>

Rytuał „Idealnie”

Przełom maja i czerwca to u nas niezwykła, niezapomniana podróż w tajemniczym rytuale „Idealnie”.

Autorska kompozycja zabiegu, to idealny pomysł na prezent dla kogoś, kogo kochasz, kto jest dla Ciebie bardzo ważny.

To propozycja inna niż wszystkie. Taka od serca, pełna uczucia, pełna kobiecości wprost IDEALNA na miarę świadomych i wymagających Kobiet.

To kwintesencja kobiecości, elegancji, i niezwykłego odprężenia, którą możesz podarować swojej kochanej Mamie z okazji Dnia Mamy, jak również jest to idealna podróż pielęgnacyjna dla Kobiety, która jest dla Ciebie wyjątkowa, ważna, bardzo cenna. Znasz taka Kobietę? Jesteśmy przekonani, że TAK.

Dziewczyna. Narzeczona. Siostra. Koleżanka. Ty sama! Nie zapominaj w tym pełnym ekspresji czasie o samej sobie.

Tajemniczy czas, który dla Ciebie komponujemy to niezwykle 4h, które rozpieszczą do granic możliwości twarz, ciało, dłonie i stopy a także Twoje podniebienie.

Sprawią, że Twój oddech uspokoi się a Ty wszystkimi zmysłami poczujesz blask świec, otulający zapach, ciepło pielęgnacji i odprężenia.

Z racji doświadczenia, obserwowania potrzeb Klientów zaufaj nam i spraw niezwykłą ucztę sobie bądź komuś, kogo bardzo mocno kochasz.

Jest to idealny czas dla Mamy, Siostry, Przyjaciółki, Dziewczyny, Żony…. Kobiety.

Pielęgnacja twarzy muśnięta tajemniczością i blaskiem podczas zabiegu na twarz rozpieścimy Twoje ramiona, barki, głowę. To niezwykła kompozycja pielęgnacji, która sprawi, że wkroczysz w inny wymiar rzeczywistości. To niezwykła podróż do świata relaksu, odprężenia, delikatnego dotyku. Niesamowity masaż głowy, sprawi, że poczujesz się niezwykle odprężona. Podczas zabiegu na twarz, zrelaksujemy Twoje stopy i dłonie niesamowitym, ciepłym masażem. Wyobrażasz sobie to niezwykle połączenie? Masaż twarzy, głowy, stóp, dłoni? Wszystko otulone jest tajemniczym aspektem ale zapewniamy Cię- że to rytuał Idealnie.

Pielęgnacja ciała dotknięta peelingiem oraz tajemniczym aspektem, który bardzo miło zaskoczy i z pewnością zrelaksuje spięte plecy. To początek naszej drogi.

Soczystą wisienką na torcie będzie słodka niespodzianka od nas, która rozpieści Twoje podniebienie i będzie idealnym przystankiem w rytuale Piękna.

Jesteśmy przekonani, że zaskoczymy Cię i zrelaksujemy do granic możliwości w naszym Rytuale „Idealnie” zamkniętym w 4h prawdziwej uczty dla Ciebie.

Zapraszamy i polecamy. Oferta ważna do końca czerwca bądź do wyczerpania wszystkich wolnych terminów.

4h w cenie 520 zł

cena zabiegu Rytuał „Idealnie” Oferta ważna do 30.06.2019
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt