>

BLOOMEA- jesteś gotowa na zmiany?

poniedziałek, 4 lipiec 2022

Z wielką przyjemnością zapraszam Cię na mój nowy zabieg w Profesji. Jest niesamowity, bo mimo iż urządzenie jest małych rozmiarów, ma w sonie ogrom mocy, które już zauważysz po pierwszej wizycie.

Nowoczesna technologia Bloomea® zawitała u nas w salonie i mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że pracując w zawodzie już ponad 18 lat, z wielka dumą i pełnym moim przekonaniem wprowadziłam do salonu ten mały, niepozorny z wyglądu sprzęt o ogromnej mocy zabiegowej. Jak na tak niewielki rozmiar, kryje w sobie olbrzymi potencjał.

Jak doskonale wiele osób wie, w Profesji stawiam tylko na sprawdzone i wyjątkowe technologie przynoszące rezultaty. Długo testuję na sobie możliwości sprzętów i kosmetyków, tak by do oferty Profesji trafiły tylko takie urządzenia, którym można zaufać. Dziś chciałabym Tobie przedstawić jedno z nich.

Czym jest zabieg Bloomea®?

Technologia Bloomea® działa wielopoziomowo: modeluje owal twarzy, redukuje zmarszczki, blizny lub przebarwienia, zagęszcza skórę oraz głęboko ją nawilża i dotlenia. Jest bezpieczna dla każdego typu skóry, także przesuszonej i naczynkowej. Można ją stosować całorocznie niezależnie od pogody. Aparat Bloomea® wykorzystuje technologię TRIO M.M.L., która początkowo służyła w rekonwalescencji pooperacyjnej w celu przyspieszenia gojenia blizn i rozstępów. Z czasem odkryto, że efekty działania tej technologii są tak spektakularne, że może z powodzeniem być wykorzystywany w kosmetologii. Tak Bloomea® zyskała zaufanie specjalistów na całym świecie.  Bloomea® zdobyła szereg nagród w branży beauty takich jak: „Inspiracja roku 2018” w kategorii Urządzenie Kosmetyczne; Cosmoprof Hongkong Inspiracja Roku 2016; Kongres LNE Paryż „Najlepszy zabieg roku 2016”; Miedzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej Paryż „Innowacyjny Produkt w Zabiegach Estetycznych 2015”

Jak wygląda zabieg Bloomea®?

Urządzenie wykorzystuje trzy technologie, które zapewniają kompleksowe odmłodzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu działając ze sobą jednocześnie:

makroeksfoliację- polega ona na złuszczaniu chemiczno-mechanicznym poprzez odpowiednio dobrany przez kosmetologa i do potrzeb skóry specjalny TIP. Jest to jenorazowa, hermetycznie zapakowany kartridż, który jest umieszczany w głowicy aparatu Bloomea®. Pozwala on na przeprowadzenie makroeksfoliacji na dowolnym poziomie: od delikatnego do mocnego złuszczania. Tak przygotowana skóra jest gotowa do dalszej części zabiegu.

mikrowibrację- na skórę nakładany jest specjalnie skomponowany koktajl zawierający kolagen, elastynę, kwas hialuronowy niskocząsteczkowy i witaminę C ….tutaj w zależności z jakim problemem skóry pracujemy, jaki chcemy osiągnąć efekt i jaki jest cel zabiegu, autorsko komponuję koktail by osiągnąć jak najlepszy efekt już po pierwszym zabiegu. Sama się przekonasz.

Wprowadzam koktail głowicą, która emituje drgania oscylacyjne wysokiej częstotliwości, stymulujące skórę do pracy, przyspieszające penetrację składników aktywnych i ich dotarcie w głąb skóry właściwej. Jest to niezwykle, ale naprawdę niezwykle przyjemna część zabiegu.

iluminoterapię- polega na emitowaniu wiązki światła w bliskiej podczerwieni, która dociera do włókien kolagenowych skóry i przyspiesza ich regenerację oraz produkcję nowych włókien elastynowych i fibroblastów.

Kolejnym etapem zabiegu jest specjalna maska biocelulozowa, która nie jest pozostawiona ot tak na Twojej skórze, tylko równiez intensywnie na niej pracuję, by Twoja skóra w każdej minucie zabiegu, otrzymała jak najwięcej. Dlatego ten zabieg przynosi tak spektakularne efekty.

Jakich można spodziewać się efektów?

Zabieg sprawia, że skóra jest bardziej napięta, ujędrniona i wygładzona. Dzięki silnemu nawilżeniu i dotlenieniu, poprawia się koloryt i struktura skóry. Zdecydowanie ten zabieg jest rewelacyjny pod kątem przebarwień, to jest po prostu niesamowite, jak Twoja skóra się zmieni już po pierwszym zabiegu.

Dzięki serii kilku zabiegów aparatem Bloomea® następuje poprawa owalu twarzy oraz długotrwałe odmłodzenie skóry.

Badania porównawcze przeprowadzone przed kuracją oraz po serii czterech zabiegów potwierdziły namnożenie elastyny aż o 20% w stosunku do fazy wyjściowej, co jest efektem porównywalnym do zabiegów resurfacingu laserowego. Skóra na długo pozostaje promienna i rozjaśniona.

Komu dedykuję ten zabieg?

Tak naprawdę każdemu, gdyż z każdą skórą pracuję indywidualnie i komponuję moc i cel zabiegu patrząc i dotykając Twoją skórę.

Efekt jest juz po pierwszym zabiegu. Dotyczy to skór borykających się z przebarwieniami, zmarsczkami, rozszerzonymi porami czy brakiem jednolitego blasku.

twarz w zależności od rodzaju zabiegu 350-380 zł

twarz szyja dekolt: 370-400 zł

dłonie: 300 zł

NIESPODZIANKA:

Mam dla Ciebie niespodziankę, do pierwszego zabiegu na twarz szyję i dekolt otrzymasz ode mnie zabieg na dłonie w prezencie podczas jednej usługi, zapraszam serdecznie.

Zadzwoń i umów się, czekam na Ciebie 516 058 425

Zapraszam kosmetolog Edyta

Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt