>

DermaPen – droga do odmładzania skóry

Dermapen to innowacyjne urządzenie wykorzystywane w zabiegach m.in rozjaśniających, wyrównujących koloryt. Może być stosowane na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach, dłoniach. Dermapen wprowadza substancje czynne w głąb skóry, działając na zasadzie automatycznego nakłuwania pulsującymi igłami. Dzięki dużej precyzji urządzenia, zabieg ten nie powoduje dyskomfortu u pacjenta. Z racji tego, że jesteśmy zwolennikami zabiegów, które stymulują skórę do własnej pracy, postanowiliśmy wprowadzić do oferty Profesji właśnie Dermapen, gdyż to wspaniała droga do rozjaśniania skóry. 

Jest to wielofunkcyjny zabieg, który prowadzi do powstania mikrostanów zapalnych w skórze. Za pomocą urządzenia skóra jest pulsacyjnie nakłuwana. Głębokość nakłuć jest precyzyjnie kontrolowana i mieści się w zakresie od 0,25 do 2,5 mm.

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG DERMAPEN?

Urządzenie to pozwala na stosowanie terapii u pacjentów z wiotką, cienką, skłonną do trądziku skórą, bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami, rozstępami i łysieniem. Zabieg Dermapen dedykujemy wszystkim, który chcą zastymulować swoją skórę do intensywnej pracy, chcą działać przeciwzmarszczkowo, pobudzająco i ujędrniająco na skórę.

Dermapen to droga do odmłodzenia skóry.

CO DAJE TEN ZABIEG?

Zabiegi z użyciem Dermapen niosą za sobą wiele pozytywnych efektów. Następuje poprawa jakości skóry (poprzez stymulację produkcji kolagenu i uruchomienia procesów naprawczych poprawia się napięcie i elastyczność skóry oraz zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek). Zabieg Dermapen przyczynia się także do redukcji przebarwień skóry, wyrównania blizn oraz rozstępów. Zastosowany na skórę głowy powoduje zmniejszenie ilości wypadających włosów oraz poprawę ich kondycji.

CO ILE MOŻNA WYKONYWAĆ ZABIEG DERMAPEN?

Do uzyskania pełnego efektu, zabieg zaleca się wykonywać w serii około 2-5 w odstępie 3-4 tygodni. Dokładny plan zabiegowy dobierany jest po konsultacji z kosmetologiem. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu Dermapen, zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem na blogu Dermapen- droga do rozjaśnienia skóry bądź zapraszamy Cię na bezpłatną diagnozę skóry podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz przedstawimy procedury zabiegu, wskazania oraz efekty

czas 60 min.

twarz 350 PLN

twarz szyja dekolt  500  PLN

 

cena zabiegu DermaPen – droga do odmładzania skóry 350 PLN
czas zabiegu DermaPen – droga do odmładzania skóry 60 min.
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt