Zabiegi

PCA Skin Anti - Aging

PEELINGI ANTI-AGING (ODMŁADZAJĄCE) w Profesji:

Głęboka przebudowa skóry przy zminimalizowaniu inwazyjności – to najnowszy trend w peelingach anti-aging. Zaawansowane technologicznie peelingi odmładzające: głęboko penetrują skórę, prowokują jej przebudowę i stymulują do odnowy, ale równie ważny jest komfort pacjenta. Maksymalny efekt, minimalizowanie nieprzyjemnych odczuć podczas zabiegu i jak najmniej widoczne złuszczanie – to właśnie cechy nowoczesnych peelingów anti-aging.

Jak działają peelingi anti-aging?

Dlaczego peelingi anti-aging opóźniają procesy starzenia i odmładzają?

Po pierwsze: peelingi osłabiają połączenia jonowe wewnątrz korneocytów, czyli martwych komórek naskórka w warstwie rogowej, co umożliwia odłączenie się górnej, zalegającej warstwy rogowej. Skóra może swobodnie oddychać, jest oczyszczona, gładsza, wyrównuje się jej tekstura i koloryt.

Po drugie: składni aktywne, często w formie nanosomalnej, penetrują naskórek i skórę właściwą, dochodzi do przebudowy skóry: pobudzenia procesów naprawczych skóry i powstawania nowych, młodych komórek.

Po trzecie: peelingi zwiększają aktywność czynników wzrostu naskórkowy i skórnych, a te z kolei uruchamiają proces biostymulacji fibroblastów. Następuje produkcja nowego kolagenu i elastyny, zwiększa się ilość kwasu hialuronowego.

Celem peelingów anti-aging jest nie tylko regeneracja naskórka, lecz także przebudowa głębszych warstw skóry, zwiększenie poziomu nawilżenia skóry, słowem: odmłodzenie skóry. Ale skóra dojrzała jest bardzo wymagająca, a zmarszczki to zwykle nie jest jej jedyny problem. Bardzo często boryka się z przebarwieniami, nadreaktywnymi naczynkami, rozszerzonymi porami, problemy z trądzikiem dorosłych. Dlatego dobór peelingów anti-aging to prawdziwa sztuka! W Profesji tę umiejętność opieramy na znajomości najnowszych trendów, nowoczesnych technologii i procedur w zakresie stosowania peelingów i na subtelnościach w działaniu peelingów, które dla kondycji skóry mają kolosalne znaczenie.

Zabiegi Ani- Aging komponujemy indywidualnie do potrzeb i kondycji danej skóry, wybierając odpowiednie maski terapeutyczne czy specjalne formuły peelingów przeznaczonych w terapii skóry dojrzałej i odwodnionej.  Zabieg komponujemy indywidualnie dla różnych typów skóry o odmiennym stopniu wrażliwości. Obserwuje się znaczną poprawę gęstości i napięcia skóry, wzrost stopnia nawilżenia oraz wyraźne wyrównianie kolorytu skóry.

Produkty, które możemy użyć podczas indywidualnej pielęgnacji to:

Ultra Peel I (ph 0,6-1,0)

Innowacyjny peeling ultra-nawilżający o działaniu złuszczającym. Genialnie wyrównuje koloryt i teksturę skóry. Zalecany dla takich osób, u których objawem starzenia jest przede wszystkim pogorszenie tekstury, odwodnienie i niejednolity koloryt. wskazania:

  • zmarszczki, drobne linie
  • hiperpigmentacje
  • utrata gęstości skóry
  • skóra sucha, odwodniona
  • trądzik (u osób dorosłych)
  • wyrównanie tekstury skóry

Efekty:

Zwiększenie głębokiego nawilżenia, wygładzenie tekstury, złagodzenie zmarszczek, odświeżenie i rozjaśnienie kolorytu skóry. Peeling ten łączymy z indywidualnie dobraną maską terapeutyczną oraz pielęgnacją końcowa. Wyśmienite efekty daje w połączeniu z maską Revitalize jest to Terapeutyczna Papaya Mask, która zawiera czysty wyciąg z papai oraz dodatkowo wyciągi z owoców cytryny, pomarańczy, jabłka, które rozświetlają skórę matową, ziemistą i efektywnie redukują hiperkeratynizację naskórka, nadając jej zdrowy wygląd.. Zielona herbata, witamina E oraz miód odwracają skutki powstałe w wyniku dizałania wolnych rodników tlenowych, powodują dotlenienie skóry, jej nawilżenie pozostawiając skórę miękką i nawodnioną.

W swojej ofercie dla skór wymagających Anty- Aging posiadamy 4 rodzaje masek terapeutycznych oraz kilka możliwości zastosowania peelingów i pielęgnacji końcowej, tak więc indywidualne podejście do potrzeb i kondycji Twojej skóry z pewnościa da zadowalający efekt, satysfakcjonujący Ciebie i nas.

Czas: 1 h

Cena: 250 zł

 

Cennik