>

Czas tylko dla Mnie

Luty – miesiąc miłości w Profesji pod hasłem „Czas tylko dla mnie”

Wspaniały relaks i rewitalizacja skóry zamknięta w jednym zabiegu.

Potrzebujesz relaksu, po którym będzie nie tylko czuć się, ale i wyglądać wspaniale?

Zapraszamy na nasze wyjątkowe upiększająco- uszczęśliwiający rytuał  na twarz, szyję i dekolt. Dzięki najwyższej klasy preparatom, specjalnej autorskiej technice masażu oraz skutecznej aromaterapii, oferujemy Ci zaspokojenie wszystkich potrzeb ciała i ducha podczas jednego zabiegu.

Po odbyciu naszego rytuału dedykowanego tylko Tobie, wyjdziesz z Kliniki Zdrowia i Urody Profesja z hormonem szczęścia we krwi oraz uśmiechem na zrelaksowanej i odmłodzonej twarzy.

Rytuał rozpoczyna się aksamitnym demakijażem, który oczyści Twoją skórę i rozpocznie czas, który dedykujemy tylko Tobie.

Peeling dobrany do potrzeb Twojej skóry. Muśniecie Twojej skóry ryżem i drobinkami złota, które pod dotykiem ciepła Twojej skóry delikatnie rozpuszczą się sprawiając, że Twoja skóra stanie się aksamitnie gładka i sprężysta.

Rytuał na twarz, szyję i dekolt dedykowany Tylko Tobie, tylko Twoim potrzebom to indywidualnie skomponowana pielęgnacja Twojej skóry. Dobór produktów, masek, pianek, mgiełek zapachowych otulających Twoje ciało i uspokajających Twoje zmysły, to już szczypta tajemniczości, którą dla Ciebie szykujemy.

Rytuał „Czas tylko dla mnie” to idealna propozycja na niezwykły prezent z okazji walentynek, to idealna propozycja dla każdej Kobiety, która chce poczuć się wyjątkowo a zapewniamy, że 1,5 h, którą spędzisz u nas w Profesji to będzie niezapomniany czas zarówno dla Twojej twarzy, ciała ale również duszy i zmysłów.

Zapewniamy, że poczujesz się wyjątkowo.

Czas: 90 min.

Cena: 250 PLN

Istnieje możliwość skorzystania przy zakupie Rytuału „Czas tylko dla mnie” z oferty masażu ciała gorącymi kamieniami w cenie 100 PLN (oszczędzasz 50 PLN) oraz manicure – 50%

Wow oferta ważna tylko w miesiącu miłości w lutym 2019.

cena zabiegu Czas tylko dla Mnie Oferta ważna do 28.02.2019
Umów się na wizytę on-line

Skontaktuj się z nami.

kontakt