Zabiegi

Oczyszczanie

Dokładne oczyszczanie i usunięcie zrogowaciałego naskórka jest dobrodziejstwem dla każdej cery niezależnie od jej rodzaju i wieku. Cały zabieg ma za zadanie oczyścić twarz z zaskórników otwartych i zamkniętych, prosaków, pozbyć się zanieczyszczeń, zniwelować trądzik, łojotoki i zmniejszyć nadczynność gruczołów łojowych.

Polega on na wykonaniu diagnostyki cery rozpulchnieniu skóry przy użyciu maski bądź odpowiednio do stanu skóry dobraniu produktu zabiegowego oraz wapozonu, następnie wykonywane jest manualne oczyszczanie twarzy. Kolejnym etapem zabiegu jest dezynfekcja skóry prądami d’Arsonvala oraz nałożenie maski kremowej łagodzącej, odżywczej, regenerującej bądź algi, która natychmiast wycisza i łagodzi podrażnioną skórę działa dotleniająco i rozjaśniająco. Zwiększa stopień nawilżenia.

Końcowym etapem zabiegu jest nałożenie kremu odżywczo-regenerującego zachowany jest kwaśny odczyn PH zmniejszający ilość flory bakteryjnej, dokładnie oczyszczone, dzięki takiemu zabiegowi blokujemy pory skóry (zaskórniki) regulujemy gospodarkę lipidową, hamujemy rozwój bakterii oraz przyspieszamy gojenie po oczyszczaniu normalizujemy wszystkie procesy związane z nadmiarem pracy gruczołów łojowych, łagodzimy stany zapalne, a skóra po zabiegu jest wyciszona zmatowiona i nawilżona.

Cena oczyszczania uzależniona jest od problemu na skórze oraz rodzaju zastosowanego preparatu i zostaje uzgodniona z klientem przed rozpoczęciem zabiegu. Zabieg często łączony jest z peelingiem kawitacyjnym pod warunkiem braku przeciwwskazań.
  Podobny obraz

 

 WSKAZANIA

» likwidacje martwego naskórka

» głębokie oczyszczenie skóry

» odblokowanie ujść gruczołów łojowych

» usunięcie zaskórników i wyprysków

» poprawa cyrkulacji krwi i limfy

» przywrócenie prawidłowego kolorytu

» wygładzenie i zamknięcie rozszerzonych porów

» przygotowanie do innych zabiegów kosmetycznych
 


PRZECIWWSKAZANIA

» ostre stany zapalne skóry

» uaktywniony wirus opryszczki w okolicy twarzy

» podrażnienia naskórka

» stany alergiczne

» stany zakaźne skóry lub oczu

» stany ropne około zębne i ekstrakcja zębaCiąża jest przeciwwskazaniem do zastosowania prądów podczas zabiegu, dlatego jeżeli jesteś w ciąży oczywiście poinformuj kosmetologa.

 CZAS TRWANIA: 75 - 90 min.


CENA ZABIEGU: 180 zł


ZAREZERWUJ
Cennik