>

Pora nawilżyć skórę po lecie…

Wrzesień- to zdecydowanie odpowiedni czas by nawilżyć skórę po lecie. Dlatego mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę ważną tylko we wrześniu. 

Proponujemy Ci moc intensywnego nawilżenia, dotlenienia i odżywienia zamknięta w jednym specjalistycznie skomponowanym zabiegu na twarz, który oficjalnie w ofercie salonu pojawi się późną jesienią. 

Zabieg rozpoczyna się indywidualnie dobranymi peelingami między którymi dotlenimy Twoją skórę oxybrazją, która przygotuje w pełni Twoją skórę do dalszych etapów zabiegu. 

Kolejnym krokiem jest intensywna esencja z białą truflą, która zdecydowanie otrzymuje odpowiednie nawilżenie, działa
przeciwzmarszczkowo poprzez stymulację fibroblastów.

Rezultat: Esencja długotrwałe wpływa na skórę, jest głęboko i długotrwale nawilżona, wygładzona i napięta a jej młodzieńczość zachowana. Idealnie chroniona przed agresywnymi czynnikami środowiskowymi odzyskuje „soczystość”, miękkość i komfort. 

Perełką na torcie w tym zabiegu jest autorsko skomponowana maska, która zdecydowanie nawilża i odżywia skórę szyi i dekoltu ale przede wszystkim zmarszczki i linie wokół oczu są wygładzone. Skóra wokół oczu promienieje młodzieńczym blaskiem. 

Zadbaj o swoją skórę i przywróć jej odpowiedni poziom nawilżenia i przygotuj ją na jesienny czas zapewniając jej odżywczy, dotleniający, specjalistycznie skomponowany rytuał obejmujący twarz, szyje, dekolt, kark i ramiona. 

Czas zabiegu: 60 min.

Cena zabiegu we wrześniu na hasło „wrzesień z Profesją” 230 PLN

Standardowa cena od października 290 PLN

Oferta ważna tylko we wrześniu. 

cena zabiegu Pora nawilżyć skórę po lecie… Oferta ważna do 30.09.2019
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt