>

Ferulac + wit.C

Zapraszam Cię na niezwykłą podróż, podczas której w prawdziwej uczcie dla Twojej skóry podaruje Ci moją wiedzę, doświadczenie, ogrom nauki zamkniętej w jednym Rytuale Piękna dla Twojej skóry. Receptura zabiegu została tak skomponowana by dopasować pielęgnację do indywidualnych potrzeb skóry wrażliwej, delikatnej, naczynkowej ale też suchej, łuszczącej się i pozbawionej sprężystości, elastyczności.

Zabieg bazujący na kwasie ferulowym i wie.C  stworzony jest  dla osób borykających się z problemami poszarzałej, zmęczonej oraz zestresowanej skóry. Preparaty działają antyoksydacyjne, wyrównują koloryt cery i poprawiają jej elastyczność.

Zabieg rozpoczynam aktywnym demakijażem. Już ten pierwszy etap pozostawia na długo uczucie czystości i świeżości.  Demakijaż w tym zabiegi to po prostu niesamowite przywitanie się z Twoja skórą.

Kolejny etap to peeling kwas ferulowy by oczyścić skórę i odpowiednio przygotować ją do kolejnych produktów. Co jest istotne w doborze peelingu, mamy złuszczyć martwe komórki naskórka i skutecznie oczyścić skórę, nie naruszając jej bariery lipidowej. Już na tym etapie w tym zabiegu wspomagamy właściwości odporne skórne oraz rozjaśniamy pigmentację.

Kolejne 2-3 etap to ponowne odpowiednie nałożenie peelingu kwasu ferolowago, wszystko pod odpowiednia kontrolą by zapewnić Ci bezpieczeństwo, efekt i pełną satysfakcję z zabiegu.

Zdecydowanie ten zabieg pomaga chronić skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznym, neutralizuje wolne rodniki, stymuluje produkcję kolagenu i widocznie poprawia wygląd cery.

Odpowiednio dobrane etapowo produkty spowalniają proces starzenia się skóry, skutecznie wygładzają zmarszczki i zdecydowanie redukują inne zmiany w wyglądzie skóry, które pojawiają się u nas z wiekiem.

Kolejne etapy do ampułka z wit.C i maska kremowa również bazująca na wit.C

Zabieg ten jest bardzo mocnym zabieg, intensywnie ożywiającym i wzmacniającym skórę, zawiera wyjątkowa kompozycję składników aktywnych, które stymulują proces odnowy skóry i odżywiają ją, nie zatykając ujść gruczołów łojowych.

Zabieg wyrównuje koloryt skóry, wygładza głębokie i drobne zmarszczki oraz chroni przed wolnymi rodnikami a dzięki liftingującemu masażowi i kompleksowi składników silnie wyselekcjonowanych pobudza kolagen wspomagając procesy regeneracyjne skóry.

Zabieg Ferulac + wie.C  dedykuję przede wszystkim skórze suchej, pozbawionej sprężystości, jędrności, elastyczności z tendencja do czerwienienia się.

Jest to zdecydowanie zabieg TOP na rok 2023 jeżeli chodzi o pielęgnację bezaparaturową czyli taką najbliższą mojemu sercu w zgodzie z moja wiedzą i doświadczeniem.

Polecam, kosmetolog Edyta,

cena zabiegu Ferulac + wit.C 300 zł
czas zabiegu Ferulac + wit.C 60 min.
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt