>

Pakiet Inny Wymiar Rzeczywistości

Pakiet „Inny wymiar rzeczywistości” jest mi osobiście jako twórczyni Profesji, najbliższy. Zapraszam Cię do Profesji na prawdziwą ucztę dla ciała, zmysłów i duszy. Dłonie zamiast aparatury.

120 min podróży przed nami. Podróży pełnej relaksu i harmonii, podczas której mogę stwierdzić, że poprawiam naturę naturalnym podejściem. Naturalne metody zatrzymujące czas i terapie manualne to dziedzina kosmetologii, która jest mi najbliższa i dlatego zapraszam Cię do mojego świata pielęgnacji.

Uwielbiam patrzeć, jak skóra zmienia się dzięki ukrwieniu i dotlenieniu, jak promienieje a moja Klientka, jest uśmiechnięta i zrelaksowana. Nic tak nie uczy mojego zawodu, jak codzienna praca z Klientkami. A robię to od ponad 18 lat.

Zapraszam Cię na niezwykle kobiecą podróż, pełną harmonii i delikatnego dotyku.

PIERWSZY PRZYSTANEK aromatyczny peeling pleców, który pobudzi Twoje krążenie, sprawi, że skóra pleców będzie niezwykle gładka, jędrna i otulona nieziemskim aromatem.

DRUGI PRZYSTANEK masaż pleców i karku drobinkami peelingu w spokojnej, odżywczej, aromatycznej pielęgnacji, która będzie doskonałym wprowadzeniem do innego wymiaru rzeczywistości.

TRZECI PRZYSTANEK to japoński, liftingujący masaż Kobido połączony tutaj z pełnym rytuałem pielęgnacyjnym dobranym do potrzeb Twojej skóry. Masaż zdecydowanie inny niż wszystkie. To z pewnością czas, który sprawia poprawę elastyczności skóry, rozluźni Twój kark, zrelaksuje Twoje ramiona, wyrówna Twój oddech i sprawi, że poczujesz się niezwykle. Wyjątkowo. Pięknie. Błogo. Będzie dobrze  Zapewniam.

 

Rytuał „Inny wymiar rzeczywistości” to 120 min niezwykle aromatycznej i odprężającej podróży w cenie 360 zł

cena zabiegu Pakiet Inny Wymiar Rzeczywistości 360 PLN
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt