji nasi profesjonaliści doradzą Ci, jak dbać o cerę i jakich kosmetyków używać do codziennej pielęgnacji, aby zmniejszyć ryzyko powrotu problemów skóry w przyszłości.

Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt