Zabiegi

PCA Skin Okolice Oczu

Peelingi na okolice oczu w Profesji.

Okolice oczu zwykle najszybciej potrzebują profesjonalnego wsparcia w pielęgnacji. Bardzo cienka i wrażliwa skóra szybko popada w tarapaty, przez co spojrzenie traci swój blask. A spektrum problemów ze skórą w okolicy oczu jest naprawdę szerokie: nadmierne wysuszenie, zmarszczki mimiczne tzw. kurze łapki i te poważniejsze, głębsze zmarszczki, a także przebarwienia, problemy z krążeniem, czyli obrzęki oraz podkowy, zasinienia i niedoskonałości takie, jak prosaki czy blizny. Każdy z tych problemów wymaga indywidualnego leczenia i odpowiednio dobranych preparatów o wspólnym mianowniku: muszą być bezwzględnie BEZPIECZNE. W Profesji specjalnie wydzieliliśmy ofertę z wyselekcjonowanymi peelingami na te okolice. To preparaty dobrane pod kątem różnych potrzeb skóry wokół oczu, które spełniają dwa cele: po pierwsze są skuteczne, po drugie pewne i bezpieczne.

Jak działają peelingi na okolice oczu?

    1    Napinają skórę. Składniki aktywne zawarte w peelingach wnikają w skórę i mobilizują ją do przebudowy, poprawia się jej elastyczność. Nie bez znaczenia jest powierzchowne działanie peelingów – usunięcie zrogowaciałej warstwy martwych komórek naskórka kondycjonuje ją.

    2    Rozjaśniają przebarwienia. Wraz z martwymi komórkami naskórka peelingi usuwają nadmiernie zabarwione komórki. Zawarte w peelingach inhibitory melaniny hamują hiperpigmentację.

    3    Wygładzają zmarszczki. Pobudzone fibroblasty produkują nowe włókna kolagenowe i elastynę, skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu.

    4    Zmniejszają obrzęki. Peelingi poprawiają działanie włosowatych naczyń krwionośnych, poprawiają mikrokrążenie i usprawniają transport limfy.

Z peelingami na wrażliwą okolicę oka klienci mają zwykle kłopot. Z jednej strony proponuje się im zabiegi, które co prawda są bezpieczne, ale jednocześnie nie do końca skuteczne, z drugiej mają złe doświadczenia z peelingami do ogólnego stosowania, które ktoś nieumiejętnie zastosował w okolicy oka. W Profesji podchodzimy do tej kwestii niezwykle rozważnie i proponujemy naszym pacjentom efektywne rozwiązania, o wręcz spektakularnych efektach, jednocześnie niestwarzające zagrożenia dla ich zdrowia i urody. Nie bez znaczenia jest tu nasze doświadczenie i doskonała znajomość produktów, na których pracujemy! a nasze hasło to przecież Zdrowie i Uroda, ktore muszą iść w parze!

Wskazania do peelingów na okolice oczu:

        Zmarszczki płytkie i mimiczne (kurze łapki)

        Zmarszczki głębokie

        Objawy fotostarzenia

        Przebarwienia

        Zasinienia

        Podkowy

        Obrzęki

        Skóra wymagająca odświeżenia

        „Zmęczone oczy”

        Skóra odwodniona

        Prosaki

        Blizny

Efekty działania peelingów w okolicach oczu

        Wygładzenie zmarszczek

        Uelastycznienie i napięcie skóry

        Redukcja przebarwień

        Ujednolicenie kolorytu

        Głębokie nawilżenie

        Oprawa kondycji wokół oczu

        Usunięcie niedoskonałości: blizny, prosaki

        Nadanie blasku spojrzeniu

Ważne przed zabiegiem

Peelingi na skórę pod oczami nie wymagają specjalnego przygotowania w domu. Zalecamy na 2 tygodnie przed zabiegiem unikania słońca, nieużywania samoopalaczy czy opalania się na solarium.

Jak wygląda zabieg?

Peelingi klasyczne: W zależności od preparatu zabieg polega na oczyszczeniu skóry i nałożeniu peelingu (specjalnym pędzelkiem lub patyczkami kosmetycznymi). Peeling neutralizuje się samodzielnie, lub jest neutralizowany przez specjalistę (w zależności od produktu). Po usunięciu preparatu, na zakończenie zabiegu nakładany jest preparat kojący i antyoksydacyjny.

Ważne po zabiegu:

Podczas każdego zabiegu pacjent indywidualnie jest informowany o zaleceniach pozabiegowych.

W przypadku peelingów, po których występuje łuszczenie się skóry, niezwykle ważne jest, żeby w żaden sposób nie przyspieszać tego procesu: nie stosować peelingów ziarnistych, nie zdrapywać i nie odrywać łuszczącej się skóry.

UWAGA! Bez względu na rodzaj peelingu zaleca się chronienie wysoką ochronę przeciwsłoneczną.

Przeciwwskazania

        Ciąża, karmienie piersią

        Alergie na składniki aktywne, zawarte w preparacie

        Opryszczka

        Stany zapalne,

        Brodawki

        Opalanie

        Używanie samoopalaczy

Bezpieczeństwo

W Profesji stosujemy tylko dokładnie przebadane preparaty, których jakość jest potwierdzona certyfikatami CE dla wyrobów medycznych. Stawiamy na najlepszych, doświadczonych, godnych zaufania producentów.

Czas: 30 min

Cena: 100 złCennik