Zabiegi

PCA Skin Przebarwienia

PEELINGI NA PRZEBARWIENIA w Profesji

Leczenie przebarwień to jedno z największych wyzwań kosmetologii estetycznej. Dobór odpowiedniej terapii determinuje rozpoznanie rodzaju przebarwień, ich etiologia, a także typ skóry i towarzyszące jej problemy. Skuteczność w dużej mierze zależy więc od wiedzy i doświadczenia kosmetologów. W Profesji mamy to!

Wszystkie terapie na kłopoty z przebarwieniami znamy od podszewki, bo mamy zwyczaj testowania ich na własnej skórze. Do naszej oferty włączyliśmy tylko najskuteczniejsze i najnowocześniejsze terapie depigmentacyjne do różnych typów skóry i na różne problemy z pigmentacją, które jednocześnie są bardzo wszechstronne – tak by zaoszczędzić czas naszych pacjentów i dać im rozwiązanie na kilka problemów jednocześnie.

Jak działają peelingi na przebarwienia?

Problemy pigmentacyjne spowodowane są zaburzeniami syntezy i rozmieszczenia w skórze naturalnego barwnika – melaniny. Jest wiele powodów, które mogą te problemy wywołać: zmiany hormonalne, nadmierna ekspozycja skóry na słońce, wiek, przyjmowanie leków, są to też piegi, znamiona barwnikowe, plamy soczewicowate.

Jak działają terapie depigmentacyjne?

ROZJAŚNIAJĄ – hamują syntezę melaniny i blokują transport melanosomów

ZATRZYMUJĄ HIPERPIGMENTACJĘ – składniki aktywne hamują aktywność TYROZYNAZY, enzymu, który bierze udział w procesie melanogenezy, czyli produkcji barwnika melaniny, której nadmiar i złe rozmieszczenie powoduje powstawanie przebarwień.

USUWAJĄ KOMÓRKI BARWNIKOWE – poprzez złuszczanie naskórka na różnym poziomie, czyli usunięcie zabarwionych komórek

ODMŁADZAJĄ – w przypadku terapii ukierunkowanych na depigmentację odmłodzenie skóry jest niejako bonusem do kuracji. Poddana penetracji składników aktywnych skóra jest nie tylko pozbawiona przebarwień, ale widocznie młodsza. W przypadku terapii wszechstronnych działanie anti-aging jest równie pożądanym efektem, na równi z rozjaśnieniem przebarwień.

Nidy nie zatrzymujemy się w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań na problemy naszych pacjentów. Doceniamy i stosujemy złote standardy, ale wykorzystujemy też zupełnie nowe podejścia, które zawsze wnikliwie badamy i testujemy. Tak też jest w przypadku terapii na przebarwienia. W swojej ofercie mamy sztandarowe, niezawodne metody, ale równocześnie wprowadzamy nowe trendy i wdrażamy innowacyjne protokoły zabiegowe. 

Preparat stworzony przez firmę PCA Skin – guru na rynku innowacyjnych i zaawansowanych peelingów chemicznych. ULTRA PEEL to wyjątkowa formuła dedykowana do pielęgnacji skóry dojrzałej i odwodnionej, dla której poważnym problemem są przebarwienia.

Wskazania

Skóra dojrzała, odwodniona, z widocznymi oznakami starzenia i przebarwieniami.

Działanie

Oparte na synergistycznym działaniu skutecznie redukującego zmarszczki i pobudzającego do regeneracji TCA, nawilżającego kwas mlekowego, kwasu azelainowego, który reguluje procesy melanogenezy z antybakteryjnego i działającego rozjaśniająco kwasu kojowego.

Efekty

Ujednolicenie kolorytu i rozjaśnienie przebarwień, wzrost nawilżenia skóry i ogólna poprawa jej kondycji.

Tutaj podchodząc indywidualnie do problemu danej skóry, zabieg rozpoczynamy od odpowiednio dobranej maski terapeutycznej, która wzmocni działanie peelingu, jak również bardzo istotnym etapem jest serum, które oprócz działania antyosydacyjnego, wykazuje silne właściwości nawlżające, przeciwzapalne i wygładzające. 

Pielęgnacja końcowa to produkt zawierający wysokie 0,5% stężenie czystego retinolu w połączeniu z szeroką gamą składników o działaniu rozświetlającym. Unikalny sytem dostarczania składników aktywnych “OmniSome” gwarantuje głęboką regenerację skóry i jednoczesne, silne rozjaśnienie istniejących plam i przebarwień.

Na bardzo problematyczne obszary stosujemy miejscowy produkt, formuła zawiera kwas kojowy, azelainowy i mlekowy oraz rezorcynę, które skutecznie rozjaśniają przebarwienia, piegi oraz wyrównują koloryt skóry zapobiegając jednocześnie powstawaniu nowych zmian.

Czas: 1 h

Cena: 250 złCennik