>

Oczyszczanie wodorowe Basic Opadający owal

W Profesji zapewniam dwa rodzaje zabiegów bazujących na oczyszczaniu wodorowym.

Oczyszczanie wodorowe Basic – czas. ok. 60 min cena 300 zł                                                                Odpowiednie przygotowanie skóry, oczyszczanie wodorowe + odżywcza pielęgnacja dobrana do potrzeb skóry i Twoich oczekiwań

Oczyszczanie wodorowe Premium– czas ok. 85 min cena 390 zł                                                Odpowiednie przygotowanie skóry, oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa, masaż, ultradźwięki, lifting falą radiową, masaż głowicą,…

Zabieg Oczyszczanie wodorowe Premium dostępny będzie w ogólnej ofercie na przełomie grudzień/ styczeń.

O wolnych rodnikach mówi i pisze się wiele w kontekście urody i zachowania młodego wyglądu, głównie podkreślając ich szkodliwy wpływ na kondycję skóry. Warto wiedzieć, że są one potrzebne w przebiegu wielu procesów komórkowych, niemniej jednak z upływem czasu powstaje ich coraz więcej. Nadmiar wolnych rodników wpływa niszcząco na białka, lipidy oraz kwasy nukleinowe w komórkach, a widocznym rezultatem jest starzejąca się skóra, która traci jędrność, zdrowy kolor, napięcie i świeżość. Dlatego warto zdecydować się na zabieg wodorowego oczyszczania twarzy, szyi lub/i dekoltu, ponieważ pozwala na głębokie wprowadzenie mikroskopijnych cząstek aktywnego wodoru wiążących wolne rodniki.

Jednak oczyszczanie wodorowe w wielu salonach kosmetycznych niestety przebiega inaczej. W jednym gabinecie kosmetycznym zabieg zapewnia i przynosi spektakularne efekty w innym niestety efektów totalnie brak. Czemu? Odpowiedzią jest generator wodoru. Sprzęt, którym pracujemy w Profesji taki generator wodoru posiada, w przeciwnym razie obojętnie ile będziesz miała wykonanych zabiegów oczyszczania wodorowego zabieg totalnie nie będzie zmieniał obrazu Twojej skóry. Nie wpłynie ani na wyciszenie naczyń, ani na przebarwienia ani na oczyszczanie czy zmarszczki.

Niedoskonałości cery, utrata blasku oraz sprężystości to częste problemy, jakie dotyczą zarówno Pań, jak i Panów. Wynika to z niekorzystnego działania czynników atmosferycznych, zmian zachodzących w organizmie człowieka i wielu innych. Bardzo chciałam móc rozwiązywać te problemy u swoich Klientów, dlatego zdecydowałam się na wprowadzenie zabiegu oczyszczania wodorowego w Profesji z generatorem wodoru oczywiście. Jeżeli chodzi o zabieg oczyszczania wodorowego pod kątem naczynek to jest to wg mnie zabieg godny uwagi. Oczyszczanie wodorowe + wyciszająca pielęgnacja. 

Czym dokładnie jest oczyszczanie wodorowe?

OCZYSZCZANIE WODOROWE TWARZY to nic innego, jak zabieg, w którego trakcie wprowadza się pod skórę cząsteczki wodoru. W tym celu wykorzystuje się strumień wody pod zwiększonym ciśnieniem. Wodór wyróżnia się tym, że jest najlżejszym oraz najmniejszym z pierwiastków występujących w przyrodzie. Niewielkie rozmiary sprawiają, że może skutecznie przenikać do głębokich warstw naskórka i neutralizować wolne rodniki, które odpowiadają za starzenie się skóry.

Zabieg oczyszczania wodorowego pomaga zmniejszyć przebarwienia skóry, poprawić napięcia cery oraz spłycić zmarszczki. Można zauważyć też korzystne rezultaty oczyszczania wodorowego w walce z trądzikiem różowatym, ponieważ zabieg skutecznie łagodzi stany zapalne skóry. Dużą zaletą oczyszczania wodorowego jest także fakt, że może być bez przeszkód przeprowadzany u osób z wrażliwą cerą.

Czym są wolne rodniki?

Wolne rodniki i ich nadmierna ilość mogą zakłócić kondycję skóry. Co prawda, są one niezbędne w wielu procesach komórkowych, ale wraz z upływem czasu ich ilość nieustannie wzrasta. Nadmiar wolnych rodników to natomiast przyczyna niszczenia białek, lipidów i kwasów nukleinowych zawartych w komórkach. Widocznym efektem takiego procesu jest m.in. starzejąca się skóra, tracąca jędrność, koloryt, napięcie i świeżość. Dlatego też zabieg oczyszczania wodorowego jest jednym z najlepszych i najmniej inwazyjnych sposobów na głębokie odżywienie cery.

Jakie są wskazania do zabiegu oczyszczania wodorowego?

Oczyszczanie wodorowe jest zalecane dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą oczyścić swoją cerę. Polecane jest także osobom o skórze szczególnie narażonej na wpływ zanieczyszczeń. Poza tym zabieg sprawdza się także w przypadku, gdy:

 • Skóra jest zmęczona, szara i pozbawiona blasku,
 • Skóra jest odwodniona,
 • Skóra wymaga dogłębnego oczyszczania,
 • Skóra jest sucha, normalne, tłusta i mieszana, trądzikowa czy naczynkowa,

Oczyszczanie wodorowe wykonuje się więc na każdym rodzaju cery, bez względu na porę roku. To nie tylko dogłębna i skuteczna eksfoliacja, ale także kompleksowy rytuał do efektywnych zabiegów anty-aging. Sprzęt, którym pracuję w Profesji ma generator wodoru zapewniając skuteczność, ma możliwość regulowania mocy zasysania, tak więc Twoje naczynka są bezpieczne i są stymulowane, wzmacniane. Odpowiednio dobrana pielęgnacja wyciszająca + oczyszczanie wodorowe to strzał w 10!

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu oczyszczania wodorowego?

Bardzo dużą zaletą tego zabiegu, jest fakt iż oczyszczanie wodorowe wyróżnia się brakiem efektów ubocznych i niewielkim spektrum przeciwwskazań. Przeszkodą do wykonania zabiegu może być m.in. nadwrażliwość cery oraz jej stany zapalne. Za przeciwwskazania uznaje się także nowotwory, alergie, cukrzycę, epilepsję i aktywną opryszczkę i elementy medyczne i elektroniczne obecne w ciele. Zabiegu nie przeprowadza się też u kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią.

Na czym polega zabieg oczyszczania wodorowego?

Oczyszczanie wodorowe przeprowadza się na odpowiednio przygotowanej skórze przez kosmetologa. W ofercie Profesji mam zabieg bazujący na oczyszczeniu wodorowym w dwóch odsłonach. Zabieg podstawowy: Oczyszczanie wodorowe Basic to zabieg wykorzystujący wiele technologi zamkniętych w jednym zabiegu i taka uczta dla skóry i zmysłów trwa 85 min składa się z 7 wyjątkowych etapów.

 • Etap I – oczyszczanie wodorowe i eliminacja wolnych rodników. Wodór powoduje oczyszczenie skóry na poziomie komórkowym, redukcję i neutralizację wolnych rodników, które odpowiadają za starzenie się skóry. Cząsteczki aktywnego wodoru wprowadzane są w strudze wody pod wysokim ciśnieniem do głębokich warstw skóry. Celem takiego działania jest oczyszczenie i eliminacja wolnych rodników.
 • Etap II – eksoliacja i złuszczenie martwego naskórka. Specjalista wykonuje hydropeeling oczyszczający skórę oraz złuszczający martwy naskórek. Ten etap wykonuje się pod wysokim ciśnieniem zapewniającym usunięcie martwego naskórka, zanieczyszczeń skórnych oraz udrożnienie kanałów skórnych.
 • Etap III – dotlenienie i infuzja wodorowa. Specjalista wykorzystuje specjalną głowicę podciśnieniową, za pomocą której tlen zostaje wprowadzony do głębszych warstw skóry. Skóra w efekcie staje się bardziej promienna i wygładzona. Aktywny tlen ma działanie bakteriobójcze, przeciwzapalne i regulujące produkcję sebum wszystkie produkty użyte w tym etapie dobieram indywidualnie by spełnić oczekiwania, wymagania i potrzeby Twojej skóry.
 • Etap IV – relaks i działanie. Głębsze warstwy skóry zyskują dotlenienie. Ampułka z preparatem pielęgnacyjnym zawierającym antyoksydanty rozprowadzana jest za pomocą niezwykłego masażu wykorzystującego ciepło moich dłoni, rollerów, pereł, kamieni lub innych form masażu, które uznam za najbardziej właściwe i potrzebne Twojej skórze.
 • Etap V – aplikacja substancji aktywnej za pomocą ultradźwięków. Zwiększają one przepuszczalność błon komórkowych, rozszerzają naczynia krwionośne i pobudzają krążenie. W efekcie dochodzi też do drgań komórek i efektu termicznego. Dzięki temu pobudza się też przepływ krwi i limfy a skóra zyskuje większą regenerację.
 • Etap VI – lifting. Za pomocą fali rafiowej wywołuje się zjawisko diatermii w skórze. Podgrzane włókna kolagenowe obkurczają się, dzięki czemu skóra zwiększa napięcie i poprawia się jej elastyczność.
 • Etap VII – masaż głowicą. Zakończenie zabiegu to chłodzący masaż zimną głowicą, który pozwala ukoić skórę i zniwelować jej zaczerwienienia.

Jak często wykonywać oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe jest całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym zabiegiem, w którego trakcie można się odprężyć. Zaleca się, aby wykonywać je z minimum 14-dniową przerwą. Regularne stosowanie terapii sprawia, że można uzyskać efekty porównywalne do tych, jakie osiąga się za pomocą inwazyjnych zabiegów.

Oczyszczanie wodorowe – skuteczność zabiegu

Dokładne oczyszczanie wodorowe to podstawa zabiegów pielęgnacyjnych i wstęp do dalszych terapii. Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy, skóry szyi lub dekoltu pozwala cieszyć się kompleksowym efektem – od dogłębnego oczyszczenia, po lifting. Rezultaty widoczne są już po pierwszej serii – zabieg zapewnia skórze oczyszczenie i optymalne nawilżenie, regenerację, odświeżenie i poprawę elastyczności. Do najważniejszych efektów zabiegu zalicza się także:

 • Eliminację szkodliwych wolnych rodników,
 • Wyrównanie kolorytu skóry, wzmocnienie naczyń poprzez stymulację ich
 • Poprawę elastyczności, gęstości i jędrności skóry,
 • Oczyszczenie porów,
 • Zwiększenie metabolizmu skóry,
 • Redukcję przebarwień.

Jakie są efekty oczyszczania wodorowego?

Oczyszczanie wodorowe pozwala skutecznie zmniejszyć obrzęki i poprawić napięcie skóry. Ta natomiast w wyniku zabiegu staje się nie tylko dogłębnie oczyszczona, ale też odżywiona i ujędrniona. Zabieg działa kompleksowo, prowadząc do liftingu skóry. Efekty są widoczne już po pierwszej serii w postaci oczyszczenia skóry, nawilżenia, regeneracji, odświeżenia i poprawy elastyczności. Profesjonalnie wykonana terapia wodorem to też sposób na dotlenienie skóry, oczyszczenie porów, złuszczenie obumarłego naskórka i stymulację produkcji włókien kolagenowych.

Ile kosztuje oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe jest bardzo skutecznym zabiegiem, który przynosi widoczne efekty natychmiastowo. Cały zabieg składa się z kilku etapów, a zakres ceny i czasu jego trwania zależy od indywidualnych ustaleń i zastosowanych preparatów.

W Profesji zapewniam dwa rodzaje zabiegów bazujących na oczyszczaniu wodorowym.

Oczyszczanie wodorowe Basic – czas. ok. 60 min cena 300 zł

Odpowiednie przygotowanie skóry, oczyszczanie wodorowe + odżywcza pielęgnacja dobrana do potrzeb skóry i Twoich oczekiwań

Oczyszczanie wodorowe Premium- czas ok. 85 min cena 390 zł

Odpowiednie przygotowanie skóry, oczyszczanie wodorowe, infuzja tlenowa, masaż, ultradźwięki, lifting falą radiową, masaż głowicą,…

Zabieg Oczyszczanie wodorowe Premium dostępny będzie w ogólnej ofercie na przełomie grudzień/ styczeń.

Efekty zabiegu oczyszczania wodorowego są natychmiastowe. Dotlenienie i odżywienie od razu ożywia koloryt skóry oraz normalizuje wydzielanie sebum. Cera jest wygładzona i wyraźnie rozjaśniona.

Zabieg wskazany jest dla wszystkich osób, którym zależy na ochronie cery przed wolnymi rodnikami i jej dogłębnym oczyszczeniu.

Efekty po oczyszczaniu wodorowym

Najbardziej widocznym efektem jest niespotykany wcześniej poziom oczyszczenia skóry z wolnych rodników, usunięcie martwego naskórka oraz poprawienie jej napięcia i nawilżenia.

Skóra po zabiegu nabiera zdrowego kolorytu, jest przyjemna i delikatna w dotyku. Po wykonaniu zabiegu, utrzymuje się uczucie niezwykle dogłębnego oczyszczenia oraz odżywienia skóry.

 • niesamowite nawilżenie i wygładzenie skóry,
 • głębokie rozświetlenie,
 • uczucie „doczyszczonej” świeżej skóry,
 • świeży, ujednolicony koloryt skóry,
 • wzmocnienie witalności skóry,
 • dotlenienie,
 • w serii delikatne rozjaśnienie przebarwień i wygładzenie zmarszczek.

Ilość zabiegów dla uzyskania efektu

Takie pytanie zadaje mi wiele Klientek, nie ma jednak jeden odpowiedzi. Bardzo dużo zależy od stanu skory, pielęgnacji domowej, nawyków codziennych. Przyjdź do mnie na zabieg, bądź umów się na bezpłatną diagnozę skóry a wszystko przeanalizujemy, zobaczymy i uzgodnimy kompleksową pielęgnację.

Zabieg oczyszczania wodorowego może być wykonywany w serii i jeżeli uznam to najbardziej właściwe dla Ciebie, zaproponuję Ci to. Zabieg ten też rewelacyjnie sprawdza się jako tzw. ZABIEG BANKIETOWY.

Pielęgnacja skóry po oczyszczaniu wodorowym

Konieczna foto-protekcja po zabiegu. Jak zresztą po każdym innym zabiegu kosmetycznym przez cały rok :).

cena zabiegu Oczyszczanie wodorowe Basic Opadający owal 300 zł
czas zabiegu Oczyszczanie wodorowe Basic Opadający owal 60 min.
 • niesamowite nawilżenie i wygładzenie skóry,
 • rewitalizacją skóry
 • napięcie, zagęszczenie, podniesienie owalu
 • głębokie rozświetlenie,
 • uczucie „doczyszczonej” świeżej skóry,
 • świeży, ujednolicony koloryt skóry,
 • wzmocnienie witalności skóry,
 • dotlenienie,
 • w serii delikatne rozjaśnienie przebarwień i wygładzenie zmarszczek.

 

 • Eliminację szkodliwych wolnych rodników,
 • Wyrównanie kolorytu skóry, wzmocnienie naczyń poprzez stymulację ich
 • Poprawę elastyczności, gęstości i jędrności skóry,
 • Oczyszczenie porów,
 • Zwiększenie metabolizmu skóry,
 • Redukcję przebarwień.
 • Poprawa owalu skóry
 • Ogólne odżywienie, wzmocnienie skóry
 • Zabieg bankietowy
 • alergie
 • cukrzyca
 • epilepcja
 • aktywna opryszczka
 • elementy medyczne i elektroniczne w ciele
 • kobiety w ciąży
 • karmienie piersią
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt