Zabiegi

PCA Skin®

PCA Skin® - inteligentna pielęgnacja skóry tej jesieni w Profesji.

Najwybitniejsze, światowe podręczniki medyczne zgodnie uznają PCA Skin® za twórcę jednych z najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych peelingów chemicznych. PCA Skin® to cieszący się niesłabnącym zaufaniem pacjentów lider na rynku w USA, w rozwoju metod skutecznego i profesjonalnego leczenia problemów skórnych oraz codziennej pielęgnacji. Produkty są owocem dwóch dekad współpracy firmy z lekarzami i naukowcami. Właśnie dlatego łączą w sobie osiągnięcia medycyny estetycznej oraz najnowszych technologii. Wszystko to, dla zdrowej i pięknej skóry. Wysoko postawiona poprzeczka, zaangażowanie i pasja w dążeniu do doskonałości sprawiły, że rezultaty terapii produktami PCA Skin® przerosły oczekiwania założycieli firmy. Preparaty marki PCA Skin® są dostępne wyłącznie w sprawdzonych klinikach i salonach kosmetologicznych.

Zaufaj ekspertom w połączeniu z wiedzą i pasja profesjonalistów.


Tej jesieni szczególnie polecamy:

PCA Sensi Peel

Delikatna formuła peelingu zaprojektowana w celu terapii skór wrażliwych i ekstremalnie wrażliwych. Zabieg Sensi Peel ma na celu wzmocnienie oraz rozjaśnienie skóry zniszczonej działaniem promieni UVA/UVB oraz skóry z przebarwieniami. Działa również przeciwzapalnie, przeciwtrądzikowo, zapobiega migracji bakterii ale również stanowi terapię skóry z trądzikiem różowatym i rumieniem utrwalonym. U nas w Profesji zabieg dodatkowo wzmocniony odpowiednio dobraną maską terapeutyczna z linii PCA Skin sprawi, że to połączenie będzie indywidualna odpowiedzią na problemy skóry.


Wskazania:

» zmarszczki mimiczne, drobne linie.

» hiperpigmentacje.

» skóra odwodniona.

» skóra wrażliwa.

» trądzik w fazie zapalnej.

» trądzik różowaty.

Składniki aktywne:

» TCA 6% - stosowany w celu redukcji zmarszczek i linii mimicznych oraz blizn potrądzikowych.

» kwas mlekowy 12% - powoduje rozluźnienie połączeń pomiędzy komórkami, co prowadzi do powierzchownego złuszczania komórek, dodatkowo działa nawilżająco i hamuje proces melanogenezy.

» kwas azelainowy - regulującym proces melanogenezy, skutecznie zmniejsza wypryski i stany zapalne ze względu na hamowanie mediatorów zapalnych w skórze.

Działa złuszczająco, antybakteryjne i antyoksydacyjnie:

» arbutyna - przyczynia się do rozjaśniania przebarwień oraz powoduje wyrównanie kolorytu skóry. Stanowi ważny składnik antyoksydacyjny oraz kondycjonujący skórę.

» kwas kojowy - czynnik antybakteryjny.

Czas trwania zabiegu: 60 min.

Cena: 250 zł

Cennik