Zabiegi

Mezoporacja Acthyderm

 
W przypadku twarzy zalecamy, aby wykonywać zabieg w dwudniowych odstępach czasu. Optymalną częstotliwością jest powtarzanie kuracji 1-2 razy w tygodniu. 

Zabiegi mezoporacji nie są iniekcyjne tzn. nie używamy przy nich igieł, nie naruszamy mechanicznie powłoki naskórka, dlatego też ich skutki uboczne praktycznie nie istnieją. Skutkiem jak najbardziej pożądanym jest z kolei: regeneracja skóry, zniknięcie zmarszczek, odmłodzenie, głęboki nawilżenie. 

Klinika Zdrowia i Urody Profesja - jako prekursor i ekspert w zastosowaniu tej metody we Wrocławiu - zapewnia Ci najwyższą jakość zabiegu oraz gwarantuje jego pełną skuteczność. Ponieważ łączy on w sobie wiedzę z zakresu zaawansowanej kosmetologii, jak i nowoczesnej medycyny estetycznej - jego efekty są nieporównywalne z wieloma innymi zabiegami oferowanymi na rynku. Co bardzo istotne, mezoporacja to metoda bezinwazyjna i bezbolesna.  Jednak dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Acthyderm, mamy możliwość wprowadzenia potrzebnych substancji aktywnych w głąb skóry właściwej - co przy regularnym stosowaniu - zapewnia efekty zupełnie podobne do uzyskanych podczas zabiegów bardziej interwencyjnych, a nawet operacyjnych.  Precyzyjne urządzenie do mezoporacji, pozwala na przez-skórny transport bogatych w składniki aktywne, specjalistycznych preparatów nawet na głębokość 6 cm. To kilka razy głębiej niż w przypadku mezoterapii igłowej czy np. sonoforezy! W Profesji mezoporację wykonujemy tylko przy użyciu profesjonalnych, atestowanych dermo-kosmetykach przeznaczonych wyłącznie do tego celu, które nie zawierają parabenów i są bezpieczne dla skóry.
  Znalezione obrazy dla zapytania face beauty
Dzięki urządzeniu Acthyderm możemy wprowadzić w głąb skóry drogocenne substancje, takie jak: kwas hialuronowy, meso multiwitaminy, L- karnityne, morszczyn, nostrzyk żółty, koenzym Q10, spirulinę, guaranę, hydrolizowaną soję, kolagen, aminokwasy, kwas glikolowy, kwas retinolowy, witaminy, botulinę, fosfatydylocholinę oraz wiele, wiele innych.

Mezoporacja Acthyderm to prawdziwa perełka w naszej ofercie i światowy przebój w kosmetologii profesjonalnej. Jest to pionierski, a zarazem rewolucyjny zabieg, który pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów kosmetycznych w krótkim czasie.

Fantastyczna alternatywa dla iniekcji podskórnej oraz innych, inwazyjnych metod z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej!


WSKAZANIA

» zmęczona, przesuszona skóra

» wrażliwa skóra

» rumień, trądzik różowaty

» zmarszczki 

» oznaki starzenia się skóry

» brak jędrności skóry 

» tzw. "cera palacza" 

» cera naczynkowa 

» przebarwienia


POLECANY OSOBOM

» szukającym najskuteczniejszej bezinwazyjnej metody na polepszeniu stanu cery

» które chcą zregenerować i odmłodzić skórę

» szukających rozwiązania na trądzik różowaty i rumień

» których skóra jest odwodniona i matowa

» o zmęczonej, mało elastycznej cerze

» ze skórą wrażliwą 

» poszukujących zabiegów na bazie składników naturalnych 

 

Cennik