Zabiegi

Stylizacja Żel

Stylizacja żelem IBD:

» Wzmocnienie naturalnych paznokci żelem - 100 zł 

» Przedłużenie żelem na formie - 120 zł 

» Uzupełnienie - 100 zł 

» Zdobienie - 10 - 50 zł 

» Ściągnięcie żelu - 40 zł 

 

Szczególnie proponowane stylizacje:

 


Ponadczasowa Czerwień

Elegancka i wyrafinowana czerwień jest zawsze gustowna i "na czasie". Kolor ten - uznawany często za symbol kobiecości - nadaje pewności siebie niezależnie od okazji. Klasyczne odcienie czerwieni są też oficjalnie akceptowane w sytuacjach formalnych, w biurze i na spotkaniach biznesowych, dlatego jest to świetny wybór do pracy.  

 


Klasyczny i zawsze modny French

Propozycja dla osób ceniących subtelność i francuski szyk. Niezobowiązujący odcień, który delikatnie podkreśli zadbane dłonie, przy zachowaniu ich nienachlanego uroku. Modne Ombre

Jeśli jeden kolor na paznokciach to dla Ciebie zdecydowanie za mało, a french niekoniecznie przypadł Ci do gustu - ta propozycja jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Ombre to umiejętne połączenie dwóch dowolnych kolorów, które wpasowuje się w najnowsze trendy!

 


Baby Boomer 

To swego rodzaju wariacja na temat frencha, oparta na cieniowaniu specjalnym pędzelkiem. To zupełna nowość w stylizacji paznokci, która zapewni im niecodzienny wygląd.  

 


Efekt Syrenki 

Lubisz błyszczeć? Chcesz, by Twoje paznokcie mieniły się bajkowymi kolorami, obsypanymi magicznym pyłkiem? Połyskujący efekt syrenki na paznokciach sprawi, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie

 


Efekt Węża

Zwierzęce motywy są teraz w modzie! Odważ się na oryginalny efekt wężowej skórki na paznokciach, a z pewnością nabierzesz wyjątkowego charakteru. 

 


Efekt Szkła 

Zauważyłaś jak pięknie mieni się pokruszone szkło? Z połyskujących kawałków można by stworzyć fantazyjne mozaiki. I ten pomysł właśnie wykorzystujemy w zdobnictwie paznokci! Dzięki tej metodzie przemieniamy je w prawdziwe klejnoty.Efekt 3D 

Kropeczki, paski, sweterek, muszelka? Istnieje wiele metod stylizacji 3D, dzięki którym Twoje paznokcie nabiorą ciekawej formy i nowego wymiaru piękna. Sprawdź nas!Efekt Kociego Oka

To bardzo intrygująca propozycja stylizacji, dzięki której uzyskujemy na paznokciach cudownie mieniący się efekt przypominający źrenicę kociego oka. Dzięki niemu z pewnością przykujesz uwagę innych i wzbudzisz ciekawość.  

 

To tylko kilka przykładowych propozycji stylizacji paznokci, które dla Ciebie przygotowaliśmy, jeżeli jednak wymarzysz sobie coś jeszcze innego, nasze specjalistki z pewnością pomogą Ci w realizacji tego marzenia. Dodatkowo zdolna dusza- nasza stylistka namaluje na Twoich paznokciach- wsyztsko o czym zapragniesz. Przyjdź i przekonaj się.

  
Cennik