Zabiegi

Henna i Regulacja

 
Podkreślanie brwi i rzęs za pomocą henny to sprawdzony, szybki i skuteczny sposób na wydobycie głębi Twojego spojrzenia. Dzięki temu prostemu zabiegowi, Twoja twarz stanie się wyraźniejsza, bardziej promienna, a oczy rozbłysną hipnotyzującym blaskiem. W Profesji możesz mieć pewność, że oddajesz się w ręce ekspertów, którzy dobiorą dla Ciebie odpowiedni odcień barwnika, umiejętnie zaakcentują rzęsy oraz nadadzą doskonały kształt łukom brwiowym. Zapewniamy, że cała procedura to prawdziwa przyjemność i chwila relaksu. Z kolei po zabiegu, oprawa Twoich oczu będzie po prostu zachwycać!   Znalezione obrazy dla zapytania henna brwi
Henna to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą czuć się pewnie i pięknie na co dzień - nawet bez makijażu. W ofercie mamy różne odcienie brązu, grafitu, szarości oraz głęboką czerń, które w razie potrzeby umiejętnie zmieszamy, aby uzyskać kolor doskonały - najlepiej dopasowany do Twojej urody.

Dzięki regulacji, wyrównamy Twoje brwi i nadamy im perfekcyjny kształt, który pięknie podkreśli rysy Twojej twarzy oraz nada spojrzeniu wyrazistości. 

Zalecamy, aby hennę na rzęsach powtarzać nie częściej niż raz na 3-4 tygodnie, z kolei na brwiach możemy stosować ją wedle potrzeby, zachowując dowolne przerwy czasowe.

Przeciwwskazania:

» szkła kontaktowe

» choroby oczu


CZAS TRWANIA: 20 - 30 min.

 CENA ZABIEGU:

1. Henna rzęs:
20 zł

2. Henna brwi: 20 zł

3. Regulacja brwi: 15 zł

4. Henna brwi lub rzęs z regulacją brwi: 25 zł

5. Komplet (rzęsy + brwi + regulacja): 30 zł

 ZAREZERWUJ
Cennik