>

Bloomea w zimowej odsłonie

Czas zaprosić Cię, na mój nowy zabieg na twarz, którym jestem po prostu oczarowana. Jeżeli jeszcze wahasz sie, czy ten zabieg jest dla Ciebie, to mam trzy ważne punkty, by Cie przekonać.

  1. przeczytaj koniecznie wszystko to co napisałam poniżej, a będziesz miała szerszą wiedzę na temat tego cudownego zabiegu i wierzę, że będziesz zachęcona wystarczająco.
  2. jeżeli nie uda mi się Ciebie zachęcić opisem, to może bardziej skusi Cię fakt, iż w styczniu i w lutym mam zimową odsłonę promocyjną tego zabiegu. Twarz szyja dekolt w cenie 400 zł
  3. jeżeli nadal nie jesteś przekonana, to po prostu musisz mi zaufać i umówić się do mnie na ten zabieg a po wizycie będziesz już na 100% przekonana. Mi zależy na Twoim pełnym zadowoleniu i ogromnej przebudowie i poprawie stanu Twojej skóry, i wiem co mówię : Bloomea to zdecydowanie zabieg, na który powinnaś się do mnie umówić.

Dlaczego akurat Bloomea w zimowej odsłonie pojawiła się w Profesji?

Nowoczesna technologia Bloomea® mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że pracując w zawodzie już ponad 20 lat, z wielka dumą i pełnym moim przekonaniem wprowadziłam do salonu ten mały, niepozorny z wyglądu sprzęt o ogromnej mocy zabiegowej. Jak na tak niewielki rozmiar, kryje w sobie olbrzymi potencjał. A teraz zabieg Bloomea w zimowej odsłonię to po prostu WOW dla skóry.

Jak doskonale wiele osób wie, w Profesji stawiam tylko na sprawdzone i wyjątkowe technologie przynoszące rezultaty. Długo testuję na sobie możliwości sprzętów i kosmetyków, tak by do oferty Profesji trafiły tylko takie urządzenia, którym można zaufać. Dziś chciałabym Tobie przedstawić jedno z nich.

Czym jest zabieg Bloomea®?

Technologia Bloomea® działa wielopoziomowo: modeluje owal twarzy, redukuje zmarszczki, blizny lub przebarwienia, zagęszcza skórę oraz głęboko ją nawilża i dotlenia. Jest bezpieczna dla każdego typu skóry, także przesuszonej i naczynkowej. Można ją stosować całorocznie niezależnie od pogody. Aparat Bloomea® wykorzystuje technologię TRIO M.M.L., która początkowo służyła w rekonwalescencji pooperacyjnej w celu przyspieszenia gojenia blizn i rozstępów. Z czasem odkryto, że efekty działania tej technologii są tak spektakularne, że może z powodzeniem być wykorzystywany w kosmetologii. Tak Bloomea® zyskała zaufanie specjalistów na całym świecie.  Bloomea® zdobyła szereg nagród w branży beauty takich jak: „Inspiracja roku 2018” w kategorii Urządzenie Kosmetyczne; Cosmoprof Hongkong Inspiracja Roku 2016; Kongres LNE Paryż „Najlepszy zabieg roku 2016”; Miedzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej Paryż „Innowacyjny Produkt w Zabiegach Estetycznych 2015”

Jak wygląda zabieg Bloomea® w zimowej odsłonię?

Urządzenie wykorzystuje trzy technologie, które zapewniają kompleksowe odmłodzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu działając ze sobą jednocześnie:

makroeksfoliację- polega ona na złuszczaniu chemiczno-mechanicznym poprzez odpowiednio dobrany przez kosmetologa i do potrzeb skóry specjalny TIP. Jest to jenorazowa, hermetycznie zapakowany kartridż, który jest umieszczany w głowicy aparatu Bloomea®. Pozwala on na przeprowadzenie makroeksfoliacji na dowolnym poziomie: od delikatnego do mocnego złuszczania. Tak przygotowana skóra jest gotowa do dalszej części zabiegu.

mikrowibrację- na skórę nakładany jest specjalnie skomponowany koktajl zawierający kolagen, elastynę, kwas hialuronowy niskocząsteczkowy i witaminę C ….tutaj w zależności z jakim problemem skóry pracujemy, jaki chcemy osiągnąć efekt i jaki jest cel zabiegu, autorsko komponuję koktail by osiągnąć jak najlepszy efekt już po pierwszym zabiegu. Sama się przekonasz.

Wprowadzam koktail głowicą, która emituje drgania oscylacyjne wysokiej częstotliwości, stymulujące skórę do pracy, przyspieszające penetrację składników aktywnych i ich dotarcie w głąb skóry właściwej. Jest to niezwykle, ale naprawdę niezwykle przyjemna część zabiegu.

iluminoterapię- polega na emitowaniu wiązki światła w bliskiej podczerwieni, która dociera do włókien kolagenowych skóry i przyspiesza ich regenerację oraz produkcję nowych włókien elastynowych i fibroblastów.

Kolejnym etapem zabiegu jest specjalna maska biocelulozowa, która nie jest pozostawiona ot tak na Twojej skórze, tylko równiez intensywnie na niej pracuję, by Twoja skóra w każdej minucie zabiegu, otrzymała jak najwięcej. Dlatego ten zabieg przynosi tak spektakularne efekty.

w tym czasie na dekolt i szyje nałożę Ci zastygająca i bardzo silnie liftingujące maskę.

Jakich można spodziewać się efektów?

Zabieg sprawia, że skóra jest bardziej napięta, ujędrniona i wygładzona. Dzięki silnemu nawilżeniu i dotlenieniu, poprawia się koloryt i struktura skóry. Zdecydowanie ten zabieg jest rewelacyjny pod kątem przebarwień, to jest po prostu niesamowite, jak Twoja skóra się zmieni już po pierwszym zabiegu.

Dzięki serii kilku zabiegów aparatem Bloomea® następuje poprawa owalu twarzy oraz długotrwałe odmłodzenie skóry.

Badania porównawcze przeprowadzone przed kuracją oraz po serii czterech zabiegów potwierdziły namnożenie elastyny aż o 20% w stosunku do fazy wyjściowej, co jest efektem porównywalnym do zabiegów resurfacingu laserowego. Skóra na długo pozostaje promienna i rozjaśniona.

 

BARDZO WAŻNA INFORMACJA:

2 tyg. przed zabiegiem należy odstawić wszelkie produkty złuszczające, stymulujące skórę.

cena zabiegu Bloomea w zimowej odsłonie Oferta ważna do 29.02.2024
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt