>
odmłodzenie dermapen

Radiofrekwencja mikroigłowa- opadający owal.

Radiofrekwencja mikroigłowa  to zabieg, na który z pełnym przekonaniem Cię zapraszam. To jak zmienia się skóra po tym zabiegu, jak przebudowują się jej głębsze struktury, jak zmniejszają się przebarwienia, jak stymulujemy skórę do własnej pracy to właśnie taka przysłowiowa „Wisienka na torcie” której nie powinno zabraknąć w Twojej drodze do pięknej i zdrowej skóry.

To jeden z moich ulubionych zabiegów pod katem pobudzania skóry do pracy, bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu w pracy jako kosmetolog od ponad 18 lat, bardzo się cieszę, że mam w swoich dłoniach urządzenie spełniające normy medyczne i gwarantujące bezpieczeństwo, komfort, efekt i osiągniecie wyznaczonego celu.

Radiofrekwencja mikroigłowa to innowacyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii estetycznej cieszący się dużą popularnością na całym świecie. Stanowi idealną alternatywę dla standardowych zabiegów operacyjnych. Łączący w sobie cechy radiofrekwencji i mezoterapii igłowej tak więc nic dziwnego, że z wielką satysfakcją wprowadziłam tą usługę do Profesji.

To doskonała metoda usuwania zmarszczek dla osób, które w mało inwazyjny sposób chcą uzyskać zdrowy, młody i piękny wygląd cery. Radiofrekwencja mikroigłowa oddziałuje na naskórek, a także głębsze warstwy skóry. Dzięki temu można poprawić jej jędrność i napięcie. Ten nieoperacyjny lifting może być wykonany na dowolnym obszarze ciała.

Ale skupmy się teraz na twarzy ?

Przedstawiam poniżej, ważne, dokładne informacje jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej….

Na czym polega zabieg rafiofrekencji mikroigłowej?

Radiofrekwencja mikroigłowa to termolifting przynoszący zadowalające efekty w poprawie napięcia skóry, usuwaniu zmarszczek, rozstępów, przebarwień oraz blizn (zwłaszcza potrądzikowych).

Podczas zabiegu wykonywane są nakłucia za pomocą dziesiątek pozłacanych mikroigieł, które są ogrzewane na całej długości. Dzięki możliwości regulacji parametrów zabieg może być wykonywany w stopniu bardzo delikatnym lub intensywnym. Wszystko jest uzależnione od indywidualnego stanu skóry. Połączenie różnych rodzajów terapii podczas radiofrekwencji mikroigłowej przynosi dużo lepsze efekty niż w przypadku zabiegów wykonywanych oddzielnie. Wszystko uzgadniamy, ustalamy i dobieramy i jednym słowem działamy i zapewniam efekt.

W wyniku wykonywania mikrouszkodzeń termicznych głęboko w skórze dochodzi do pobudzenia produkcji nowego kolagenu oraz elastyny. Skutkuje to poprawą jędrności i odświeżenia wyglądu skóry. Radiofrekwencja mikroigłowa jest zabiegiem wykorzystującym prąd RF bipolarny, który działa sub-ablacyjnie i w przeciwieństwie do standardowych zabiegów laserowych nie stwarza ryzyka wystąpienia poparzeń i przebarwień.

Radiofrekwencja mikroigłowa (RF) – nowoczesny i bezpieczny zabieg, na który Cię zapraszam.

Zabieg radiofrekwencji polega na zastosowaniu fal elektromagnetycznych o częstotliwości fal radiowych (RF). W wyniku ich działania skóra właściwa się ogrzewa, co skutkuje wywołaniem szoku termicznego i pobudzeniem procesów odbudowy struktury kolagenowej. Prościej mówiąc, celem radiofrekwencji RF jest sztuczne wywołanie procesu odnowy skóry właściwej. Z kolei zabieg mikronakłuwania polega na kontrolowanym mechanicznym pobudzeniu skóry.

Nowoczesne urządzenie wykorzystywane podczas zabiegu jest wyposażone w głowicę z mikroigłami pozwalająca na wykonanie wkłuć na głębokość od 0,5 do 3,0 mm. Ze względu na kontrolę głębokości wkłuć radiofrekwencja mikroigłowa jest zabiegiem precyzyjnym, bezpiecznym dla Ciebie, a ponadto niezwykle skutecznym.

