Liposukcja

Liposukcja

Jeżeli szukasz nieinwazyjnej, jednak wysoce skutecznej metody na redukcję niechcianych centymetrów w obwodzie Twojego ciała - liposukcja ultradźwiękowa będzie dla Ciebie odpowiednią propozycją z naszej oferty. Być może nazwa zabiegu brzmi dla Ciebie nieco groźnie, ale w rzeczywistości jest to zupełnie bezpieczny i bezbolesny zabieg, który nie wymaga ingerencji chirurgicznej, a jednocześnie zapewnia zbliżone do jej działania rezultaty. Za pomocą specjalistycznego urządzenia - wyposażonego również w podgrzewającą głowicę na podczerwień IR -  emitującego fale ultradźwiękowe, jesteśmy w stanie z powodzeniem zredukować tkankę tłuszczową w poszczególnych partiach ciała i wymodelować Twoją sylwetkę. Poprzez stymulowanie skóry za pomocą ultradźwięków o niskiej częstotliwości, inicjujemy powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona w ten sposób energia powoduje rozbicie komórek tkanki  tłuszczowej, a uwolnione dzięki temu tłuszcze są transportowane bezpośrednio do wątroby, gdzie ulegają naturalnej przemianie materii. To zaskakująco prosty sposób, który pozwoli Ci wysmuklić figurę bez konieczności odwiedzania gabinetu chirurga-plastyka . Do najbardziej newralgicznych miejsc, w których najczęściej gromadzi się niepożądana tkanka tłuszczowa należą: uda, brzuch, talia i ramiona. To właśnie w tych obszarach Twojego ciała, możemy osiągnąć najlepsze wyniki kuracji kawitacyjnej. Pamiętaj jednak, że liposukcja ultradźwiękowa - mimo dużej skuteczności - nie zastąpi aktywności fizycznej i nie sprawi, że w cudowny sposób pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Zabieg będzie za to dla Ciebie doskonałym wsparciem w odchudzaniu.

Uwaga! Najlepsze efekty zabiegowe osiągamy wówczas, gdy tkanka tuszowa w obszarach, które opracowujemy jest odpowiednio płynna - dlatego zalecamy, aby nawet na kilka dni przed kuracją pić wypijać duże ilości niegazowanej wody mineralnej (najlepiej ok 1,5l dziennie). Po zabiegu należy również nadal spożywać płyny, żeby przyśpieszyć oczyszczanie organizmu z toksyn i usprawnić pracę układu limfatycznego. 

Jak wygląda zabieg?

Specjalistka rozpoczyna procedurę od nałożenia na Twoje ciało specjalnego żelu  przewodzącego fale ultradźwiękowe oraz promieniowanie IR. Wówczas rozpoczyna się stymulacja Twojego ciała za pomocą urządzenia wyposażonego w specjalne głowice, które wywołują opisane wyżej zjawisko kawitacji. Na zakończenie, w Twoje ciało wmasowany zostaje profesjonalny balsam antycellulitowy bogaty w składniki aktywne, potrzebne Twojej skórze po liposukcji.

Rekomendujemy wykonanie serii 10 zabiegów, powtarzanych raz w tygodniu. Następnie dla utrzymania zadowalającego efektu, zalecamy ponawiać kurację raz w miesiącu.

 


Wskazania:

» nadmiar tkanki tłuszczowej w konkretnych partiach ciała

» nieproporcjonalna sylwetka

» cellulit

» nadwaga

 


Zabieg szczególnie polecamy osobom:

» odchudzającym się

» które chcą zredukować tkankę tłuszczową w kłopotliwych miejscach

» poszukującym nieinwazyjnych metod modelowania sylwetki

» marzącym o zredukowaniu cellulitu

 


Efekty:

» zmniejszenie obwodu danych partii ciała

» zniwelowanie cellulitu

» wygładzenie skóry

» rozbicie tkanki tłuszczowej

» eliminacja toksyn z organizmuPrzeciwwskazania:

» ciąża i okres laktacji

» wysokie ciśnienie tętnicze

» choroby nowotworowe

» niewydolność krążenia

» zaawansowana miażdżyca

» cukrzyca

» zakrzepowa choroba żył kończyn dolnych

» stany bakteryjne skóry i tkanek miękkich

» przerwana ciągłość naskórka

» implanty metalowe w okolicach zabiegowych

» rozruszniki serca , zastawka

» epilepsja
» ciężkie choroby przewlekłe
 

Zabiegi Liposukcji Ultradźwiękowej

Brzuch

Czas: ok.1 h

Cena: 150 zł

Pośladki


Czas: ok.1 h

Cena: 150 zł

Uda


Czas: ok.1 h

Cena: 190 zł

 


Pakiety Zabiegów Liposukcji Ultradźwiękowej

Brzuch + Uda + Pośladki

Czas: ok.1,5 h

Cena: 440 zł

Pośladki + Uda


Czas: ok.1,5 h

Cena: 300 zł

 


Serie Zabiegów Liposukcji Ultradźwiękowej

Seria 5 zabiegów : - 20%

Seria 8 zabiegów: 1 zabieg GRATIS