>

Wyjątkowy lipiec. Mamy 8 lat.

Doświadczenie. Pasja. Indywidualne podejście. Wiedza. Szkolenia. Rozwój. Praca na medycznym sprzęcie. Praca na renomowanych produktach
i masa zadowolonych Klientów. Taka jest Profesja.

Salon kosmetyczny roku 2018 we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. 

W imieniu swoim jak i całej Profesji dziękuje za te lata. Mamy już 8 lat. 

Z pewnością wszystkim szybko minął ten czas. Dziękuje za Wasze zaufanie i lojalność. Dziękuję za to że jesteście tutaj i teraz. Dziękuję za to, że mamy tak wiele klientów, którzy odwiedzają nas regularnie przez te lata. Wierzę, że miłośniczek Profesji i naszych zabiegów z roku na rok będzie przybywać. Tym bardziej, że właśnie tworzymy Profesję II, która powstanie na Karłowicach, która będzie wyjątkowym miejscem we Wrocławiu. Innym niż wszystkie. 

Dziękuję za ten wspólny czas, setki udanych terapii zabiegowych, setki wygranych wojen z cellulitem, setki walk z przebarwieniami i bliznami, które wygraliśmy. 

Przeogromna ilość rozmów jakie razem odbyliśmy pozwoliło mi na jeszcze lepsze udoskonalanie siebie i całej oferty Profesji. 

Jestem przekonana, że kolejny rok będzie rokiem realnych zmian, kolejnym krokiem do przodu, który wspólnie zrobimy by osiągnąć jeszcze bardziej spektakularne efekty, a po kolejnych latach będziemy wspominać ten czas z uśmiechem. 

Bardzo Wam dziękuję za to, że jesteście. 

cena zabiegu Wyjątkowy lipiec. Mamy 8 lat. Oferta ważna do 30.07.2019
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt