Zabiegi

Zabiegi EkspresoweEXPRESOWE ZABIEGI


Jesteś zapracowana, zabiegana i brakuje Ci czasu na wszystko? Może jesteś mamą, dla której każda sekunda „dla siebie” jest na wagę złota? A może po prostu masz przed sobą ważny dzień i pragniesz szybkiego, olśniewającego efektu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasze zabiegi ekspresowe pozwolą Ci w krótkim czasie widocznie poprawić wygląd i stan Twojej twarzy. Wystarczy klika minut, aby stała się ona totalnie odmieniona – będzie cudowanie nawilżona i odżywiona, znikną oznaki zmęczenia i cienie pod oczami, poprawi się jej koloryt i jędrność. Stanie się ona ponadto aksamitnie gładka i świeża. Co więcej - podkreślimy również jej rysy i zaznaczymy jej naturalne piękno. Tak – to wszystko jest możliwe – maksymalne efekty w minimalnym czasie tylko w Profesji!

Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet Expresowych Zabiegów - z pewnością wybierzesz coś dla siebie:
EXPRESOWA MEZOPORACJA

Zabieg polecany osobom, które chcą zregenerować i odmłodzić swoją skórę, polepszyć ogólny stan cery, osobom walczącym z trądzikiem, matową i odwodnioną skórą, która ponadto jest wrażliwa, zmęczona i mało elastyczna.

Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny, a jego efekty są podobne do zabiegów interwencyjnych, czy operacyjnych. Dzięki precyzyjnemu urządzeniu możliwe jest wprowadzenie drogocennych substancji aktywnych nawet na głębokość 6 cm. 

Efektem zabiegu jest natychmiastowa regeneracja skóry, wypłycenie zmarszczek, odmłodzenie i głębokie nawilżenie


Czas: ok. 40min

Cena: 200złEXPRESOWA MEZOTERAPIA IGŁOWA

Zabieg polecany zwłaszcza osobom oczekującym spektakularnych efektów w zakresie odmłodzenia, napięcia, nawilżenia i wygładzenia skóry.

Zabieg polega na wstrzykiwaniu od skórę indywidualnie dobranych substancji i koktajli witaminowych, których celem jest poprawienie ogólnego wyglądu skóry.

Zabieg jest bezpieczny i bardzo precyzyjny – dzięki najwyższej klasy urządzeniom składniki aktywne wprowadzane w głąb skóry są przyswajalne w 100 %.

Efektem zabiegu jest ekspresowe odmłodzenie, wygładzenie zmarszczek, odżywienie, ujędrnienie skóry, dogłębne nawilżenie i regeneracja.


Czas: ok. 40 min

Cena: 300z złEXPRESOWE PIĘKNO

Zamiast zjeść sałatkę z koleżanką, zapraszamy na expresowy zabieg upiększający czyli peeling kawitacyjny z maską indywidualnie dobraną do potrzeb Twojej skóry. 

Czas: ok. 40 min

Cena: 150zł NASZ HIT - ZABIEG FERULAC C PEEL

Zabieg Ferulac C Peel oparty jest na działaniu kwasu ferulowego i witaminy C w dużych stężeniach. Kwas ferulowy i witamina C uzupełniają się wzajemnie wzmacniając swoje dzialanie. Dodatkowo, witamina C rozświetla i rozjaśnia skórę. Efekty zabiegu widoczne są od razu po jego wykonaniu i utrzymują się przez długi czas. Skóra twarzy jest odświeżona, rozświetlona i napięta.

Czas: ok. 40 min

Cena: 200 zł

Cennik