Zabiegi

NOWOŚĆ Zabiegi Obagi

 


Dlaczego Obagi? 

Nasza skóra pełni jedną bardzo ważną funkcję − oddziela organizm od świata zewnętrznego. Chroni nas przed szkodliwym wpływem środowiska, promieniowaniem UV czy bakteriami.Program Obagi POWER C to kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry bazujące na solidnych zasadach naukowych. Podczas gdy tradycyjne metody pielęgnacji skóry działają tylko na jej powierzchni − dając ograniczone korzyści − produkty Obagi wnikają do głębszych warstw skóry i wzmacniają ją od środka.

Efekt stosowania kosmetyków i preparatów Obagi to piękna, zdrowa skóra, o jednolitym kolorycie, wolna od chorób i nadmiernej wrażliwości, nawilżona oraz prawidłowo funkcjonująca, dzięki czemu może skutecznie zwalczać oznaki starzenia.Program Obagi POWER C jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ zapewnia zindywidualizowaną pielęgnację, poprzez wykorzystanie dogłębnej wiedzy medycznej, ponadprzeciętnych umiejętności oraz innowacji. 

 


Znalezione obrazy dla zapytania face beaUty
Kompleksowe działanie produktów Obagi ma na celu:

» Przywrócenie skórze normalnego poziomu tolerancji,  poprzez wyeliminowaniu wrażliwości.

» Utrzymanie miękkiej, gładkiej skóry o zdrowym blasku i kolorze.

» Uzyskanie równomiernego kolorytu skóry.

» Zatrzymanie i cofnięcie oznak starzenia skóry.

» Zwiększenie grubości i wytrzymałości skóry.

» Leczenie szeregu problemów skórnych, takich jak: trądzik, uszkodzenia słoneczne, rozszerzone pory, blizny lub powracające problemy z pigmentacją skóry.

» Przygotowanie skóry do szeregu zabiegów odmładzających (m.in. z zakresu medycyny estetycznej), co daje ich lepsze rezultaty.

» Szybszą regenerację skóry, w przypadku stosowania produktów Obagi pozabiegach kosmetycznych. Skóra szybko odzyskuje normalny koloryt i gładkość.
 
Aby dowiedzieć się więcej o OBAGI umów się do nas na zabieg, a zapewniamy spektakularne odczucia i zmianę, którą poczujesz i zobaczysz.

   CZAS TRWANIA: 75 min.

 


CENA ZABIEGU: 250 zł

 


ZAREZERWUJ
Cennik