Zabiegi

IBX System

 
To innowacyjna i zaawansowana pielęgnacja paznokci, którą proponujemy Ci jako samodzielny zabieg lub dopełnienie każdego rodzaju manicure'u z naszej oferty. Kurację IBX stosujemy do redukcji wszelkich uszkodzeń płytki, perfekcyjnego wygładzenia i nabłyszczenia jej powierzchni, a także usunięcia "białych plamek" oraz stymulacji wzrostu paznokcia. Preparaty zabiegowe IBX są fantastycznym wstępem do nałożenia lakieru czy żelu,  ponieważ ich działanie kompleksowo odżywia i zabezpiecza płytkę paznokcia.IBX System - rewolucyjna odbudowa paznokcia.

IBX to pierwszy tego rodzaju zabieg. Penetruje płytkę i przenika do jej wnętrza, zamiast zostawać na jej powierzchni, jak w przypadku tradycyjnych zabiegów czy odżywek do paznokci. IBX wzmacnia paznokcie od środka, sprawiając jednocześnie, że rosną mocne i zdrowe
  Znalezione obrazy dla zapytania classic manicure

 
Jak działa IBX System:

» Chroni Twoje paznokcie  - działa, jak tarcza ochronna pod każdą stylizacją żelową / akrylową / hybrydową

» Wzmacnia Twoje Paznokcie - działa, jak system wzmacniający i odbudowujący naturalne paznokcie 


Dla kogo jest IBX?

System IBX został stworzony z myślą o tym, aby chronić naturalne paznokcie i wzmacniać je od środka. Jeżeli Twoje paznokcie:

» są zniszczone od długotrwałego noszenia stylizacji żelowej / tipsów

» są słabe i cienkie jak papier

» rozdwajają się i łuszczą

» mają białe plamki

» mają bruzdy

» mają jakiekolwiek uszkodzenia

» są ciągle krótkie i nie możesz ich zapuścić, bo są kruche i ciągle się łamią.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące stosowania systemu IBX:


1. Co to jest IBX i jak to działa?

IBX to przenikający, utwardzany system monomerów, który wnika w płytkę, powodując jej wzmocnienie od środka (nie widać go na zewnątrz płytki).

 

2. Czy po aplikacji IBX można nałożyć lakier, hybrydę, żel lub akryl?

Tak, jest to nawet wskazane, gdyż IBX nie tylko regeneruje paznokcie, ale także chroni je przed potencjalnymi zniszczeniami. Dodatkowym atutem jest przedłużenie trwałości wybranej stylizacji.

 

3. Jak często należy powtarzać zabieg?

Jeśli paznokcie są zniszczone zaczynamy od zabiegu raz w tygodniu, następnie co dwa tygodnie i miesiąc – dla podtrzymania efektu. Nie zaleca się robić zabiegów IBX częściej niż raz w tygodniu.
System został zaprojektowany tak, aby pomóc w sposób narastający, skumulowany odbudować i wzmocnić naturalne paznokcie. Oznacza to, że kiedy już widzimy poprawę, jeden zabieg na dwa, a potem na trzy tygodnie w zupełności wystarczy!

 

4. Jak szybko widać efekty?

Nie ma jednej odpowiedzi, ponieważ każdy z nas ma inne paznokcie. Poprawa jest widoczna już po pierwszym zabiegu, jednak w zależności od stopnia osłabienia / zniszczenia płytki paznokcia pełny efekt może być widoczny po np. dwóch, trzech lub czterech zabiegach.

Zabieg można zastosować u nas jako zabieg dodatkowy przed każdą stylizacją lub jako samodzielną usługę w celu wzmocnienia paznokci i  ich regeneracji. 


CZAS TRWANIA: 60 min. 

 CENA ZABIEGU: 45 zł

Jako dodatek do zabiegu (hybrydy/żelu) + 20 zł ZAREZERWUJ 

Cennik