Zabiegi

Lifting Rzęs

 
LIFTING RZĘS

Zabieg ten jest przeznaczony dla każdej z Pań, która z różnych powodów nie może nosić sztucznych rzęs lub po prostu chce cieszyć się jak najbardziej naturalnym spojrzeniem. Jego celem jest lekkie uniesienie naturalnej rzesy oraz jej optyczne wydłużenie. Lifting możemy połączyć z henną rzęs, botoxem i laminacją, co przy okazji wzmocni i odżywi rzęsy.

Botox i laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom w celu ich uniesienia, pogrubienia, przyciemnienia i odżywienia.

Botox wypełnia nierówności rzęs, nawilża, pogrubia, odżywia i wzmacnia rzęsy oraz stymuluje ich wzrost. Preparat jest bezpieczny, zawiera naturalne składniki, takie jak: olej migdałowy, olej jojoba, olej arganowy, kwas hialuronowy oraz witaminy C, E i B6.

Keratynowa laminacja jest formą serum, które zawiera czystą keratynę, co sprawia, że rzęsy stają się silniejsze i wyraźnie pogrubione. Kuracja ta zawiera także proteiny pszenicy i soi, które odbudowują osłabione rzęsy, a także zapewniają dodatkową elastyczność oraz zatrzymują wilgoć wewnątrz struktury rzęsy.
  Znalezione obrazy dla zapytania lifting rzes
Przeciwwskazania:

» zapalenie spojówek,

» jęczmień,

» ciąża,

» jaskra.
Pielęgnacja po zabiegu:

Do 48 h nie należy moczyć rzęs, nie wolno ich narażać na wilgoć oraz działanie temperatury (sauna, solarium, basen, wizyta u fryzjera, długie kąpiele). Należy unikać tuszu do rzęs (po zabiegu od razu można skorzystać że specjalnego tuszu do rzęs, dostępnego w gabinecie). Do demakijażu najlepiej stosować płyn micelarny, należy unikać mleczek do demakijażu oraz płynów dwufazowych.

 CZAS TRWANIA: 90 min.  

 CENA ZABIEGU:

Lifting rzęs 120 zł

Lifting rzęs z henna 130 zł

Lifting rzęs z laminacją 140zł

Lifting rzęs z henną i laminacją 150zł

Lifting rzęs z laminacją i botoxem 160zł

Lifting rzęs z henna, laminacją i botoxem 170zł

 

 


ZAREZERWUJ
Cennik