>

Geneo+ sucha skóra Hydrate

GeneO™️ to zdecydowanie zabieg TOP u nas w salonie już w pierwszych tygodniach odkąd rozszerzył ofertę Profesji. Nic dziwnego, gdyż jest rewelacyjny. Pracujemy na oryginalnym sprzęcie, dzięki temu, mamy szereg dostępnych możliwości zabiegowych indywidualnie tworząc zabieg dobrany do potrzeb Twojej skóry i Twoich oczekiwań..

Trochę słów o sprzęcie Geneo dostępnym u nas w Profesji:

 Nasz sprzęt to wyjątkowa platforma marki Pollogen, która umożliwia uzyskanie odmłodzonej, ujędrnionej i naturalnie wyglądającej skóry. Łącząc w sobie klinicznie sprawdzone technologie, takie jak Oxygeneo, Tripollar RF i Ultrasound, oferuje szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających. Każda technologia może być stosowana oddzielnie w formie zabiegu pielęgnacyjnego, aby zadziałać efektywnie i jednostopniowo na skórę, lub łącznie – w celu uzyskania pełnego efektu synergii i spektakularnego odżywienia i odmłodzenia.

Dlaczego tak wiele chcę Ci przekazać na temat sprzętu? Czytaj dalej, uważam, że to ważne dla Ciebie informacje,acje.

Sprzęt, którym pracuję w Profesji, wyposażony jest w 3 GŁOWICE, dzięki temu zapewniam Ci w krótkim czasie jednoczesne osiągnięcie trzech efektów pielęgnacyjnych – w tym samym czasie naturalnie i głęboko dotlenia skórę, złuszcza zrogowaciały naskórek oraz tworzy dla skóry idealne środowisko umożliwiające wchłonięcie optymalnej ilości składników aktywnych a unikatowa trzecia głowica, zapewnia działanie liftigujące, pobudzające, napinające.

Już przedstawiam, dlaczego jako jedyni we Wrocławiu zdecydowaliśmy się na wykorzystywanie 3 głowic. Tak, dokładnie, nasz sprzęt jako jedyny we Wrocławiu wykorzystuje 3 głowice:

OXYGENEO

To kompleksowa pielęgnacja, rewitalizacja oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz 3 w 1. Podczas zabiegu wykorzystujemy wyjątkowej formuły kapsułki, wzbogacone w składniki odżywcze oraz żele bazowe, umożliwiając tym samym dopasowanie zabiegów do konkretnego rodzaju skóry i konkretnych jej potrzeb. Nad efektem wzmacniającym dba specjalne odżywcze serum.

TRIPOLLAR

Wykorzystanie głowicy RF podczas zabiegu pozwala na pobudzenie odnowy skóry poprzez stymulowanie produkcji jej włókien kolagenowych i elastyny. Skoncentrowana energia RF w sposób bezpieczny i efektywny powoduje kontrolowane ogrzewanie skóry właściwej, prowadząc do jej obkurczenia i ujędrnienia.

ULTRASOUND

Zastosowanie fal ultradźwiękowych wpływa na poprawę krążenia krwi w skórze, a tym samym przyspieszenie transportu i wchłaniania składników aktywnych. Wibracje fal wywołują dodatkowo zmianę układu komórek naskórka w celu zwiększenia przepuszczalności warstwy rogowej i poprawy odżywienia skóry.

 

Jesteś ciekawa jak przebiega zabieg?

Skóra przed zabiegiem zostaje dokładnie oczyszczona. I tutaj już stosowane są odpowiednie produkty do demakijażu, już po pierwszym dotknięciu skóry, poczujesz ogromną świeżość i tak jakby „skóra zaczęła oddychać”.

Następnie, w zależności od typu cery i oczekiwanych efektów, dobieram odpowiednią, jednorazową kapsułkę tzw „serce zabiegu”. W Profesji pracujemy wszystkimi dostępnymi na rynku kapsułkami (tylko oryginalne sprzęty mogą pracować 5 kapsułkami) inna aparatura może pracować tylko 3 dostępnymi na rynku. Zwracam Ci uwagę na to, gdyż niestety sprzęt sprzętowi nie jest równy, a sam wygląd i nazwa o niczym nie świadczy. Istotna jest technologia, wiedza, doświadczenie i uczciwość by już po 1 zabiegu zapewnić Ci efekt i diametralną poprawę stanu skóry. I to zapewniam Ci w Profesji. Zawsze możesz poprosić o wgląd w dostępność innych kapsułek by mieć pewność, że zabieg będziesz miała wykonany na oryginalnym sprzęcie i sprawdzonej i bezpiecznej technologii.

Technologia MicroBubble w pierwszym etapie zabiegu prowadzi do powstania reakcji chemicznej tzw. efektu Bohra, w wyniku której pobudzone zostają mechanizmy samoodnowy i regeneracji komórek skóry. Złuszczona i dotleniona skóra także lepiej chłonie substancje czynne i składniki odżywcze zawarte w aplikowanych produktach pielęgnacyjnych.

Podsumowując zabieg abieg GeneO™️ przypomina masaż twarzy połączony z równoczesnym złuszczaniem naskórka. W trakcie zabiegu stosuje się specjalną kapsułkę, której receptura aktywnych składników rewitalizujących, odmładzających i rozświetlających skórę wspomagana jest specjalnie zaprojektowaną głowicą. Tworzące się na skórze – w skutek połączenia kapsułki z żelem – mikropęcherzyki bogate są w dwutlenek węgla CO2. Mikropęcherzyki te pękając delikatnie na powierzchni skóry wywołują fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną ‚efektem Bohra’, polegającą na:

– wysyłaniu krwi bogatej w tlen do obszaru zabiegowego skóry,

– zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włoskowatych,

– zwiększeniu metabolizmu komórek skóry.

Kolejną fazą zabiegu jest nałożenie indywidualnie wybranego serum w zależności od potrzeb skóry oraz masaż głowicą Geneo, który dodatkowo napina skórę i głowica ultradźwięków wprowadza wgłąb wybrane serum.

Jeżeli zdecydujesz się na zabieg Geneo połączony z Geneo Lift podczas całego zabiegu, będę pracowała również trzecią głowicą, która ma za zadanie zdecydowane napięcie skóry, wygładzenie zmarszczek, podniesienie owalu, podniesienie kącików ust, wygładzenie skóry przy oczach i zdecydowanie poprawienie struktury skóry na czole. Jest to niesamowite w odczuciach a obraz skóry poprawia się bardzo już przy pierwszym spotkaniu.

Skóra nabiera promiennego i zdrowego wyglądu natychmiast po zabiegu. Zapewniam Cię.

 

Zalety zabiegu Geneo™️

– jest nieinwazyjny i bardzo bezpieczny

– jest niezwykle przyjemny i relaksujący

– mogą wykonywać go kobiety w ciąży

– przeznaczony jest dla każdego typu cery i karnacji.

Rodzaje zabiegu Geneo™️

Dostępne są różne warianty bazując na aparaturze Geneo.

Może być zabieg bazujący na dwóch głowicach:

Twarz 350 zł

Twarz + szyja 380 zł

Twarz + szyja + dekolt 400 zł

Może być zabieg bazujący na 3 głowicach ( we Wrocławiu jesteśmy jedynym salonem na dzień dzisiejszy pracującym na 3 głowicach Geneo) zapewniający Ci zdecydowane dodatkowe działanie pobudzające, liftingujące, wygładzające i napinające i w dodatku jeszcze niezwykle przyjemne i relaksujące w odczuciach.

Twarz 400 zł

Twarz + szyja + dekolt 450 zł

W Profesji pracuję na 5 oryginalnych kapsułkach.

1. Geneo Hydrate – skóra sucha i matowa

– delikatnie: odżywia i oczyszcza skórę suchą i matową. Nadaje jej zdrowego i naturalnego blasku oraz dogłębnie nawilża.

– naturalnie dotlenia i nawilża skórę

– rozświetla cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie

– poprawia gęstość i odżywienie skóry

– zapewnia lepsze wchłanianie składników aktywnych po zabiegu

– składnikami aktywnymi kapsułki są: spiruliny, niacynami, kwas lactobionowy, kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu.

2.Geneo Illuminate – poprawa kolorytu i rozświetlenie 

– efektem zabiegu jest poprawa i wyrównanie kolorytu skóry, rozjaśnienie zmian pigmentacyjnych, wygładzenie struktury skóry, dotlenienie, rewitalizacja skóry.

– składnikami aktywnymi kapsułki są: kwas kojowy, ekstrakt z owoców opuncji, ekstrakt z marchwi, witamina C, alfa arbutyna

3. Geneo Revive  – odmłodzenie skóry

– zapewnia optymalne odmłodzenie skóry i przeciwdziała jej starzeniu

– redukuje drobne zmarszczki, poprawia gęstość i elastyczność skóry

– dotlenia, nawadnia i odżywia skórę

– regeneruje matową skórę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie, zmniejsza pory

– zapewnia lepsze wchłanianie składników aktywnych po zabiegu

– składnikami aktywnymi kapsułki są: ryboza, palmitoil tripeptyd-5, witamina E i C, kwas hialuronowy, retinol, olej z granatowca, olej z owoców dzikiej róży

4. Geneo Balance – oczyszczenie i zbilansowanie skóry tłustej

– działanie: oczyszcza pory, zapewnia równowagę dla skóry tłustej, poprawia strukturę skóry, wygładza, nadaje skórze blask

– składnikami aktywnymi kapsułki są: węgiel bambusowy, ekstrakt z Camu Camu, kwas migdałowy

– składnikami aktywnymi serum są: kwas salicylowy, kompleks oligopeptydowy, olej jojoba i olej arganowy, ekstrakt z wanilii i ekstrakt ze skrzypu

4. Geneo Revive – odmłodzenie i rewitalizacja skóry matowej

– efektem zabiegu jest rewitalizacja matowej skóry, redukcja zmarszczek, udoskonalenie struktury skóry, wygładzenie, dotlenienie i nawilżenie skóry

– składnikami aktywnymi kapsułki są: kwas kawowy, krasnorosty, kwas ferulowy, palmitynian retinylu

– składnikami aktywnymi serum są: olej jojoba i olej arganowy, ekstrakt z wanilii i ekstrakt ze skrzypu, kompleks peptydowy, ekstrakt z szarotki alpejskiej

5. Geneo Detox – wzmocnienie bariery ochronnej skóry 

– działanie: chroni skórę przed szkodliwym działaniem środowiska i toksyn. Napina i rozjaśnia, zapewniając efekt, równowagi, odświeżenia i odmłodzenia.

– składnikami aktywnymi kapsułki są: wyciąg z zielonej herbaty, kalamin, wodorowęglan sodu, kwas cytrynowy.

 

Zabieg poprzedzony jest konsultacją z wywiadem zdrowotnym w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania ze strony Klienta i może być wykonywany niezależnie od pory roku.

Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny, jedynie przy bardzo wrażliwych skórach odczuwane jest delikatne mrowienie skóry. Natychmiast po zabiegu skóra nabiera promiennego i zdrowego wyglądu.

Zabieg Geneo jest zabiegiem bankietowym, można go zastosować przed „wielkim wyjściem”. Zabieg może być stosowany na takie obszary, jak twarz, szyja, dekolt, dłonie, i inne strefy ciała wymagające pielęgnacji.

Rekomendowana liczba zabiegów

Już pierwszy zabieg gwarantuję widoczny efekt, jednak do podtrzymania rezultatu odmłodzenia oraz rewitalizacji skóry rekomendowana jest seria 4-6 zabiegów wykonywanych co 3 tygodnie. Liczba zabiegów zależy od typu skóry oraz zdiagnozowanego wskazania i ustalana jest podczas konsultacji przez kosmetologa.

cena zabiegu Geneo+ sucha skóra Hydrate 350 zł
czas zabiegu Geneo+ sucha skóra Hydrate 60 min.
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt