Zabiegi

Purles

Innowacyjne kosmetyki Purles to połączenia natury i nauki, z których rodzi się prawdziwie doskonałe piękno i zdrowie Twojej skóry. Profesja - jako aktywny ambasador tej francuskiej marki - codziennie przekonuje swoich klientów o zdumiewającej efektywności oraz luksusowej jakości zabiegów wykonywanych preparatami opracowanymi w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedzin kosmetologii, dermatologii i biotechnologii.  Purles, dzięki swoim kosmetykom, perfekcyjnie scala bogactwo przyrody z najnowocześniejszymi badaniami medycznymi. Produkty, które otrzymujemy w efekcie - to gwarancja potwierdzonej skuteczności, z jakiej możemy być dumni i z przekonaniem  polecać ją Tobie. 

W Profesji oferujemy Ci wyjątkowe i ekskluzywne zabiegi na twarz na bazie drogocennych składników aktywnych i naturalnych ekstraktów, których doskonałym dopełnieniem są nasze cudownie relaksujące masaże, które pobudzają mikrokrążenie krwi oraz stymulują głębsze wnikanie preparatów w skórę. Zabiegi te, to prawdziwe, tajemnicze ceremonie, które przeniosą Cię prosto w krainę nieprzeciętnego piękna, radości oraz całego spektrum zmysłowych doznań. Nasze luksusowe ceremonie Purles należą do najbardziej lubianych i pożądanych przez klientów Profesji. To niesamowicie przyjemne, odprężające i efektywne kuracje, ukierunkowane na konkretne problemy - zwłaszcza dojrzałej - cery. Polecamy je jednak bez względu na wiek każdemu, kto poszukuje wyselekcjonowanej pielęgnacji z najwyższej półki i pragnie zafundować sobie sporą dawkę luksusowego odprężenia. 

Poza tym, proponujemy również silnie skoncentrowane preparaty złuszczające skórę firmy Purles: innowacyjne peelingi chemiczne, ekstrakty bogate w peptydy biomimetyczne czy retinol, a także skoncentrowane mesokoktajle -  dobierane specjalnie do potrzeb Twojej skóry. Profesjonalne zabiegi Purles, które stosujemy w naszej Klinice - wzbogacamy także o skuteczną pielęgnację domową, którą z chęcią zarekomendujemy Ci indywidualnie po zdiagnozowaniu stanu Twojej cery. 

Zapraszamy Cię do egzotycznego, pachnącego i magicznego świata Purles! Jesteśmy przekonani, że tak jak my rozkochasz się w obfitości piękna, które płynie do Ciebie prosto z natury.
Cennik