>

Peeling Ciała

Czy warto przyjść na zabieg- peeling ciała w gabinecie kosmetycznym?

Zdecydowanie TAK. Czy wyobrażasz sobie, peelingować swoje ciało 60 min pod prysznicem? Nikt tak nie robi. Trzeba to otwarcie i szczerze przyznać.

A my w Profesji, właśnie tak pielęgnujemy Twoje ciało. 60 min energicznego, masowania Twojego ciała, indywidualnie dobranym peelingiem!

Dlaczego warto wykonywać peeling ciała właśnie w Profesji?

Niesamowite zapachy, niesamowite konsystencje. Doświadczenie i precyzja kosmetologów, sami zmywamy Ci peeling, nie ma konieczności stosować prysznica. Leżysz, relaksujesz się, pachniesz. Efekt alabastrowej skóry jest natychmiastowy i odczuwalny już po pierwszym zabiegu.

Peeling ciała sprawi, że Twoja skóra będzie aksamitna, delikatna i odpowiednio nawilżona. Jednak zdecydowanie zabieg godzinnego peelingowania ciała pobudzi krążenie, działa stymulująco, pobudzająco, wpływa na jędrność skóry. Działa na cellulit, rozstępy, przebarwienia i blizny. Działa na zmysły i odprężenie. To niesamowity zabieg dla zdecydowanej poprawy stanu skóry, dla odprężenia i ukojenia zmysłów. Działa na ciało, duszę. Polecamy każdemu. Jedyny minus tego zabiegu to fakt, iż uzależnia.

W swojej ofercie posiadamy wiele nut zapachowych  tworzących rytuały peelingów na ciało:

  • soczysta malina
  • orzeźwiający arbuz
  • cukrowa gładkość
  • aksamitna jagoda
  • arganowy raj
  • luksusowy złoty miód i mleko NASZ FAWORYT
cena zabiegu Peeling Ciała 120 PLN
czas zabiegu Peeling Ciała 60 min.
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt