>

Rozjaśnianie bez złuszczania

środa, 16 Październik 2019

Sezon jesienno- zimowy; wszyscy piszą, mówią tylko o zabiegach złuszczających, mocnych, inwazyjnych. A jeżeli TY nie chcesz mocnych zabiegów ale oczekujesz by były skuteczne i zmieniły wygląd Twojej skóry? Czy to możliwe?

Jeżeli na Twojej skórze są widoczne przebarwienia. Jeżeli dodatkowo Twoja skóra jest wrażliwa, sucha.

Czy możliwe jest złagodzenie, rozjaśnienie i spektakularna poprawa?

Oczywiście.

Często na naszej twarzy pojawiają się bardziej lub mniej ciemne brązowe plamki, często połączone z rumieniem o nieregularnym kształcie. U nas w Profesji jest to jeden z najczęściej występujących problemów estetycznych współczesnych kobiet ale także mężczyzn, którzy przychodzą do nas do salonu.

 

Czy mamy na taki tym skóry propozycję zabiegów?

Tak. Zabieg wykorzystujący kwas traneksamowy do wyłącznie profesjonalnej kuracji medycznej, przeznaczonej do cery suchej, wrażliwej, z przebarwieniami oraz – co zasługuje na szczególne podkreślenie – do skór z trądzikiem różowatym. Autorsko skomponowany i zmodyfikowany zabieg, zapewnia bezpieczeństwo, komfort i efekt.

Małe plamki, czy duży problem?

Jaka jest przyczyna powstawania przebarwień? Zdecydowanie częściej przebarwienia występują u osób lubiących opalanie, także w solarium, o jasnej karnacji. Związane to jest z nadprodukcją melaniny w skórze, zaburzonym procesem melanogenezy oraz nieprawidłowym działaniem melanocytów.

Skóra ciemnieje punktowo, pojawiają się również plamki białawe, w okolicy twarzy, szyi i dekoltu powstają często bardzo nieestetyczne przebarwienia o nieregularnym kształcie. Często kobiety aby ukryć przebarwienia stosują cięższe makijaże, co niestety nie pozostaje bez wpływu na jakość i kondycję naszej cery.

Wraz z upływem czasu i procesem starzenia się skóry stopień przebarwień nasila się. Dlatego jeżeli na swojej skórze dostrzegasz przebarwienia, jest ona też sucha i wrażliwa to zdecydowanie jest to już odpowiedni czas by zacząć w odpowiedni sposób pielęgnować i wzmacniać swoją skórę.

Typy przebarwień:

  1. przebarwienia pozapalne – podłoże często hormonalne w czasie ciąży, przy nadczynności tarczycy, piegi (często nos i policzki) nasilają się w okresie letnim a bledną w czasie jesieni i zimy.
  2. przebarwienia naczyniowe – najtrudniejsze do usunięcia stanowiły wyzwanie dla badaczy dermatologów. Charakterystyczne dla płytko unaczynionej skóry z rozszerzonymi naczynkami, czy wrażliwej, przy trądziku różowatym.

Aż po latach badań pojawił się kwas traneksamowy. Autorsko zmodyfikowaliśmy zabieg bazujący na tym kwasie i wyniki są jednoznaczne – zabieg „Rozjaśnienie bez złuszczania” oparty na kwasie traneksamowym będący indywidualnym wynikiem badań jest stosowany w dermatologii i profesjonalnej kosmetologii jako „lek” na trądzik różowaty i przebarwienia. Ma wyjątkowo skuteczne działanie przy równoczesnym eliminowaniu przebarwień widocznych na skórze i przeciwdziała powstawaniu nowych – ponieważ hamuje kumulację melaniny. W przypadku dyskolorytu skóry w sposób znaczący zmniejsza przebarwienia na poziomie naczyniowym skóry.

Wskazania do zabiegu „Rozjaśnienie bez złuszczania”:

  • • nierówny koloryt skóry,
  • dyskoloryt cery twarzy,
  • przebarwienia posłoneczne, hormonalne i pozapalne,
  • przedwczesne starzenie skóry,
  • kuracje dermoestetyczne z kwasami.

czas: 60 min
cena: 260 zł

Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt