Zabiegi

Skeyndor Power C+DOBROCZYNNA WITAMINA C

Kwas askorbinowy, czyli dobrze wszystkim znana witamina C to fundamentalna dla naszego organizmu substancja, która odpowiada za kluczowe procesy biogchemiczne organizmu - regenerację komórkową, odporność, prawidłową pracę układu krwionośnego, elastyczność skóry, a także młody wygląd. Witamina C to jeden z najsilniejszych antyoksydantów, który znajduje szczególne zastosowanie w kosmetyce ze względu na wspaniałe właściwości, zwłaszcza zwalczanie wolnych rodników oraz kompleksową ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Dodatkowo jest niezwykle pomocna dla osób z cerą bardzo wrażliwą, skłonną do powstawania siniaków, pękających naczynek oraz przebarwień. Dlatego właśnie używamy preparatów na bazie skoncentrowanej witaminy C w kuracjach rozjaśniających skórę i redukujących przebarwiania, a także w celu dogłębnej regeneracji cery zmęczonej, pozbawionej jędrności z oznakami negatywnego wpływu środowiska.   

Ekskluzywna, odżywczo - rozjaśniająca terapia Power C oparta jest na opatentowanej postaci witaminy C – Nikkol VC-IP.  Preparaty przeznaczone do zabiegu wzbogacone są o ekstrakt z granatu oraz kwasy: elagowy z kory drzewa Genus i fitynowy z orzechów. Poza tym zawierają wyciąg hydroglikolowy (HG), który sam w sobie jest bombą witaminową o fantastycznym działaniu przeciwzapalnym.  

Cały rytuał jest wieloetapowy - na Twoją skórą zostaną nałożone dobroczynne esencje składników aktywnych, maska oraz ochronny krem.  Zabieg połączony z kojącym zmysły masażem, wprowadzi Cię w doskonały nastrój wyciszenia i stan głębokiego odprężenia, z kolei Twoja skóra przeciwnie - zostanie pobudzona do pełnej regeneracji. Zgodzisz się, że to niezwykle komfortowa propozycja dla Ciebie? 
 

Znalezione obrazy dla zapytania skeyndor power c

 WSKAZANIA

» skóra zmęczona, pozbawiona blasku

» skóra mało elastyczna

» przebarwienia i piegi

» cera naczynkowa i wrażliwa

» nierówny koloryt skory

» fotostarzenie 

» przesuszona skóra 

» sińce pod oczami 


POLECANY OSOBOM

» poszukującym intensywnego odżywienia skóry

» z przebarwieniami, które wymagają skutecznego rozjaśnienia

» których twarz utraciła jędrność

» ze skórą mocno odwodnioną

» które często się opalają 

» którym zależy na wzmocnieniu skóry wrażliwej  


EFEKTY

» napięcie skóry

» intensywne nawilżenie 

» zniwelowanie oznak fotostarzenia się skóry

» zmniejszenie widoczności sińców pod oczami i popękanych naczynek

» wyraźne rozjaśnienie przeprawień, piegów i wyrównanie kolorytu cery

» ukojenie wrażliwej skóry 

 CZAS TRWANIA: 75 min.

 


CENA ZABIEGU: 210 zł

+ peeling kawitacyjny gratis


ZAREZERWUJ
Cennik