Strefa Man

Masaże

 
Jeżeli na co dzień żyjesz w stresie i jesteś zapracowany, z pewnością zdarza Ci się odczuwać nieprzyjemne skutki nadmiernego napięcia mieści w Twoim ciele. Sztywność pleców lub karku, nerwobóle umiejscowione w różnych miejscach czy ogólne osłabienie - to typowe objawy przemęczenia, jak również przesilenia. Jeżeli zależy Ci na doskonałym samopoczuciu oraz utrzymaniu dobrej formy każdego dnia, powinieneś wygospodarować czas tylko dla siebie na relaks i oderwanie od obowiązków. Fantastycznym sposobem na szybką regenerację oraz odprężenie dla każdego mężczyzny są nasze masaże relaksacyjne. Możesz wybrać długi masaż całego ciała, który wprowadzi Cię w prawdziwy błogostan i uwolni od stresu. Jeżeli jednak odczuwasz napięcie mięśniowe w najbardziej newralgicznych okolicach szyi czy barków - polecamy wybrać masaż częściowy, ukierunkowany konkretnie na te obszary. Nasze masaże relaksacyjne, fenomenalnie Cię rozluźnią i dopieszczą, zarówno Twoje ciało jak i zmysły. Doskonale sprawdzą się po długim dniu w pracy, intensywnej aktywności fizycznej, czy w sytuacjach permanentnego napięcia, o które w dzisiejszym świecie nie trudno. Dodatkowo cała procedura, wzbogacona jest o aplikację specjalnych pielęgnacyjnych olejków i maseł, które znacznie poprawią ogólną kondycję Twojej skóry.    Podobny obraz

   

Masaż całego ciałaTo najbardziej przyjemna i relaksująca pozycja w naszej ofercie masaży, która wprowadzi Ci w totalny błogostan.  Zabieg trwa pełną godzinę i obejmuje wymasowanie całego Twojego ciała z uwzględnieniem karku, pleców, ramion, bioder, nóg, rąk, brzucha oraz szyi i dekoltu. Nałożone na skórę specjalne preparaty pielęgnujące, wygładzą ja i uelastycznią, a usprawnienie krążenia krwi, dotleni Twój organizm i doda Ci pozytywnej energii.

CZAS: 60 min.

CENA: 110 zł

 

Masaż częściowyW trakcie masażu leżysz wygodnie na brzuchu, a 1specjalistka przy użyciu specjalnych maseł i olejków masuje Twoje plecy, kark, ramion, biodra, nogi oraz stopy przez 30 minut. Z pewnością po zabiegu, poczujesz wyjątkowe odprężenie i lekkość ciała. Pobudzone zostanie również krążenie, dzięki czemu skóra stanie się bardziej dotleniona i napięta.

CZAS: 30 min.

CENA: 65 zł

Masaż pleców i karkuW tym przypadku, specjalistka skupia się głównie na obszarach Twojego karku, ramion oraz pleców - które najsilniej reagują na stres i to właśnie tam najczęściej odczuwamy napięcie mięśni, sztywność i bolesność. Masaż trwa 30 min i ma za zadanie rozluźnić Twoje mięśnie. Zabieg polecamy zwłaszcza osobom bardzo zestresowanym i zapracowanym w celu szybkiego powrotu do najlepszej formy. 

CZAS: 30 min.

CENA: 60 zł

 ZAREZERWUJ