Przed wykonaniem zabiegu skóra Twoja zostaje znieczulona kremem, natomiast po wykonaniu radiofrekwencji mikroigłowej stosuję produkt, który w żadnym razie nie działa łagodząco. Bo tutaj kontrolowany stan zapalny jest bardzo mile widziany. Do domu również otrzymasz ode mnie „fiolkę”, którą zastosujesz wieczorem w dniu zabiegu.

Efekty radiofrekencji mikroigłowej:

Pierwsze efekty zauważalne są w krótkim czasie od wykonania zabiegu. W wyniku obkurczania się włókien kolagenowych skóra jest bardziej napięta i elastyczna. Jednak na rezultat końcowy należy poczekać kilka tygodni. Zabieg intensywnie pobudza proces produkcji nowego kolagenu, skręcania, a także zagęszczaniu jego włókien. W efekcie powstają między nimi nowe połączenia. Proces ten sprawia, że skóra staje się sprężysta, a nieestetycznie wyglądające zmarszczki zostają wygładzone.

Dlaczego warto zdecydować się na radiofrekwencję mikroigłową?

Do głównych zalet tego nowoczesnego zabiegu można zaliczyć małą inwazyjność, niewielkie ryzyko powikłań, krótki czas rekonwalescencji oraz niezwykle zadowalające efekty. W odróżnieniu od zabiegów z użyciem lasera frakcyjnego radiofrekwencja mikroigłowa może być wykonywana przez cały rok, a ponadto nie powoduje wysięku krwi, zmian koloru skóry oraz jej łuszczenia się. Po zabiegu widoczne jest jedynie zaczerwienienie. które zniknie samoistnie po kilku godzinach, max 1 dzień po zabiegu. Wszystko ustalimy indywidualnie, dostaniesz ode mnie dokładne informacje, co robić, jak robić, czego możesz się spodziewać i jak to wszystko krok po kroku będzie wyglądało podczas zabiegu, jak również po zabiegu.

Zabieg odmładzający skórę:

Zabieg pozwala uzyskać efekt odmłodzenia skóry, a także poprawia jej koloryt i dodaje blasku. Ponadto zmniejsza widoczność porów, poprawia napięcie skóry na policzkach i podbródku, co przekłada się na poprawę konturu twarzy. Obłędny efekt liftingu i napięcia, zapewniam.

Wskazania i częstotliwość wykonywania zabiegu:

Radiofrekwencję mikroigłową wykonuje się, w celu poprawy wyglądu skóry twarzy, szyi, a także wielokrotnie brzucha. Pobudzenie procesu odbudowy kolagenu sprawia, że jest to zabieg idealny dla osób chcących pozbyć się drobnych zmarszczek, blizn i rozstępów.

Ilość zabiegów zostaje ustalana na podstawie kondycji Twojej skóry i  odzaju występującego problemu. Zazwyczaj wykonuje się od 3 do 4 zabiegów w określonych odstępach czasowych. Wszystko ustalimy przed zabiegiem, analizując dokładnie Twoją skórę, Twoje oczekiwania i cel jaki mamy osiągnąć. W celu podtrzymania uzyskanych efektów można powtarzać radiofrekwencję mikroigłową raz na trzy miesiące lub co pół roku.

Ale o tym wszystkim powiem Ci, gdy się spotkamy.

Zapraszam Cię serdecznie. Jeżeli chciałabyś się ze mną najpierw spotkać, porozmawiać, poznać się i zobaczyć czy uzyskam Twoje zaufanie i komfort Twój, zachęcam do umówienia się na bezpłatną diagnozę skóry (rezerwując termin online, napisz informacje, że chodzi o radiofrekwencje mikroigłową a przygotuję się, by móc pokazać Ci urządzenie, którym będę pracowała).

Pamiętaj, Twój komfort i bezpieczeństwo to priorytet. A wspólnie osiągniemy cel i zapewniam Ci zmiany już po jednym zabiegu.

 

Oferta promocyjna do listopada 2022r.:

twarz 550 zł

twarz szyja 600 zł

twarz szyja dekolt 650 zł

 

cena zabiegu Radiofrekwencja mikroigłowa- opadający owal. 550 zł
czas zabiegu Radiofrekwencja mikroigłowa- opadający owal. 60 min.
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt