Zabiegi

Mezoporacja Ciało

Fantastyczna alternatywa dla iniekcji podskórnej oraz innych, inwazyjnych metod z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej!

Mezoporacja Acthyderm to prawdziwa perełka w naszej ofercie i światowy przebój w kosmetologii profesjonalnej. Jest to pionierski, a zarazem rewolucyjny zabieg, który pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów kosmetycznych w krótkim czasie. W kwestii modelowania sylwetki - możemy uzyskać efekt wyszczuplenia, redukcji tkanki tłuszczowej, zniwelowania cellulitu, a także niebywałego wygładzenia i ujędrnienia ciała.  Poza tym, zabieg ten wyraźnie odmładza skórę, a także fantastycznie sprawdza się w przypadku usuwania mankamentów kosmetycznych takich jak: zmarszczki, rozstępy, blizny, przebarwienia i nie tylko.

* Dzięki urządzeniu Acthyderm możemy wprowadzić w głąb skóry drogocenne substancje, takie jak: kwas hialuronowy, meso multiwitaminy, L- karnityne, morszczyn, nostrzyk żółty, koenzym Q10, spirulinę, guaranę, hydrolizowaną soję, kolagen, aminokwasy, kwas glikolowy, kwas retinolowy, witaminy, botulinę, fosfatydylocholinę oraz wiele, wiele innych.

Klinika Zdrowia i Urody Profesja - jako prekursor i ekspert w zastosowaniu tej metody we Wrocławiu - zapewnia Ci najwyższą jakość zabiegu oraz gwarantuje jego pełną skuteczność. Ponieważ łączy on w sobie wiedzę z zakresu zaawansowanej kosmetologii, jak i nowoczesnej medycyny estetycznej, jego efekty są nieporównywalne z wieloma innymi zabiegami oferowanymi na rynku. Co bardzo istotne, mezoporacja to metoda bezinwazyjna i bezbolesna.  Jednak dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Acthyderm, mamy możliwość wprowadzenia potrzebnych substancji aktywnych w głąb skóry właściwej - co przy regularnym stosowaniu - zapewnia efekty zupełnie podobne do uzyskanych podczas zabiegów bardziej interwencyjnych, a nawet operacyjnych.  Precyzyjne urządzenie do mezoporacji, pozwala na przez-skórny transport bogatych w składniki aktywne, specjalistycznych preparatów nawet na głębokość 6 cm. To kilka razy głębiej niż w przypadku mezoterapii igłowej czy np. sonoforezy! W Profesji mezoporację wykonujemy tylko przy użyciu profesjonalnych, atestowanych dermo-kosmetykach przeznaczonych wyłącznie do tego celu, które nie zawierają parabenów i są bezpieczne dla skóry.  Jako nieliczni we Wrocławiu stosujemy oryginalne włoskie preparaty.

Powierzając swoje ciało w ręce naszych specjalistów, możesz ze spokojem oderwać się od rzeczywistości, wyciszyć się i skoncentrować również na swoim wnętrzu. W cieple i blasku świec, wkroczyć do magicznego świata zmysłowych aromatów oraz subtelnej muzyki. A my doskonale zajmiemy się Twoją urodą, która rozkwitnie jak najpiękniejszy kwiat.

Wypróbuj ultranowoczesny zabieg mezoporacji Acthyderm i poczuj się atrakcyjnie jak nigdy przedtem! 
Cennik