Zabiegi

NOWOŚĆ Zabiegi ObagiDlaczego Obagi? 

Nasza skóra pełni jedną bardzo ważną funkcję − oddziela organizm od świata zewnętrznego. Chroni nas przed szkodliwym wpływem środowiska, promieniowaniem UV czy bakteriami.

Program Obagi POWER C to kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry bazujące na solidnych zasadach naukowych. Podczas gdy tradycyjne metody pielęgnacji skóry działają tylko na jej powierzchni − dając ograniczone korzyści − produkty Obagi wnikają do głębszych warstw skóry i wzmacniają ją od środka.

Efekt stosowania kosmetyków i preparatów Obagi to piękna, zdrowa skóra, o jednolitym kolorycie, wolna od chorób i nadmiernej wrażliwości, nawilżona oraz prawidłowo funkcjonująca, dzięki czemu może skutecznie zwalczać oznaki starzenia.

Program Obagi POWER C jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ zapewnia zindywidualizowaną pielęgnację, poprzez wykorzystanie dogłębnej wiedzy medycznej, ponadprzeciętnych umiejętności oraz innowacji. 

Kompleksowe działanie produktów Obagi ma na celu:

- Przywrócenie skórze normalnego poziomu tolerancji,  poprzez wyeliminowaniu wrażliwości.

- Utrzymanie miękkiej, gładkiej skóry o zdrowym blasku i kolorze.

- Uzyskanie równomiernego kolorytu skóry.

- Zatrzymanie i cofnięcie oznak starzenia skóry.

- Zwiększenie grubości i wytrzymałości skóry.

- Leczenie szeregu problemów skórnych, takich jak: trądzik, uszkodzenia słoneczne, rozszerzone pory, blizny lub powracające problemy z pigmentacją skóry.

- Przygotowanie skóry do szeregu zabiegów odmładzających (m.in. z zakresu medycyny estetycznej), co daje ich lepsze rezultaty.

-  Szybszą regenerację skóry, w przypadku stosowania produktów Obagi pozabiegach kosmetycznych. Skóra szybko odzyskuje normalny koloryt i gładkość.Abu dowiedzieć się więcej o OBAGI umów się do nas na zabieg a zapewniamy spektakularne odczucia i zmianę, którą poczujesz i zobaczysz.

Czas zabiegu: 1,15 min

Cena: 220 zł

 

Cennik