>

PCA Skin® – Inteligentna pielęgnacja skóry.

wtorek, 4 Grudzień 2018
zabiegi złuszczające wrocław

PCA Skin® – inteligentna pielęgnacja skóry

Już nie musisz się obawiać inwazyjnych zabiegów, które wiążą się z koniecznością wykluczenia z życia społecznego. Już nie musisz brać urlopu i chować twarzy przed bliskimi, by wyglądać lepiej.

W Profesji pracujemy na indywidualnie komponowanych protokołach zabiegowych, które pokazują, że regularnie wykonywane, powierzchowne peelingi medyczne, dają długotrwałą i efektywną poprawę jakości skóry przy maksymalnym bezpieczeństwie bez ograniczenia normalnej aktywności. Indywidualne podejście jakie u nas jest priorytetem, autorskie kompozycje terapii zabiegowych, dobór odpowiedniej maski terapeutycznej, odpowiedniego produktu, odpowiedniej ilości warstw peelingu. Wszystko pod nasza kontrolą gwarantując Ci bezpieczeństwo, komfort i efekt. Uwzględniamy Twój styl życia, tak więc bez obaw zabiegi złuszczające nie wykluczą Cie z życia codziennego.

Peelingi poprawiają ogólną kondycję cery.

Już samo powierzchniowe działanie składników aktywnych na skórę sprawia, że poprawia się jej koloryt, wyrównuje tekstura, skóra jest głęboko oczyszczona, odświeżona, rozjaśniona i pełna blasku, a pory – zwężone. Peelingi, usuwając martwe komórki naskórka, poprawiają działanie płaszcza hydo-lipidowego, którego rolą jest ochrona. Bariera skóry staje się więc bardziej szczelna, dzięki czemu jest ona odporniejsza na wyparowywanie wody i bardziej wytrzymała na działanie czynników zewnętrznych. A to tylko wierzchołek góry lodowej. Peelingi są niezwykle korzystne dla urody, ponieważ powodują namnażanie się żywych komórek naskórka, co czyni skórę bardziej odporną na działanie czasu (gruba skóra wolniej się starzeje). Wnikając głębiej, pobudzają komórki do regeneracji – wzrasta produkcja kolagenu, elastyny i zwiększa się zawartość w skórze naturalnego kwasu hialuronowego. A to oznacza, że procesy starzenia zwalniają, a skóra dłużej pozostanie młoda.

Z dobroczynnej mocy peelingów, jako elementu pielęgnacji, możemy korzystać już od wczesnej młodości. Oczywiście na każdym etapie życia, skóra ma inne potrzeby, dlatego należy oddać się w ręce profesjonalisty, który precyzyjnie dobierze preparat do kondycji skóry. W wieku:

 • poniżej 25. roku życia będziemy przede wszystkim wspierać peelingami terapię trądziku młodzieńczego,
 • 25+ będą to prawdopodobnie preparaty odświeżające, regulujące pracę gruczołów łojowych,
 • w wieku 35 + zwiększające jej nawilżenie, działające opóźniająco na procesy starzenia,
 • 45+ peelingi, które pobudzają skórę do intensywnej przebudowy,
 • + i 65+ – preparaty, które kondycjonują skórę, zwiększają jej zagęszczenie.

Warto pamiętać, że nawet najlepiej dobrana pielęgnacja domowa nie zapewni nam korzyści, jakie dają peelingi medyczne wykonywane przez specjalistę w profesjonalnym gabinecie, dlatego zaufaj profesjonalistom i zapraszamy na bezpłatną diagnozę skóry, podczas której dobierzemy indywidualnie zabiegi złuszczające do potrzeb i kondycji Twojej skóry a także odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Peelingi są ważnym elementem terapii Anti-Aging.

Zdolności anti-aging peelingów ujawniają się już podczas ich powierzchniowego działania – peelingi rozluźniają powiązania między komórkami naskórka i powodują oddzielenie się keranocytów, czyli martwych komórek, mobilizując jednocześnie powstawanie nowych, żywych komórek. Dzięki takiemu działaniu skóra staje się grubsza i bardziej odporna na starzenie, drobne zmarszczki są wygładzane. Nowoczesne peelingi wnikają głębiej, podrażniając i częściowo niszcząc komórki skóry, wywołują procesy naprawcze. Dochodzi do powstawania nowych komórek skóry, a fibroblasty, czyli komórki, które pełnią kluczową rolę w procesie starzenia są mobilizowane do syntezy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Zmarszczki, nawet głębokie zacznie się spłycają, skóra jest jędrna i sprężysta o naturalnym równym kolorycie.

Wystarczą regularne serie peelingów odpowiednio dobranych do skóry, mniej więcej co pół roku, żeby skóra wyglądała o kilka lat młodziej. W zasadzie terapię anti-aging u pacjentów w okolicy trzydziestego roku życia, opieramy przede wszystkim na indywidualnie dobranych planach peelingowch, w połączeniu z mezoterapią. Dla pacjentów 40+, którym zależy na młodym wyglądzie, peelingi to must have, który nie tylko pobudza i odmładza skórę, ale jest też wstępem do innych zabiegów z zakresu anti-aging. Pamiętajmy okres jesienno- zimowy to idealny czas na mocniejsza pielęgnację wykorzystująca moc peelingów.

Peelingi wspierają walkę z niedoskonałościami.

Łojotok, trądzik, przebarwienia, rumień, trądzik różowaty – to problemy skórne, w których terapii peelingi mają niebagatelne znaczenie. Prawidłowo dobrane, przeprowadzone w optymalnych seriach potrafią znacznie ograniczyć problem.

Jesteśmy przekonani, że wszelkie problemy ze skórą to sygnał od naszego organizmu. Niedoskonałości mogą być objawem chorób, zaburzeń hormonalnych, bywają spowodowane nadmiaru stresu, nieodpowiednią dietą np. nietolerancje pokarmowe, złego trybu życia np. brak ruchu. Zależy nam na tym, żeby wspólnie z klientem znaleźć przyczyny. Jednocześnie stawiamy na szybką pomoc w problemie i załagodzenie zmian. Peelingi to „pierwsza” pomoc, po którą sięgamy w terapii niedoskonałości, dają dobre efekty w szybkim czasie, a przy jednoczesnej terapii holistycznej umożliwiają całkowite wyleczenie.

Dlaczego powinnaś zdecydować się na peelingi medyczne właśnie w Profesji?

Jedno z najistotniejszych wg nas argumentów, to fakt, że podchodzimy do skóry INDYWIDUALNIE. Peelingi dobieramy do potrzeb skóry i oczekiwań pacjenta. Dobieramy odpowiednią maskę terapeutyczną, odpowiedni produkt oraz odpowiednią ilość warstw peelingu , aby maksymalnie wszechstronnie zatroszczyć się o kondycję cery i zdecydowanie ją wzmocnić. W ten sposób osiągamy najwyższą skuteczność. Naszym celem jest Twój komfort!

Wiemy, że nasi klienci to osoby aktywne, dlatego w naszej ofercie są preparaty, które powodują najmniejsze, jak to możliwe skutki uboczne, w postaci łuszczenia się, pieczenia. Zależy nam, żeby po zabiegu pacjent nie musiał rezygnować z codziennej czynności, a ewentualne wyłączenie z życia trwało jak najkrócej. Udaje nam się to dzięki temu, że pracujemy na innowacyjnych formułach, nanotechnologiach i stosujemy nowoczesne protokoły.

Peelingi głęboko przebudowujące skórę, które jednocześnie powodują jak najmniejsze złuszczanie – to silna tendencja w podejściu do peelingów. Zdajemy sobie sprawę, że to nie moda, a potrzeba wynikająca ze stylu życia naszych aktywnych pacjentów. Jeśli wydaje ci się, że jako osoba zapracowana, mająca wiele zadań i ciągły kontakt z ludźmi nie możesz sobie pozwolić na regularne peelingi – jesteś w błędzie! W Profesji stosujemy nowe formuły, które nie powodują złuszczania, lub jest to złuszczanie drobno-otrębiaste (skóra łuszczy się w formie drobnych łusek, praktycznie niewidzialnie).

Mamy starannie wyselekcjonowaną ofertę. Doskonale znamy branżę peelingów i śledzimy trendy. Dlatego do naszej oferty awansowały tylko najlepsze preparaty i systemy peelingowe! Obserwujemy trendy, słuchamy autorytetów, szkolimy się i wdrażamy nowoczesne podejście w naszej klinice. Jesteśmy zwolennikami stosowania nowego podejścia w peelingach, które polega na zminimalizowaniu złuszczania i stosowaniu, w określonych terapiach, cyklu prepeelingów, zamiast peelingów głębokich. Radzimy sobie nawet w najtrudniejszych obszarach, najbardziej wrażliwych na działanie preparatów. Okolice oczu to najwrażliwszy obszar. Zabiegi złuszczające wykonywane w tej okolicy muszą być z jednej strony skuteczne, z drugiej, bezspornie- bezpieczne. W naszej ofercie zebraliśmy preparaty, które pomagają delikatnie i efektywnie walczyć z problemami występującymi w tym obszarze.

Jak stosujemy peelingi w Profesji?

 • Jako samodzielne zabiegi w ramach nowoczesnej, profesjonalnej pielęgnacji skóry i terapiach anti-aging
 • Wykonujemy jednorazowe zabiegi, a także tworzymy dla naszych pacjentów indywidualne plany peelingowe.
 • Jako element terapii niedoskonałości i problemów skórnych.
 • Peelingi są niezwykle ważną częścią leczenia problemów skórnych. W połączeniu kuracją ogólnoustrojową (w razie potrzeby), suplementacją, zmianą diety, trybu życia, dają spektakularne efekty.
 • Jako wstęp do zabiegów estetycznych.
 • Peelingi świetnie przygotowują skórę do dalszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dzięki temu osiągami jeszcze lepszy efekt, które dłużej się utrzymują.

Z całym przekonaniem uważam, że peelingi PCA Skin w dobrych rękach stanowią doskonałą odpowiedź na problemy skórne i dlatego zapraszam Cię do kontaktu i rozmowy ze mną podczas bezpłatnej konsultacji, diagnozy skóry połączonej z doborem odpowiedniego zabiegu właśnie dla Ciebie.

Zadzwoń 71 342 58 66 lub 516 058 425

Zapraszam kosmetolog Edyta Stawińska

Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt