Zabiegi

Henna i Regulacja

Podkreślanie brwi i rzęs za pomocą henny to sprawdzony, szybki i skuteczny sposób na wydobycie głębi Twojego spojrzenia. Dzięki temu prostemu zabiegowi, Twoja twarz stanie się wyraźniejsza, bardziej promienna, a oczy rozbłysną hipnotyzującym blaskiem. W Profesji możesz mieć pewność, że oddajesz się w ręce ekspertów, którzy dobiorą dla Ciebie odpowiedni odcień barwnika, umiejętnie zaakcentują rzęsy oraz nadadzą doskonały kształt łukom brwiowym. Zapewniamy, że cała procedura to prawdziwa przyjemność i chwila relaksu. Z kolei po zabiegu, oprawa Twoich oczu będzie po prostu zachwycać!

Henna to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą czuć się pewnie i pięknie na co dzień - nawet bez makijażu. W ofercie mamy różne odcienie brązu, grafitu, szarości oraz głęboką czerń, które w razie potrzeby umiejętnie zmieszamy, aby uzyskać kolor doskonały - najlepiej dopasowany do Twojej urody.

Dzięki regulacji, wyrównamy Twoje brwi i nadamy im perfekcyjny kształt, który pięknie podkreśli rysy Twojej twarzy oraz nada spojrzeniu wyrazistości. 

Zalecamy, aby hennę na rzęsach powtarzać nie częściej niż raz na 3-4 tygodnie, z kolei na brwiach możemy stosować ją wedle potrzeby, zachowując dowolne przerwy czasowe.
Przeciwwskazania:

» szkła kontaktowe

» choroby oczu

 


Ceny:

Henna rzęs - 20 zł

Henna brwi - 20 zł

Regulacja - 15 zł

Henna rzęs lub brwi z regulacją - 25 zł

Komplet (rzęsy + brwi + regulacja) - 30 złCennik