Zabiegi

Zabiegi Dłonie i Stopy

Nasze stylistki paznokci to niezwykle kreatywne i doświadczone ekspertki, które z radością i wyczuciem wprowadzą Cię w świat najnowszych trendów w kosmetyce artystycznej dłoni oraz stóp. Proponujemy szeroki zakres usług stylizacji paznokci, który zadowoli nawet najbardziej wymagające i pomysłowe osoby. Cała gama inspirujących kolorów oraz wyjątkowe, precyzyjne zdobnictwo zapewnią Ci satysfakcję i atrakcyjny wygląd na wiele dni. Do zabiegów wykorzystujemy tylko wysokiej klasy kosmetyki profesjonale. Kategorycznie przestrzegamy też zasad higieny i sterylności - dlatego możesz mieć pewność, że wszelkie sprzęty, z którymi masz styczność są jednorazowe lub w pełni zdezynfekowane w autoklawie i wyjmowane w Twojej obecności z bezpiecznego rękawa.   

Co konkretnie oferujemy? Całe spektrum usług! Od klasycznych i eleganckich stylizacji francuskich po awangardowe i barwne jak w kalejdoskopie nowoczesne realizacje. Dodatkowo proponujemy kompleksową i niesłychanie relaksującą pielęgnację dłoni oraz stóp z zastosowaniem najlepszych kosmetyów Purles, Cuccio, Oranique i innych. Wykonujemy manicure/pedicure hybrydowy, japoński oraz przy użyciu produktów brazylijskiej firmy BalbCare, która jest gwarancją najwyższej jakości. Oferta:

Manicure klasyczny, Manicure french, Manicure hybrydowy, Manicure japoński, Manicure BalbCare, Manicure IBX, Manicure Man, Pielęgnacja dłoni SPA, Stylizacja żelem IBD, Pedicure klasyczny, Pedicure french, Pedicure hybrydowy, Pedicure japoński, Pedicure BalbCare, Pedicure Man, Pielęgnacja stóp SPA.

Cennik