>

Pakiet Inny Wymiar Rzeczywistości

Pakiet „Inny wymiar rzeczywistości” jest mi osobiście jako twórczyni Profesji, najbliższy. Zapraszam Cię do Profesji na prawdziwą ucztę dla ciała, zmysłów i duszy. Dłonie zamiast aparatury.

120 min podróży przed nami. Podróży pełnej relaksu i harmonii, podczas której mogę stwierdzić, że poprawiam naturę naturalnym podejściem. Naturalne metody zatrzymujące czas i terapie manualne to dziedzina kosmetologii, która jest mi najbliższa i dlatego zapraszam Cię do mojego świata pielęgnacji.

Uwielbiam patrzeć, jak skóra zmienia się dzięki ukrwieniu i dotlenieniu, jak promienieje a moja Klientka, jest uśmiechnięta i zrelaksowana. Nic tak nie uczy mojego zawodu, jak codzienna praca z Klientkami. A robię to od ponad 17 lat.

Zapraszam Cię na niezwykle kobiecą podróż, pełną harmonii i delikatnego dotyku.

PIERWSZY PRZYSTANEK parafina dłoni. Niezwykle aromatyczna, odżywcza i pielęgnacyjna kąpiel dla Twoich dłoni.

DRUGI PRZYSTANEK aromatyczny peeling pleców, który pobudzi Twoje krążenie, sprawi, że skóra pleców będzie niezwykle gładka, jędrna i otulona nieziemskim aromatem.

TRZECI PRZYSTANEK masaż pleców i karku w spokojnej, odżywczej, aromatycznej pielęgnacji, która będzie doskonałym wprowadzeniem do innego wymiaru rzeczywistości.

CZWARTY PRZYSTANEK to japoński, liftingujący masaż Kobido. Masaż zdecydowanie inny niż wszystkie. To z pewnością czas, który sprawia poprawe elastyczności skóry, rozluźni Twój kark, zrelaksuje Twoje ramiona, wyrówna Twój oddech i sprawi, że poczujesz się niezwykle. Wyjątkowo. Pięknie. Błogo. Będzie dobrze  Zapewniam.

 

Rytuał „Inny wymiar rzeczywistości” to 135 min niezwykle aromatycznej i odprężającej podróży w cenie 350 zł

cena zabiegu Pakiet Inny Wymiar Rzeczywistości 350 PLN
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt