>

Autorski zabieg Profesji

poniedziałek, 26 wrzesień 2022

AUTORSKI ZABIEG PROFESJI- TOTALNE ODMŁODZENIE

Dzień dobry, nazywam się Stawińska Edyta, jestem kosmetologiem w Profesji i twórczynią tego miejsca. Pozwoliłam sobie po ponad 18 latach pracy w zawodzie, po ponad 11 latach prowadzenia Profesji, stworzyć swój autorski zabieg bazując na swoim doświadczeniu, skupiając uwagę na produktach użytych do zabiegu jak również  przede wszystkim na masażu, dotyku, emocjach.

Atorski zabieg Profesji- Totalne Odmłodzenie – to zabieg zaprojektowany w taki sposób by bezinwazyjnie i trwale wygładzić widoczne oznaki starzenia. To zdecydowanie najbardziej rekomendowany zabieg pielęgnacyjny bez aparaturowy, rekomendowany przeze mnie.

Zabieg ten łączy dziewięć najbardziej zaawansowanych technologicznie składników aktywnych o udowodnionym działaniu. Wśród nich substancje poprawiające gęstość skóry i napięcia tkankowe, substancje wypełniające powstałe ubytki. To zabieg stanowiący doskonałą alternatywę dla efektów medycyny estetycznej. Bogactwo stymulujących peptydów, substancji wypełniających oraz wysoko skoncentrowanego niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego zapewnia natychmiastową poprawę owalu twarzy oraz wyraźnie zwiększa elastyczność skóry i spłyca zmarszczki.

Co więcej, ten rytuał pielęgnacyjny obejmujący twarz, szyję, dekolt, ramiona to bardzo zmysłowy zabieg, który uwiedzie Cię aromatycznymi zapachami i aksamitnymi konsystencjami kosmetyków oraz przeniesie Cię w świat głębokiego relaksu i luksusu.

 

Czym się kierowałam tworząc ten zabieg?

Od Kobiety dla wszystkich Kobiet. Sama jestem Kobietą i wiem czego potrzebuje moja skóra, moje emocje, moje myśli i nawet wielokrotnie mój nastrój gdy położe się w salonie kosmetycznym na fotelu i będę chciała wszystkiego co najlepsze zamknięte w jednym 60 min zabiegu.

I taki właśnie jest mój autorski zabieg. Zapraszam Cię do mojego świata Piękna.

Kosmetolog Edyta

Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt