>
redukcja cellulitu wrocław

Redukcja
Cellulitu

Ah ten oporny cellulit.

Cellulit jest problemem typowo kobiecym, który powstaje w wyniku nierównomiernego odkładania się tkanki tłuszczowej, wody i produktów przemiany materii, a także wadliwie działającego układu limfatycznego. W konsekwencji w tkance podskórnej pojawiają się zagłębienia i grudki zwane pomarańczową skórką. Na rozwój cellulitu ma wpływ wiele czynników, m.in. brak aktywności fizycznej, nadwaga, gorące kąpiele, stres, zaburzenia hormonalne, nadmierne spożycie węglowodanów i soli oraz noszenie obcisłych ubrań. Wiele kobiet zadaje sobie pytanie, jak pozbyć się cellulitu, jak zmniejszyć jego widoczność, jak skutecznie ujędrnić ciało i czy ten problem da się rozwiązać?

Cellulit nie jest problemem bez wyjścia. Zamiast zamartwiać się nad stanem skóry, warto rozpocząć walkę o jędrne, gładkie i piękne ciało. Jeśli domowe sposoby to za mało, warto skorzystać z pomocy zaufanego specjalisty, który dobierze metodę idealną i najbardziej skuteczną. Nie zwlekaj – im szybciej zaczniesz działać, tym większa szansa na sukces!

Przyjdź do nas na bezpłatną diagnozę skóry, a my dobierzemy zabieg najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Mamy w swojej ofercie wiele zabiegów działających na cellulit, który zgromadził się w problematycznych partiach Twojego ciała. Zabiegi antycellulitowe pobudzą krążenie krwi, przyspieszają przemianę materii, co wpływa na zmniejszenie skórki pomarańczowej i sprzyja oczyszczaniu organizmu z toksyn. Wygładzają i rewitalizują skórę. W naszej ofercie mamy antycellulitowe zabiegi pielęgnacyjne przy użyciu odpowiednio dobranych dla klienta produktów, zarówno redukcja cellulitu poprzez zabiegi rozgrzewające jak i chłodzące, specjalistyczne zabiegi owijania bandażami indywidualnie dobranymi do potrzeb Twojej skóry. Możemy wykonać masaż pobudzający tzw. szczotkowanie ciała, które zapewnia spektakularne efekty, bądź możemy skorzystać z zabiegów aparaturowych, spośród których bardzo dobre rezultaty przynosi niezawodny i uwielbiany przez nasze klientki DCK- Idealny modelator sylwetki.

Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt