Zabiegi

Kriolipoza

 

Kriolipoliza to metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy).

Zabieg kriolipolizy wykonywany jest w temperaturze dodatniej(około +2 stopnie Celsjusza). Urządzenia które chłodzą tkanki do temperatur ujemnych doprowadzają do odmrożeń i są niebezpieczne dla zdrowia.

Na czym polega?

Zabieg trwa ok 60 min. Specjalna głowica zostaje przyłożona do obszaru, z którego chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Do głowicy próżniowo zostaje zassana skóra z warstwą tkanki tłuszczowej, która następnie ulega schłodzeniu. W otworze głowicy znajdują się płytki chłodzące, powodujące proces kriolipolizy. Dzięki próżni skóra przylega dokładnie do płytek chłodzących. Proces kriolipolizy jest selektywny i polega na powodowanym wychłodzeniem obumieraniu adipocytów bez naruszenia sąsiednich organów i komórek o innych funkcjach. Obumarłe komórki zostają w naturalny sposób stopniowo wydalane z organizmy, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej maleje. Finalny rezultat osiągany jest po ok 4- 6 tygodniach, po tym okresie zabieg można powtórzyć zabieg na tym samym obszarze.

Zabieg jest bezbolesny lecz może powodować uczucie delikatnego napięcia w okolicach obszaru poddanego zabiegowi. Pod koniec sesji zabiegowej obszar wessany do głowicy zaczerwieni się, może spuchnąć oraz ulec pogorszeniu czucia. Po 1-2 godzinach objawy znikają.

Co daje zabieg?

Kriolipoliza zapewnia utratę od 25 do 45% grubości warstwy tkanki tłuszczowej, a efekty zaczynają być zauważalne już po ok. 2-3 tygodniach. Zabieg na tej samej części ciała można powtórzyć po upływie czterech - sześciu tygodni.

  Znalezione obrazy dla zapytania kriolipoliza

 WSKAZANIA

» nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej,

» otyłość

» cellulit


POLECANY OSOBOM

» pragnącym utrzymać perfekcyjną sylwetkę

» odchudzającym się

» z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej

» otyłym


EFEKTY

» utrata zlokalizowanej tkanki tłuszczowej

» wyszczuplenie

» szybsze chudnięcie w miejscu zabiegowym

» redukcja cellulitu

 
 
 


CZAS TRWANIA: 60 min. 

 CENA ZABIEGU:

1. Przyłożenie 1 głowicy: 299 zł

2. Przyłożenie 2 głowic: 399 zł

 

 
Cennik