Zabiegi

Przedłużanie Rzęs

 
Przedłużanie rzęs to obecnie jeden z najbardziej popularnych trendów w kosmetyce, który zapewnia każdej kobiecie bez wyjątku możliwość cieszenia się magnetyzującym, zalotnym spojrzeniem - niczym u hollywoodzkiej gwiazdy. Dlatego, jeżeli natura nie obdarzyła Cię imponującym wachlarzem rzęs - nic nie stoi na przeszkodzie, aby to diametralnie zmienić. Dzięki nam Twoje oczy rozbłysną hipnotyzującym blaskiem, a Ty poczujesz się pewnie i niezwykle atrakcyjnie.  

 
  Podobny obraz
Metoda 1:1 to sprawdzony sposób półtrwałego przedłużania rzęs, która daje bardzo naturalny efekt. Rzęsy wykorzystywane do zabiegu, wykonane są z pojedynczych, drobnych włókien jedwabnych o doskonale dobranym kształcie i odpowiedniej długości, dzięki czemu prezentują się zupełnie jak prawdziwe. Możesz mieć pewność, że zostały specjalnie zaprojektowane, aby perfekcyjnie wpasowały się w Twoje naturalne rzęsy i nie sposób było ich odróżnić. Rzęsy te są elastyczne, wytrzymałe, odporne na zginanie. Średnio przyklejamy ich ok 50-100 lub więcej. Klej, którego używamy podczas zabiegu jest bezpieczny i przebadany dermatologicznie. Mimo to, właściwie nie ma on kontaktu ze skórą, ponieważ rzęsy są przyklejane do rzęs naturalnych w odległości 1 mm od powieki. Sama procedura jest przyjemna, bezbolesna, wykonywana w pozycji leżącej, co sprawia, że wiele klientek w jej trakcie po prostu zasypia. Po zabiegu nowe rzęsy znakomicie komponują się z całą oprawą oczu, spektakularnie podkreślając Twoją urodę.Czy zabieg przedłużania rzęs jest bezpieczny?

Tak, zabieg jest jak najbardziej bezpieczny.  Metoda 1:1 zapewnia bezpieczeństwo nie niszczy Twoich naturalnych rzęs. Przedłużona rzęsa po prostu wypada, gdy kończy się cykl jej życia, a w jej miejsce pojawia się nowa. Odbywa się to zupełnie naturalnie. Klej używany do zabiegu jest atestowany i nieszkodliwy dla oczu. 

Jak pielęgnować rzęsy po zabiegu?

Najważniejsze, abyś po zabiegu szczególnie zadbała o to, by nie zmoczyć rzęs. Nie powinnaś ich też dotykać, ponieważ przez 24h klej jest jeszcze w fazie utwardzania. Dlatego też nie zaleca się w tym czasie korzystania z basenu, siłowni, sauny itp. Po upływie 48h, możesz czuć się pewnie i swobodnie powrócić do ulubionej aktywności. Teraz możesz już moczyć rzęsy bez obaw. Uważaj jednak, aby przy codziennej pielęgnacji nie natłuszczać ich i omijać okolice oczu podczas nakładania kremu, gdyż może to po prostu niekorzystnie wpłynąć na trwałość rzęs. Po zabiegu używanie tuszu nie jest już konieczne, jednak jeżeli chcesz go nakładać - wybierz ten na bazie wody. Pamiętaj, że codzienny, mocny makijaż oczu może sprawić, że Twoje rzęsy będą wymagać częstszego uzupełniania niż u osób nie używających tuszu, czy eyelinera.

Jak długo utrzymuje się efekt? 

Po 2 do 4 tygodni około 1/3 rzęs naturalnych wypada, a wraz z nimi rzęsy syntetyczne. Jest to efekt całkowicie normalny i przewidywalny. Dlatego dla utrzymania stałego efektu długich i gęstych rzęs, konieczny jest zabieg uzupełniający po ok. 3 tyg. 

 


WSKAZANIA
» krótkie, nieregularne rzęsy

» chęć pięknego podkreślenia oczu


POLECANY OSOBOM
» które marzą o zniewalającym spojrzeniu na co dzień

» których rzęsy są rzadkie, krótkie i jasne

» żyjącym szybko i poszukujących skutecznych rozwiązań na zawsze piękny wygląd, które zaoszczędzą czas

» przyszłym pannom młodym

» które nie lubią używać tuszu do rzęs, ale chciałaby pięknie podkreślić spojrzenie 

» aktywnym fizycznie i zmuszonym ograniczać tradycyjny makijaż do minimum ze względu na uprawianie sportu


EFEKTY
» długie, subtelnie podkręcone i gęste rzęsy

» hipnotyzujące spojrzenie 

» perfekcyjny wygląd oczu w każdej sytuacji


PRZECIWWSKAZANIA
» choroby oczu

» infekcja bakteryjna lub wirusowa

» brak posiadania własnych rzęs

» zapalenie spojówek

» jęczmień

» choroby autoimmunologiczne

» niedomykalność powiek

 METODA:

Pełna aplikacja 1:1

Uzupełnienie 1:1

Pełna aplikacja 2D

Uzupełnienie 2D

Pełna aplikacja 3D

Uzupełnienie 3D

Pełna aplikacja 4-5D

Uzupełnienie 4-5DCENA ZABIEGU:

120 zł

90 zł

140 zł

110 zł

160 zł

130 zł

180 zł

150 złCZAS TRWANIA: 2-3 h


ZAREZERWUJ
Cennik