>

Masz przebarwienia ale nie wiesz, który zabieg wybrać?

wtorek, 23 kwiecień 2024

Wielokrotnie odwiedzają mnie osoby, które posiadają przebarwienia, nie lubią ich i chcą koniecznie coś z nimi zrobić ale nie wiedzą czy wiosną, latem można zacząć działać z przebarwieniami, nie wiedzą od jakiego zabiegu zacząć i wtedy dobieram indywidualnie na wizycie odpowiedni zabieg.

Jeżeli posiadasz przebarwienia i zastanawiasz się od czego zacząć, zarezerwuj sobie wizytę właśnie na ten zabieg a ja stworzę dla Ciebie autorsko skomponowaną procedurę.

Najczęściej przy pierwszym spotkaniu, nie pracuję aparaturą, nie wykorzystuje technologii a bazuję na swojej wizy i doświadczeniu i odpowiednio dobranych produktach kosmetycznych i medycznych by pokazać Ci, jak istotne jest właściwe kompleksowe podejście do skóry.

Podpowiem Ci co możesz zrobić w zaciszu swojej łazienki, dla swojej skóry, jako zmocnić barierę hydro-lipidową skóry, jak jeszcze bardziej skutecznie chronić się przed pojawianiem się nieestetycznych plamek.

Sama wiele lat borykałam się z bardzo widocznymi przebarwieniami na czole i w okolicy oczu i uwierz mi, przebarwienia to jeden z moich ulubionych tematów i bardzo chętnie rozpocznę z Tobą podróż po zdrowa i piękną skórę. Nawet wiosna i latem bo to co robisz teraz dla swojej skóry, jak ją wzmacniasz i odpowiednio chronisz- tak naprawdę zobaczymy zimą, tak więc działamy?

Nazywam się Stawińska Edyta jestem kosmetologiem w Profesji, który dba o twarz i ciało, możesz zarezerwować sobie sama wybrany termin klikając poniżej „zarezerwuj” bądź zawsze możesz do mnie napisać sms lub zadzwonić tel. 516058425

Czekam na kontakt od Ciebie.

Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt