Zabiegi

Masaż

 

Masaż to kwintesencja relaksu i odprężenia, która wprowadzi Cię w cudowny nastrój, rozluźni napięte mięśnie i skutecznie dopełni aplikację kosmetyków. Dzięki łagodnemu dotykowi naszych specjalistów, w klimatycznym świetle świec i wśród przepięknych zapachów olejków eterycznych - odreagujesz wszelkie napięcia oraz stres.  W Klinice Zdrowia i Urody Profesja do masaży przykładamy szczególną wagę i staramy się, aby były one dla Ciebie zawsze prawdziwym rytuałem. Nasze masaże relaksacyjne, fenomenalnie Cię odprężą i dopieszczą, zarówno Twoje ciało jak i zmysły. Doskonale sprawdzą się po długim dniu w pracy, intensywnej aktywności fizycznej, czy w sytuacjach permanentnego napięcia, o które w dzisiejszym świecie nie trudno. Większość z nas żyje w pośpiechu, starając się sprostać oczekiwaniom innych w kwestiach zawodowych i prywatnych. Powoduje to różne dolegliwości fizyczne - nasze mięśnie kurczą się i nie udaje nam się należycie ich rozluźnić, odczuwamy brak energii, ociężałość, apatię, czy ból umiejscowiony w różnych partiach ciała. A za wszystko odpowiedzialna jest adrenalina, przesilenie oraz nerwowe sytuacje, które przerastają nas na co dzień. Na szczęście, manualne metody rozładowywania napięcia stosowane są z powodzeniem od wieków i w dalszym ciągu należą do najskuteczniejszych sposobów na wyciszenie ciała i umysłu oraz poprawę samopoczucia. Oddając się w nasze ręce - przeniesiesz się w krainę bezpieczeństwa, harmonii, a także otulającego zapachami i  przyjemnymi dla ucha dźwiękami spokoju. Poczujesz błogie odprężenie. W Profesji do masaży używamy tylko profesjonalnych, przeznaczonych wyłącznie do tego celu, kosmetyków pielęgnacyjnych: aromatycznych, bogatych w składniki aktywne maseł oraz drogocennych olejów, które kompleksowo odżywią i upiększą Twoją skórę, zgodnie z jej potrzebami.

  Podobny obraz

   

Masaż całego ciałaTo najbardziej przyjemna i relaksująca pozycja w naszej ofercie masaży, która wprowadzi Ci w totalny błogostan.  Zabieg trwa pełną godzinę i obejmuje wymasowanie całego Twojego ciała z uwzględnieniem karku, pleców, ramion, bioder, nóg, rąk, brzucha oraz szyi i dekoltu. Nałożone na skórę specjalne preparaty pielęgnujące, wygładzą ja i uelastycznią, a usprawnienie krążenia krwi, dotleni Twój organizm i doda Ci pozytywnej energii.

CZAS: 60 min.

CENA: 110 złZAREZERWUJ

Masaż częściowyW trakcie masażu leżysz wygodnie na brzuchu, a 1specjalistka przy użyciu specjalnych maseł i olejków masuje Twoje plecy, kark, ramion, biodra, nogi oraz stopy przez 30 minut. Z pewnością po zabiegu, poczujesz wyjątkowe odprężenie i lekkość ciała. Pobudzone zostanie również krążenie, dzięki czemu skóra stanie się bardziej dotleniona i napięta.

CZAS: 30 min.

CENA: 65 zł

Masaż pleców i karkuW tym przypadku, specjalistka skupia się głównie na obszarach Twojego karku, ramion oraz pleców - które najsilniej reagują na stres i to właśnie tam najczęściej odczuwamy napięcie mięśni, sztywność i bolesność. Masaż trwa 30 min i ma za zadanie rozluźnić Twoje mięśnie. Zabieg polecamy zwłaszcza osobom bardzo zestresowanym i zapracowanym w celu szybkiego powrotu do najlepszej formy. 

CZAS: 30 min.

CENA: 60 zł