>

Dotyk Złota

Dotyk Złota to nasza propozycja dla bardzo wymagających, świadomych kobiet, które w sposób zdecydowany chcą zadbać o swoją skórę twarzy, z nastawieniem na okolice oczu, owal a także szyję i dekolt. Niezwykła, zaawansowana linia ze złotem, kolagenem, elastyną i kwasem hialuronowym oraz komórkami macierzystymi zapewnia błyskawiczne efekty w wygładzeniu skóry. Zabieg obejmujący twarz, szyję i dekolt działa nawilżająco, napinająco, wzmacniająco i rozświetlająco.

Zabieg „Dotyk złota” w widoczny sposób redukuje linie mimiczne i głębokość zmarszczek, pozostawiając skórę gładszą i chronioną na długo przez regenerujące komórki macierzyste. Zabieg w sposób zdecydowany wzmacnia skórę szyi, zapobiega jej wiotczeniu, przywraca napięcie i jędrność oraz modeluje i poprawia owal twarzy.

Rytuał zapewnia niezwykłe doznania aromaterapeutyczne, które otulają całe ciało, a masaż podczas zabiegu to z pewnością czas, który wyrówna oddech, wyciszy zmysły i ukoi oraz zrelaksuje.

Jest to zabieg, który szczególnie polecamy świadomym Kobietom, które chcą w sposób zdecydowany poprawić stan swojej skóry. Polecamy zwłaszcza po 50 roku życia lub jako zabieg bankietowy, który napnie, rozświetli, odżywi i wzmocni skórę. Jest to tez idealny pomysł na prezent w postaci Podarunku Piękna, który można podarować Kobiecie, by sprawić Jej uśmiech.

czas 90 min cena 300 zł

cena zabiegu Dotyk Złota Oferta ważna do 31.03.2020
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt