>

Inspiruje nas jesienna, mocniejsza pielęgnacja.

Okres jesienny to zdecydowanie czas na mocniejszą, cieplejszą pielęgnację. Inspiruje nas okres jesienny dlatego przygotowaliśmy w Profesji niezwykle aromatyczne i rozgrzewające pakiety.

Pakiet NR I:

Rytuał na twarz i ciało rozpocznie rozgrzewająca herbata z goździkami i pomarańczą. Idealna propozycja, gdy za oknem mamy jesienną aurę.

Zabieg na twarz zapewniający niezwykle doznania dla ciała jak również dla duszy i zmysłów. Gdyż moc odżywienia, nawilżenia, rozjaśnienia zamknięta jest w indywidualnie skomponowanym zabiegu obejmującym twarz i dekolt ale kwintesencją zabiegu jest niezwykle odprężenie podczas autorskiego masażu twarzy.

Masaż pleców ciepłym olejem. Idealny dotyk. Harmonia zmysłów. Otulający zapach.

Czas: 100 min Cena: 320 zł

W prezencie otrzymują maństwo manicure hybrydowy.

PAKIET NR II

Rytuał relaksu rozpoczynamy jesienną, aromatyczną, miodowo-rozgrzewającą herbatą.

Zabieg na twarz z soczyście aromatycznych, jesiennych nutach. Delikatna pianka, delikatny masaż oraz delikatna pielęgnacja idealna dla skór naczyniowych, pozbawionych blasku z oznakami zmęczenia.

Masaż ciała ciepłym olejem z nutą pieczonego jabłka a może z nutą soczystej pomarańczy. Zapach dobierzemy do Twoich własnych pragnień i potrzeb w danym dniu.

Czas: 120 min Cena: 350 zł

W prezencie otrzymają Państwo manicure hybrydowy bądź masaż antycellulitowy DCK

Prezentowane pakiety są naszą propozycją na jesienne dni. Oczywiście istnieje możliwość skomponowania indywidualnie dopasowanego pakietu dla Państwa- wystarczy powiedzieć nam o swoich pragnieniach.

Prezentowane pakiety są idealnym pomysłem na prezent dla ukochanej Osoby a już niedługo pojawi się wiele okazji, by wręczyć komuś możliwość spędzenia wyjątkowo czasu właśnie u nas w salonie.

Oferta dostępna będzie do zakupu do 20.11.2019

cena zabiegu Inspiruje nas jesienna, mocniejsza pielęgnacja. Oferta ważna do 20.11.2019
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt